• Mali Zeus
    12.6k
    Hoćemo li njegov razgovor s Torcidom doživjeti već ove godine?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Koliko vidim na videu, stolice na sjeveru jos nisu postavljene :lol:

    Kako ce uefa i hns gledati na to, smiju li prodavati karte za ta mjesta?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Hajduk pokusava dovesti onog Esmira Barjaktarevića iz MLS-a, bio povezivan sa nama
  • Juznjak
    3.8k

    Sportske novosti prenijele članak od SportSport.ba… Mislim da nema šanse da ga dovedu.
  • don
    5.6k
    zapratio ih je na instagramu, prati i Dinamo od prije ali eto na novo.
  • OsamŠest
    3.3k
    Pa kaj je već karijera Durdova završena? E jebiga..
  • Iskrenjak
    147

    A znas kak ce to u hns izgledat. Pogled kroz prste i bok.
    U uefi par kazni, par clanaka kako to nije fer i pojeo vuk tovara.
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Gledam malo prodane ulaznice za ove europske dvoboje naših predstavnika i Osijek je na nekih 8000 prodanih za Levadiju, što mi je u neku ruku i jasno, em godišnji, em je možda dio ljudi i na sezonama, Rijeka tek idući tjedan igra doma, ali ono što mi je upalo u oko je da je ostalo još 2000 karata za Torshavn.

    Zatim sam si dao truda malo baciti oko jer se ovako iz glave sjećam dosta praznih Poljuda na pretkolima, pa evo statistike, puni kapacitet je 33.987:

    PAOK 33 573
    Vitoria G. 32 000
    Villareal 29 530
    Tobol 11 141
    Gzira 18 236
    Slavia Sofia 26 103
    FCSB 25 764
    Brondby 30 204
    Everton 31 645
    Iasi 16 798
    Oleksandrija 25 000
    Maccabi Tel Aviv 21 112
    Koper 22 650
    Stromsgodsed 28 000
    Liberec 32 021
    Dundalk 13 890
    Karagandy 31 000
    Dnipro 34 000

    Pa čisto da idući puta kad se bude komentirala maksimirska posjeta na pretkolima u praznom Zagrebu da se ima na umu da su najbolji navijači na svijetu rasprodali svoj stadion na 5 utakmica od 18 odigranih europskih u zadnjih 10 godina.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Novi šef sudaca (glavni delegat sudaca i povjerenik za suđenje) u HNL-u je Francuz Bertrand Layec, umirovljeni Ligue 1 i UEFA LP sudac te bivši povjerenik za suđenje u Francuskoj, Belgiji i na Cipru. "Ima puno povjerenje i potpuno odriješene ruke", rekao je Kustić.

    Više: https://www.index.hr/sport/clanak/francuz-bertrand-layec-je-novi-sef-hrvatskih-sudaca/2585128.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d_0

    Zanimljivo. Ako utjecaj stranog delegata sudaca bude u liniji s utjecajem stranih sudaca u onih par derbija, onda to jamči nešto kvalitetnije i objektivnije suđenje, kaj najviše ide u korist nama, a najmanje kmečavcima s juga.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Mora Francuz paziti hoće li na more.
  • Paggini
    19.7k
    Ima francuz svoje more, jebe se njemu :cool:
  • Medvedgrad
    257


    Prosjek 25 703.

    Više nego kapacitet našeg stadiona.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Pa čisto da idući puta kad se bude komentirala maksimirska posjeta na pretkolima u praznom ZagrebuMathiasovi Chageri

    Ne vidim od kud uopće potreba za ovom analizom. "Prazni Zagreb" ima nekoliko puta više stanovnika od Splita (ako je to uopće bitno). Uostalom, rasprodat će vjerojatno sve do sutra i imat će rasprodan stadion protiv kluba s Farskih otoka. Imaju jako dobru posjećenost i umjesto da tražimo opravdanja za sebe i manjkavosti u njihovom narativu, bolje da se posvetimo sebi. Dok god mi ne rasprodajemo stadion, malo je ridikulozno ismijavati njihove višestruko veće brojke.

    Cijeli kontekst utakmica, stadiona i kluba je posve drugačiji.
  • Keyser Soze
    10k
    Sad uzmi klubove tipa Tobol, Gzira, Dundalk, Slavia, Karagandy i zamisli koliko bi Maksimir bio pun ne na pretkolima nego u grupi. Na Balkaniju je za prolazak skupine bilo 7000, na Plzenu 8000, Aek 13000 nakon svih sranja, tamo bi bilo 30k bez problema.
  • DrawTube
    4.7k
    Nisam fan njihove mitomanije al činjenica je da na pretkolima ili kvalama za kikiriki ligu imaju prosjek 25 000, tj 75% popunjenost. Također su PAOK rasprodali za 5 sati a mi ga mrcvarili danima da bi nas na kraju bilo 10 000 manje

    Nemamo im se tu puno rugati sve dok imamo tekme u kvalifikacijama ispod 15 000 ljudi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.