• dinon7
    848

    Pa naravno da ima. Vjerujem da je u tim godinama karijera ispred novca.
  • CastAway1986
    1.4k
    ma nek Ogija zdravlje posluzi i nek odigra nešto u kontinuitetu da znamo jeli vrijedan otkupa ili ne ! Teren je jedino mjerilo ..
  • Nomad
    47
    Gledam neki dan podcast sa Eduardom, mali Mathias navodno skuplja nagrade po Brazilu, igra desno krilo koliko sam skuzio. Dudu se s obitelji namjerava vratiti zivjeti u Hrvatsku, i malog u Dinamo. Jos malo strpljenja, 5-6 godina i rijesit ce se problem desnog krila. U malo ozbiljnijem tonu, Dudu ima agenciju u Riu, prati puno mladih igrača, mogao bi iskopati kakvu preporuku sad kad se napokon osjeca dobrodosao u Dinamo.
  • Orc123
    7.8k
    tko je reko da je ogromno pojacanje!? Ja sam prvi rekao da decko ima potencijala i da ima polusezonu da to i pokaze. U krajnjem slucaju ako se ne pokaze na zimu se vraca doma i nismo popusili milijune ko na Cabraji ili Stefulju, a vec sad i sa tako mizernom minutazom radi ozljede , odigrao je vise od njih.
    Cinjenicu da je gol za pobjedu protiv Rijeke donio naslov ne mozes ospiriti, bas kao i to da je on bio sukreator toga gola sa onom jako lijepom asistencijom i onda Hoxhinom odlicnom zavrsnicom.
    Bulat je otpisan? Ja to nisam znao, decko dobio ponudu koju spo prihvatili i bit ce pozamasan transfer ako se pokaze tamo....
  • Maximo
    490


    Nadao sam se da ćemo do kraja dana imat riješeno to krilo.
    Na kraju će još špika sutra potpisati novi podebljani ugovor i postati jedina opcija na desnom krilu.
    I onda će jakir reć da je nevjerojatno kakvog smo kapitalca uspjeli zadržati
  • San Lorenzo
    15.3k
    Meni se Ogiwara zasad sviđa, ali sam svejedno uvjeren da će Perković biti prvi izbor u europskim i jačim hnl utakmicama.
  • Maximo
    490


    Ovo će gotovo sigurno bit obratno...ali vidjet ćemo
  • Paggini
    19.6k
    Nema razloga da ga otkupimo ako ovu polusezonu ne pokaže konačno nešto.Mr Anderson

    Na stranu donosenje finalnog suda, ali Ogi je za 550 000 eurića i vise nego dobar lijevi bek, a ako se odluči ići s pojacanjem na LB, Ogiwara je itekako dobra rezerva.
  • sanjinlego
    3k
    Na pragu si Lige prvaka, da klub ponovno bude dimenzija više. Očekujem da se tako i ponašamo po pitanju pojačanja. Farbanje u plavo i dvije riječi iz dvije pjesme ne donose kvalitet na terenu.

    U narednim danima očekujem da budemo brzi, konkretni i na kraju efikasni po pitanju dolazaka. Ne želim da protiv Istre desno krilo krpa niti Sucic a ni Kačavenda.

    Štednja me u ovoj situaciji ne zanima. Na korak si od 40 milijuna eura, i to ti treba biti cilj. Mislim, štedio je i Stuttgart pa se 10 godina cupao.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Mene ovaj drugi kolumbijac pokretima podsjeća na Baturinu,u pokretu sa loptom i kad šutira baca na Batija.
  • Maximo
    490


    A meni se baš čini da ovi nema šanse da će dat više od 2 milje za ikoga.. i to možda 1-2 igrača
  • Haza
    4.1k
    Da zaključim, naslov nije donio Hoxha, niti Ogiwara, nego Bruno Petković i točka. Nemojmo to nikad zaboraviti, nemojmo ovo nikad podcijeniti.
    To što je neke naljutio govorom na trgu, ok, ali prošla sezona je bila doktorska disertacija Brune Petkovića.
    Golovi na Poljudu, udarac kojim je slomio ruku Kaliniću u kupu, slobodnjak Rijeci, dakle nema dalje.
    Ogiwara ima moju podršku, osjetim da ima potencijal, ali gospodo, momak je stalno bio ozljeđen, nadam se da će ga poslužiti zdravlje, jer nama treba zdrav i oran lijevi bek. Možda to bude Ogiwara, ja navijam za to. Ali ne možemo izbjeći činjenicu da je za sada više na rehabilitaciji nego na terenu.
  • dinon7
    848

    Slažem se kolega. Ja bih uz Brunu nadodao jedno ime. Jednog igrača koji je u mojim ocima radio ogromnu razliku na terenu, pogotovo u većini utakmica u kojima smo imali prednost pa spašavali živu glavu. Samo se sjetim utakmice u Varaždinu i njegovih reakcija.
    Ivan Nevistic
  • Captain America
    17.6k
    Kad već spominjemo zaslužne, sezona je preokrenuta povratkom gospodina Kevina Theophile-Catherinea.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions