• dinon7
    849
    Biggest winners of today's CL-Q3 draw (increase in chances to qualify for CL league stage):

    Midtjylland +7%
    PAOK +5%
    Dinamo + 4%
    Crvena zvezda +3%

    Biggest losers:

    Maccabi TA -6%
    Young Boys -4%
    Ferencvaros -4%
    Sparta Praha -3%

    Even though Dinamo and Crvena zvezda did not participate in the today's draw, their chances went up because some very strong unseeds (Sparta , Midtjylland ) are now projected to be seeded in the CL-PO round.

    For the same reason chances of unseeded YB went down.
  • Izet Hajrović
    2k
    kaže Ničota da su Baturina i Perković virozni. Čestitke na pogođenom tipu, jest da je bila mala kvota, ali i to se broji.
  • NORTE
    11.4k
    Još bolje da Batigol preskoči ove pripremne i bude fit za Istru.

    Fala Bogu imamo solidnu klupu da se i oni pokažu prije sezone.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Je li zna netko od malo bolje upućenih u kojoj sezoni je Dinamo imao najviše A reprezentativaca? Ne samo Hrvatske već i stranci..
  • Paggini
    19.7k
    Ha rekao bih 2021 možda - Livaković, Stojanović, Gvardiol, Ristovski, Moharrami, Ademi, Majer, Jakić (sad ne znam jel on igrao za Dinamo kad je pozvan u repku, tu sam li la), Ivanušec, Gavranović, Petković, Kastrati, Oršić
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Luka Menalo i Amer Gojak također
  • De Oliveira
    1.1k
    koliko se sjecam i KTC je pozvan bio u svoju reprezentaciju, ali nije otisao. Mislim da se zove Reunion. RPG je inace sa istog otoka.
  • scooniepenn
    3.3k

    Martinique je u pitanju, Karibi. Reunion je otok, francuski prekomorski departman u Indijskom oceanu, a najbliže mu je Madagaskar.
  • Izet Hajrović
    2k
    Ako ćemo gledati kroz reprezentativnu kvalitetu, onda možemo ovako.

    Nevistić - nije pozvan, ali svojom kvalitetom realno zaslužuje biti barem 3. golman u repki.
    Ogiwara - kad bi povezao dobre nastupe u kontinuitetu, mogao bi dobiti barem pretpoziv. Uostalom, i njega i Kaneka je kod nas dovela želja za reprezentacijom jer imaju daleko bolje šanse izboriti repku iz nekog europskog kluba.
    Torrente - prije ozljede bio u21 reprezentativac Španjolske kod De la Fuentea, nije realno da izbori A reprezentaciju u dogledno vrijeme.
    Mmaee - nedavno bio na popisu reprezentacije Maroka, ako bude nositelj obrane u Ligi prvaka, vrlo je moguće da opet izbori poziv.
    RPG - znamo o kakvoj se klasi radi, bolji od većine navedenih reprezentativaca, ali poziv neće dobiti u reprezentaciju Francuske.
    Sučić - pretpoziv za EURO, vrlo moguće da bude pozvan ako bude standardan.
    Mišić - definitivno kapacitet za repku, samo mazač palačinki zna razlog zašto niti jednom nije dobio poziv u posljednje 3 godine.
    Pjaca, Baturina, Petković - reprezentativci.
    Desno krilo čekamo.

    Ovo je prva postava po meni, da ne pišem da je Hoxha reprezentativac, a potencijala ima većina mladih igrača.

    Kad se ovako pogleda nije to tako loše.
  • SAS1987
    14.6k
    postoji razlog da si ispustio reprezentativca Albanije :lol:
  • sport
    3.3k
    I sve istinito,a tata Šotiček nam je dužan reći što mu je nudio Hajduk a što je dobio potpisavši za Basel pa da istina bude kompletna.
  • Dinaminjo
    929
    Sto je sa travnjakom?

    Izgleda kao da sno svi koji smo bili na razgledu trcali po njemu..
  • NORTE
    11.4k
    Sto je sa travnjakom?Dinaminjo
    Ovo je sabotaža, tko god bio odgovoran.
    Mi si s ovakvim travnjakom riskiramo cijelu sezonu.
    Prije Istre na ovome se igraju još dvije tekme sa Šahtarom.
    Jesu li ljudi u klubu svjesni što i koliko riskiraju?
  • rioda
    4.8k
    Mislim da malo pretjerujete, meni izgleda pretjerano zalijan pred tekmu, nije da je neravan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.