• Orc123
    7.8k
    Za Cordobu ce se svakak znati jel dolazi ili ne i to danas, najkasnije sutra.....
  • Bosskovitz
    11.7k
    koliko sam shvatio on se ne želi odreći plaće koju ima.Mr Anderson

    To je jedna od rijetkih dobrih odluka koje je napravio. Mislim da u Besiktasu ima u dve sezone ugovora nešto manje od 9 milijuna eura bruto, ima 30 godina i slabo igra, neće toliko zaraditi više ukupno do kraja karijere osim ak ga ne posere neka Saudijska Arabija i to mu je zadnji "veliki" ugovor. Odsjedi još jednu sezonu i sljedeće godine bez naknade u Hajduk na nekih 400-500k po sezoni i točat noge u svom moru, za njih je mladac pred kojim su još godine frustracija, drugih i trećih mjesta.

    Ili se zaista umirovi, kao što pričaju. Turci su najveći muljatori na svijetu kaj se tiče "insajderskih informacija", ali ne bih se čudio za njega. Zaradio je 30+ milijuna eura u karijeri, objesi kopačke o klin, renta vilu, otvori restoran i narodnjački klub i živi san svakog dalmatinca. A tek će mu biti 31.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Koliko ja znam, Rebić i Petković su imali fizički incident na Euru 2016, to sam čuo od ljudi bliskih reprezentaciji. Može i ne mora biti istina, ali na prvu djeluje realno.
    Edit 2020.
  • Infinity
    16.3k
    Prošle sezone u 700 minuta više kartona nego golova i asistencijaBosskovitz

    Nesto poput Izeta Hajrovica pred dolazak u Dinamo. Ako se ne snadjemo, neki ugovor na godinu dana uz mogucnost produzenja na jos dvije mozda i nije losa opcija, ali samo u slucaju da je Rebic desno krilo, a nije. Da nam ocajno fali lijevo krilo onda bih se i slozio, ali nama ne treba jos jedno lijevo krilo koje ce igrati desno. U tom slucaju bi radije od tih poznatijih igraca bez nekih minuta unazad godinu dana uzeo El Ghazija. Barem je pravo desno krilo.
  • mbzg
    96


    To sam i ja čuo, jer ih Ante nije zvao u Repku:)
  • nemapredaje
    3.2k


    2020. misliš.

    Da to sam i ja čuo.

    Ma općenito dovođenje Rebića u bilo kakvu vezu s Dinamom nema smisla.
  • Paggini
    19.6k
    Zatucani hajdukovacKrulek

    Ne znam baš, ne voli Hajduk jer su ga prejebali i nisu mu dali priliku, tako sam barem čuo. Plus ima dosta nekretnina po Zagrebu i pustio je par puta na kavama i druženjima priču da mu ne bi smetalo igrati za Dinamo.
  • Droljo
    8k
    Ma nek dođe reba. Samo zbog situacije gdje hvata livaju za vrat pred sjeverom na poljudu. U našem dresu naravno.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Rebić i Petković su imali fizički incident na Euru 2016, to sam čuo od ljudi bliskih reprezentaciji. Može i ne mora biti istina, ali na prvu djeluje realnoJos-Optimus

    Petković uopće nije bio na Euru 2016, kak su onda mogli imati okršaj?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nesto poput Izeta Hajrovica pred dolazak u Dinamo.Infinity

    Kad bi tih 700 minuta bio njegov jedini problem, onda bi se o tome vjerojatno dalo i raspravljati, ali kad se stave u kontekst njegove psihe, njegove prirodne pozicije (koja nije desno krilo) i njegovih primanja, naprosto ne vidim to u sferi iole realnog.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    ma 2020, kolega me ispravio, gubim se :)
  • flexXy
    2.3k
    pustio je par puta na kavama i druženjima priču da mu ne bi smetalo igrati za Dinamo.Paggini

    Tako je, ne znam od kuda svima da je zatucani hajdukovac. Rebic je jedan od onih koji nije za nikog nego samo kontra sviju koji mu se na neki nacin zamjere. Cak je skoro i zavrsio u Dinamu prije nego je Splitu dosla ponuda Fiorentine.
  • Nino Bule
    13.4k
    Nije zatucani hajdukovac (bolio ga kurac za hajduk bar do sad) i rekao je da nema nista protiv igranja u dinamu, ali realno preskup za ono sto daje
  • Mr Anderson
    7.9k
    Koliko ja znam, Rebić i Petković su imali fizički incident na Euru 2016, to sam čuo od ljudi bliskih reprezentaciji. Može i ne mora biti istina, ali na prvu djeluje realno.Jos-Optimus

    Znam čovjeka koji je u stožeru reprezentacije od 2018, nikad to nije spomenuo. Možda jednostavno ne voli širiti takve stvari, ali baš ću ga pitati kad ga vidim. Inače, nebi me iznenadilo, obojica su osebujni likovi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions