• Droljo
    8k

    Nije tu sad bitan pašalić. Nego općenito hnl igrači. I rijeka i lokomotiva mora shvatiti da nismo ni ti na kojima će zatvarati proračune nego će morati riskirati zajedno sa nama zbog postotka. Manje keša, više % od sljedećeg transfera i može.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Lako bi mogli doći u situaciju panične kupovine i baš tada preplaćivanja igrača.MarK

    Kakva panična kupovina i preplaćivanje, kaj briješ, tko je to rekao. Ako ne kupimo nikog po našim uvjetima i u našim gabaritima, idemo dalje s onim što imamo za desno krilo, Špikić i vjerojatno Kačavenda. Kaj histerizirate bez razloga.
  • cico
    13
    Mislim da se premalo spominje činjenica da Petko, Baturina, Sučić, pa čak i Mišić možda neće ostati u Dinamu. Da, zasad nema ponuda (ili su odbijene). ali nitko nije defacto rekao da oni ostaju i da nema prodaje. To je po meni ključni razlog zašto se SD ne razbacuje lovom. U slučaju odlaska gore navedenih, trebat će instant pojačanja koja sigurno neće biti free.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mislim da se premalo spominje činjenica da Petko, Baturina, Sučić, pa čak i Mišić možda neće ostati u Dinamu.cico

    Ma da, sve će se rasprodati.
  • NitkoBitan
    17k
    Mislim da ulazimo u visu brzinu sto se tice prijelaznog roka iza 5.8. kad saznamo potencijalne protivnike. Samo da izbjegnemo Galatasaray pa mozemo na all in.
  • i more je plavo
    1k
    Pa nije nama Miško kriv kaj mi nismo prepoznali da Pašalić, Fruk i jos neki mogu postati dobri igraci.
    On ih je uzel, razvil i sad hoce lovu za ulozeni trud.

    A konstatacija da su Špika i Pasalic slicni po meni nema veze, jer su drugaciji igraci.
    Špika je mekan i tehnicki jaci, a Pašalic je tenk, borben jak u duelu.
    Ucinkovitost im je slicna, ali ja bi radije imal Marca u ekipi.

    I na kraju opet saga oko igraca koji igra cca 60 minuta po tekmi u klubu pri dnu superjake Kolumbijske lige, i mi ocekujemo u njemu rijesenje za desno krilo......mozda kao dodatak na Špiku, pa svako po poluvrijeme na najjace.
  • cico
    13
    Naravno da neće sve, ali za kojeg od ovih imaš spremnu zamjenu?
  • Paggini
    19.5k
    Samo da izbjegnemo GalatasarayNitkoBitan

    Špika ruši osmanlije ako ih izvučemo i uvodi nas u LP, zapiši ovaj post!

    I onda odigra najgoru sezonu u povijesti sezona....
  • Crni72
    12
    Daj da više počnu tekme jer ova kolektivna "pržiona" u iščekivanju transfera u sezoni kiselih krastavaca mi je počela nagrizat živce. Pustimo SD i ekipu da rade na miru (vjerujem da se radi na pravim pojačanjima ali u tišini) i kad završi transferni rok možemo raspravljat o tome koliko je bilo uspješno a kaj se moglo bolje. Vjerujem da ćemo se još pojačat sa barem 1-2 igrača i ak zbilja nitko od startera ne ode- to je to. Uglavnom, učekujem da smo barem 20% jači nego lani. Za HNL smo svemirski brod a u LP bude i tak bunkerica pa napred ak kaj napraviš super.
  • MarK
    621
    odlična rješenja za LP, mogu i Rile i Moha pomoći. Kad bolje razmislim u pravu si, tu smo pokriveni idemo dalje.
  • Droljo
    8k
    I onda odigra najgoru sezonu u povijesti sezona....Paggini

    Malo si i rekao...
  • i more je plavo
    1k
    Nama treba neki jaki brzi afrikanac naprijed, netko ko moze istrpiti duel kao Petko, ali onda i pobjeci.
    A od nabrojanih Pašalić je jedini koji to možda može plus donosi veliku energiju u ekipu i vuce ostale.
  • Paggini
    19.5k
    Pustimo SD i ekipu da rade na miruCrni72

    A dobro, to što mi drljamo nemilo u ovoj temi nije da išta opterećuje Marića hahha... Osim ako ima profil na Zoni pa udara lajkove na postove u "Scout Služba" i stresira se jer ga neki korisnici prozivaju na neefikasnost...
  • Nolifer
    8k


    E, al daj zabrij da imaju profil tu i da se svadjaju još s nama na tim temama. Vrh :lol:
  • Praskaton
    2.3k

    Bit cu razočaran ako covjek stvarno nema profil na zoni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions