• Klenx
    5.6k
    Išao nam je na ruku ždrijeb 3. pretkola LP danas. Sparta i Midtjylland su spareni s Maccabijem i Ferencvarosem koji su nositelji u playoffu kao i mi, tako da nemremo igrat s Česima i Dancima u playoffu ako i Maccabi i Fradi prežive Q2.marcio amoroso

    Što to znači da se nositeljstvo preuzima?
    Recimo FCSB izbaci Maccabi u 2. pretkolu, znači da je FCSB potencijalno nositelj do kraja kvalifikacija?

    Odnosno onda 5.8. na ždrijebu mi ne možemo izvući par FCSB - Sparta jer je FCSB automatski nositelj?
  • NORTE
    11.4k
    Evo parova onih koje mi čekamo u playoffu.

    Slovan - Apoel
    Qarabag - Ludogorec
    Bodo - Jagiellonia (Poljska)
  • NKDZ86
    1.4k
    Plitak potok.
  • Guinness
    2.2k
    Recimo FCSB izbaci Maccabi u 2. pretkolu, znači da je FCSB potencijalno nositelj do kraja kvalifikacija?

    Odnosno onda 5.8. na ždrijebu mi ne možemo izvući par FCSB - Sparta jer je FCSB automatski nositelj?
    Klenx

    Da, jer u tom trenutku ima potencijalno koeficijent od Sparte.
    U trenutku ždrijeba uzima se u obzir veći koeficijent.
  • Klenx
    5.6k
    Da, jer u tom trenutku ima potencijalno koeficijent od Sparte.Guinness

    Ali Sparta je u tom trenu nenositelj.

    Zato mi nije jasna Globanova objava kako ne možemo igrati protiv Sparte.
    Jer Maccabi ispadne u 2. pretkolu koje završava 30.7. i u 3. pretkolu je par FCSB - Sparta koji su oboje po koeficijentu nenositelji u 4. pretkolu.

    Ždrijeb 4. pretkola je 5.8.

    Kako onda Sparta ispada iz kombinacija? Jedino ako je FCSB u tom slučaju nositelj do kraja, odnosno preuzima totalno koeficijent Maccabija.

    EDIT: Zanemarite, sad sam vidio da kod Globana piše AKO Fradi i židovi prežive 2. pretkolo.

    Sve jasno
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jel bi imalo smisla to vratit u opću praksu? Ili se ovako na neki način održava red na tribini?Nolifer

    Jedan od motiva ljudi koji kupuju godišnje je da imaju svoja mjesta, nikako nebi bilo u redu da se to ne poštuje.
  • scooniepenn
    3.3k

    Upravo tako. Ako već godinama, ja i mojih 15-ak frendova, plaćamo godišnju za Zapad (točnije od zatvaranja Istoka) i redoviti smo na utakmicama, ne vidim niti jedan razlog da se nas 15 moramo boriti za svoja mjesta. To nije slučaj apsolutno nigdje u civiliziranoj Europi.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Jel ukinuta zabrana za europska gostovanja našim navijačima? Nekako sam propustio vijesti o tome.
  • Paggini
    19.7k
    Ukinuta je zabrana, da.
  • NORTE
    11.4k
    Ukinuta je zabrana gostovanja.
    Bilo bi lijepo kad bi dobili gostovanje poput Bratislave ili Berna zbog pune tribine, ali najvažnije je ugurat se u LP.
  • NitkoBitan
    17k
    Bratislava :love:

    Imam nekih dugova iz srednjoskolskih dana...
  • Toni90d
    400


    Neće vas jedna utakmica ubiti ako sjedite red-dva više ili niže.
  • scooniepenn
    3.3k
    Daj mi molim te objasni zašto bi sjedili i slobodno navedi primjer gdje je to u Europi slučaj na najskupljoj tribini. Dapače i na jednoj tribini koja nije ultras? Dakle, netko je kupio kartu za utakmicu s Rijekom i umjesto da sjedne na mjesto za koje je kupio kartu fino je procijenio da je baš lijepo sjesti u 6. red na sredini tribine gdje su godišnjaci. Sjajna logika. Nije se povela rasprava zbog Vardara, već zbog komentara zašto se to ne bi uvelo kao stalna praksa.
  • mokoxax468
    698
    Nemam pojma zašto se ova rasprava uopće povela, jedna prijateljska utakmica gdje sjever nije otvoren pa je slobodno sjedenje. Poslije toga će biti kao uvijek, Zapad ekipa će sjediti na svojim mjestima, Sjever će se grupirati kao uvijek i to je to. I tako treba i ostati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.