• NitkoBitan
    17k
    Zadnji put sam usao u Tommy kao klinac po bubi sladoled za 2,5 kune :rofl:
  • DrawTube
    4.7k
    Vidim Eszek pustio u prodaju ulaznice protiv Levadie

    Za članove centar natkrivenog Istoka 10 eura

    Članovi Rijeke za nenatkriveni centar Istoka plaćati će 26 eura :lol:

    Opravdava li igranje kvala EL za 160% veće cijene?
  • NORTE
    11.4k
    Nadam se da će Brondby opet u Split.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Navijači Rijeke gledaju viceprvaka, navijači Osijeka tek četvrtoplasiranog :D
  • Hnlovac
    1k
    pomaže činjenica što većina nas odmalena navija za Brondby
  • Paggini
    19.7k


    Pomaže i činjenica da u Bronbyu igra naš vitez Lauritsen!
  • dzis
    807
    Nebi bilo lose za nasu sezonu u HNL-u da se tovari malo zadrze u konferencijskoj ligi. Uz naravno njihovu blamazu u grupnoj fazi
  • Toni90d
    400


    Nek ispadnu sad odmah protiv ovih ribara sa Farskih otoka, nek idu u bankrot, jer sa grupnom fazom će opet skupiti neke pare i maltretirati ostale okolo. #nasilnafamilija
  • dzis
    807

    I nisu neke pare u konferencijskoj. Njihov ulaz bi znaci da igraju na dva natjecanja sa ovim starim rosterom
  • NORTE
    11.4k
    Uvijek kontra!
  • Toni90d
    400


    Nama 3-4 milje od Konferencijske lige nije puno, nego jako malo. A njima je to sa rasprodanim stadionom x3, prodajom svega i svačega, velik novac. A taj novac nemogu dobiti niti prodajom jednog igrača, jer bi imali sigurno 7-8 milja od Europe (sudjelovanje, ulaznice, merch itd.) Rasprodat će stadion i da stave sjever 100€ a ostale tribine još skuplje, jer nemaju ništa drugo u životu, a godinama nemaju neki doživljaj nečega van HNL-a, tj Kupa.

    Nek ispadnu! Dosta je pravdanja i dobrih želja onima koji bi nas isti tren izbrisali da ne postojimo. Više nas mrze nego što vole vole svoj klub. Tko ih *ebe.
  • dzis
    807
    Moj post je bio sve samo ne dobra zelja za njih. Nismo se razumjeli,nema veze
  • NORTE
    11.4k
    Nadam se da će Brondby opet u Split.NORTE
    Malo je falilo.

    Ružomberok je realno plitak potok, ide Hajduk u playoff.
  • Brusa
    1.5k
    ja sam veoma uvjeren da će ih Farani izbaciti, da neće ni Ružomberok dočekati.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ružomberok je realno plitak potokNORTE

    Miriše na Žilinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.