• dzg717
    1k
    Stadion tura je fora i super ali trebalo bi postrožiti dosta ponašanje, smijesno je da pojedinci mogu otvarati ormariće igraca koji su puni i slicno.
    Također neki stanu i na teren da “osjete” a zna se da se na taj nacin moze svasta prenijeti. Nebi dao ljudima da onaj tepih prije travnjaka taknu jer drugacije sa ljudima ne ide.
  • Silvek1986
    28
    Teren katastrofa danas...
  • barbax
    184
    Da li se može pozvati na odgovornost osoba zadužena za maksimirski travnjak? Da sam ja u klubu za ovo stanje bi prvo skidao s plaće, a sljedeći korak bi bio otkaz suradnje.

    Ili mijenjajte travnjak ili mijenjajte ljude zadužene za njega!


    Sramota!
  • Felip
    174
    Pogled na istočnu ruševinu je baš depresivan. Jel ne bi bilo efektnije da se izmisli neka plahta kojom bi se tribina pokrila, recimo plava s motivom lava kao što je na autobusu? Ili bar nešto, da dobije malo neke živosti, samo ne stavljati one cringe umjetne gledatelje.
    Tribina je zauvijek izgubljena, ali mislim da bi se dala vizualno iskoristiti do rušenja.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Hvala Bogu pa nisi u klubu jer sa tobom nebi nitko radio. Travnjak je godinama top top koliko god da se igra na njemu i u bilo kakvim uvjetima. Nije ti to samo upali i ugasi prskalice nego jedna mala znanost sve sto se tice travnjaka.
  • Nolifer
    8k
    Više nekak vjerujem da ih pripremaju za takve terene u Istri, Koprivnici, reko možda i u Splitu. No vjerujem da bu travnjak bio spreman za novu sezonu!
  • Papastrumf
    12.2k
    Više nekak vjerujem da ih pripremaju za takve terene u Istri, Koprivnici, reko možda i u SplituNolifer

    Bravo, kolega. Jedini ste od svih forumaša shvatili o čemu se radi.
  • Dinamosaur
    1.5k
    pa to! Ugasiti vodu, nema zalijevanja, a najbolje skroz zatvoriti glavni travnjak za igru jer to nema smisla. Pa nek se igra do kraja sezone i na Hitrecu
  • mokoxax468
    698
    Jel ne bi bilo efektnije da se izmisli neka plahta kojom bi se tribina pokrila, recimo plava s motivom lava kao što je na autobusu?Felip

    Mislim da smo jedno vrijeme imali neke transparente, ali smo iste morali skinuti kada su započele europske utakmice jer UEFA ne dozvoljava iste
  • Crni72
    12
    U vezi te istočne tribine koja ima "crvenu" naljepnicu. Ne znam jel netko već o tome pisao pa da ne otkrivam toplu vodu: crvena "naljepnica" je stavljena nakon potresa a znam kako su se radili ti pregledi jer se moja firma bavi time . Znam da je to bilo u vrijeme stare uprave ali zanima me da li je (a poprilično sam siguran da nije) izrađen kakav konkretan elaborat stanja tribine (sa uključenim istražnim radovima i sl.) pa da se vidi koliko bi koštalo njenu vraćanje u upotrebu. Neki ljudi od struke me uvjeravaju da bi sanacija došla cca par mil. eura pa eto. Valjda bi se to dosad i povratilo kroz ulaznice a kak mi se čini od novog stadiona štanga pa možda još ima vremena...
  • Common Sense
    796
    Jedan djelatnik kluba mi je rekao kako bi se istočna tribina mogla vratiti u funkciju. No... odlučeno je kako nema smisla išta popravljati kad ionako "idemo u izgradnju novog stadiona".

    Moje osobno mišljenje je da će se na ovakvom stadionu igrati još desetljećima jer niti jedna od involviranih strana (osim Dinama) nema iskrene želje i motiva ulaziti u taj projekt.
  • Nino Bule
    13.4k
    Pa receno je i tu da se moze vratit u funkciju i to bi trajalo jedno dvije godine
  • mali M
    5k
    Ma ako vratimo u funkciju istok vraćamo se u pat poziciju za novi stadion. Dinamo će imat komotno gdje igrati, grad bi se vjerojatno (naglašavam vjerojatno) usporio onda sa Kranjčom jer za koga ju onda gradiš, a mi bi čekali bolja vremena za stadion.
    Više onda polažem nade u Grad da će isporučiti Kranjču pa smo onda ako ništa zbog kapaciteta primorani gurati projekt Maksimir do čim prije izvedbe...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nema ništa od Istoka, zaboravite tu priču.
  • Neki tip
    21.3k
    Više onda polažem nade u Grad da će isporučiti Kranjčumali M

    Issati, pa koliko sam ja spavao.. :yikes: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.