• mali M
    5k
    Malo je žalosno da maštamo o krilima Ferencvarosa,Bodo Glimta i Šerifa.Str1nger Bell

    Kaže Pep: meni se sviđa Gvardiol, na to će mu De Bruyne: Malo je žalosno da maštamo o bekovima Dinama... :roll:

    Kako smo mi upiknuli RPG-a, zašto nebi ostali klubovi cca naše vrijednosti upiknulo dobre igrače...
  • Droljo
    8k
    Sažetak je da agont prevarator usmjerava cordobu u dinamo a predsjednik bi rađe petro dolare, marić je u biti superhik (da ga ne poznam još bi i povjerovao) i diže nama cijenu uključujući arape i zadnja opcija nam je da šaljemo dva miga i jednog rafala na kolumbiju sa padobrancima te izvlačimo dečka iz đungle rambo/predator stajl. Fino momci...
  • Vedraca
    18
    masto je o beku leipziga
  • nemapredaje
    3.2k


    Marić upravo sada:

  • Maximo
    490


    Haha...ovi južno ameri su bar materijal za dobre fore
  • BBB Sibenik
    4.3k
    ja ne mogu vjerovati fa mi u europi nemremo nac krilo za nas, evo fakat nemrem vjerovati da trosimo 3tjedna na isprazna pregovaranja koja mozda nece ispast na nista!Orc123

    A livog beka? To tražimo ka da novi svit otkrivamo, godinama…
  • Mr Anderson
    7.9k
    Traore 3 gola za Ferenc. E da nam je takav jedan na desnu stranu.Nogo

    Samo, kome je dao 3 gola? Velškim rekreativcima.
  • mali M
    5k
    Samo, kome je dao 3 gola? Velškim rekreativcima.Mr Anderson

    u redu, da li misliš da bi Špikić dao tri gola Velškim rekreativcima? U 28 utakmica prošle sezone je uspio dati 4 gola od toga 3 su Istri, Sl.Belupu i Gorici. Bome to nisu rekreativci, to su ozbiljne europske momčadi...

    Sve ok, ali ne razumijem zašto omalovažavanje igrača, pa svi smo zamjetili tog Traorea u Šerifu čak i prije nego je dao gol. Lik nas je razbucavao ko bedake. Traore je dobar, iskreno, meni nije bilo jasno zašto ga kroz zadnje dvije sezone nismo dopeljali, a nije da smo imali pošteno desno krilo...
  • Mr Anderson
    7.9k
    dati 4 gola od toga 3 su Istri, Sl.Belupu i Gorici. Bome to nisu rekreativci, to su ozbiljne europske momčadi...mali M

    Za TNS su ozbiljne europske momčadi
  • Crni86
    3.5k
    Sad je i Traore upitne kvalitete, a svi se jako dobro sjecamo kako se poigravao sa nama kada nas je Sheriff izbacio te je onda sa Sheriffom bio odlican u skupini LP gdje su skoro prosli skupinu. Odlican igrac kojeg smo propustili dovesti besplatno prije 2,3 sezone i uzeo ga Fradi.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Odlican igrac kojeg smo propustili dovesti besplatno prije 2,3 sezone i uzeo ga Fradi.Crni86

    Otkud to da je bio besplatan?
  • badjibadara
    3.1k
    Samo, kome je dao 3 gola? Velškim rekreativcima.Mr Anderson

    A 17.08.2021. zabio je i maksimirskim dobremanima dva komada, a mogao još jedan, dva...

    Odlican igrac kojeg smo propustili dovesti besplatno prije 2,3 sezone i uzeo ga Fradi.Crni86

    Fradi ga je pošteno platio. 2 milje mislim.
  • Crni86
    3.5k
    sori, slagao se. Meni u glavi stoji da je otiso za dzabe, a platili su ga 2 milijuna.

    Ali to je bilo ono vrijeme kad se i u Moldaviji neso zbivalo pa su svi igraci nakon te sezone krenuli bjezat iz Sherifa. Mislim da smo mi bili zainteresirani tad za njihovog ljevog beka.
  • Mr Anderson
    7.9k
    A 17.08.2021. zabio je i maksimirskim dobremanima dva komada, a mogao još jedan, dva...badjibadara

    Da, prije tri godine. Malo sam pogledao, prošle sezone je jedine golove u Europi zabio u kvalifikacijama za Kornfleks ligu, klubovima razine TNS-a.
  • Infinity
    16.3k
    Mene najvise zanima zasto je on odigrao tako malo utakmica prosle sezone. I ne moze biti da su ga stedili za Europu, jer ni tu Europu uglavnom nije igrao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions