• Tuba1986
    84
    Nadam se da se radilo prozračivanje terena ili nešto slično i da je zato teren u tako lošem stanju...
  • GOAT
    1.2k
    Bas loše, Pjaca salje dvije lopte na tribine, Kule dodaje a ima slobode za sut, Petko kasni ili ne ocekuje loptu. Mogli smo zabit 2 do sad i mirni bit
  • Lukaku13
    13
    Šta smo dobili sa RPG-em na lijevom beku?

    Manje ubačaja i manje proboja po boku u odnosu na Ogiwaru.

    E moj Jakire...
  • San Lorenzo
    15.3k
    442 smo probali igrati par puta prošle sezone i svaki put je izgledalo ovako...siguran sam da ćemo u drugom poluvremenu izgledati bolje...najviše razloga za brigu je ovaj travnjak, nadam se da se to može dovesti u red u 10ak dana.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kralj priprema :grin:
  • don
    5.5k
    Pjaca-Kule :yum:
  • Tongo Doumbia
    4k
    Uz ove što će dobiti kritiku samo zato jer se zovu tako, spada i Arber Hoxha. Jedini gleda prema golu, jedini ide 200 posto u svaki sprint i duel, imao je i 2-3 lijepe kombinacije s ostalima i ulazak u prostor. Ali jebi ga, nepopularno je.

    Također, fascinantno mi je da su ovi "Pjaca se muči na desnoj strani" isti klub kao i "opet jebeni Špikić". Da podsjetim, nismo nikoga doveli desno.
  • Boycie
    1.1k
    Jel se moze sta ucinit po pitanju razglasa? Kao da mobitel zvoni nekom na terenu...
  • Nogo
    3.6k
    Nema do našeg Kulera! :strong:
  • Slush
    621
    Kako je sad propalo koljeno Sucicu na ovom terenu. Kriminal i sramota.
  • Marley
    1.6k
    Tooo Kuleee, pa mora nesto i uci :up:
  • dzg717
    1k
    Petko bolje da ne igra prijateljske samo nam tlak skace pred sezonu ahhaah
  • Orc123
    7.8k
    Realno Sesvete su Real za ovaj Vardar.....cak je i Rogaska izgledala puno puno bolje....ne vidim smisla u ovakvim utakmicama i cemu tocno one sluze? Momcad je na 30%.....i igra se preko one stvari.....
  • Krizy
    43.1k
    Moj Petkoviću
    Ipak je do Sakomana ajde
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.