• Juznjak
    3.8k

    A vjerojatno im je tako bilo jednostavnije napravit da svatko ima neki ranking, pa čak i oni koji samo instaliraju igricu i ne igraju je. Lako odradiš transfere svakako.
  • NitkoBitan
    17.1k
    To ti je tako na pocetku valjda da se popune mjesta. Do pocetka prvenstva imas neograniceno besplatnih tranafera, dakle mozes promijenit sve te igrace.
  • E46
    640
    Kako se mijenjaju mozes mi privatno objasniti
  • austrijanac
    4k
    jedan sam od tih koji brzo izgube interes i baš zbog toga ne igram. Isto je i s predictorom.Eduardo

    To više govori o aplikaciji nego možda o tebi.

    Konstantno imam odlične uspjehe na fantasyu lige prvaka (prošle godine top 10 među milijuni njih) jer mi se jednostavno više sviđa konstantna interakcija (mijenjanje igrača prije svakog dana, biranje kapetana učestalo i sve ostalo).

    Fantasy engleske lige sam isto konstantno među 0.5% ali ga mrzim igrat jer je monoton.
    Isti takav je HNLov, loša kopija i zato mi se neda jednostavno. Pogotovo ove godine kad moraš sklepat ekipu od poluraspadnutih klubova HNLa gdje od 6. do 10. mjesta ne znaš tko je gori.
  • rioda
    4.8k
    Ja sam ovako - ideš na transferi, odabereš igrača kojeg želiš pa klikneš na onog kojeg želiš maknuti, i na kraju onu kvačicu gore desno
  • NitkoBitan
    17.1k
    Pogotovo ove godine kad moraš sklepat ekipu od poluraspadnutih klubova HNLa gdje od 6. do 10. mjesta ne znaš tko je gori.austrijanac

    Izuzev golmana samo su mi dva igraca van velike cetvorke.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Hvala kolegi @sanjinlego na reklami za nasu ligu preko instagram stranice (storija) @talkdinamo. U manje od sat vremena broj ucesnika lige se gotovo udvostrucio, odnosno sa 50 skocio na skoro 100.

    Pobjednik lige od mene ima majicu iz BBB fan shopa po izboru. Ako se jos netko zeli prikljucit nagradnom fondu nekom svojom idejom/nagradom nek se slobodno javi.
  • Laugreano
    2.5k
    Kakva je uloga rezervi? i oni se boduju ili?
  • NitkoBitan
    17.1k
    Skroz desno gore imate ikonicu za profil, kliknete na to i zatim odete na pravila. Tamo procitajte sve i bit ce vam dosta jasnije makar po prvi put igrali (meni prosla sezona bila prva i brzo sam pohvatao).

    Inace sto se tice transfera i rezervi (u pravilima bas ne pise jasno) svaki tjedan (novo kolo) mozete radit po 1 free zamjenu, a svaka dodatna zamjena na to vas kosta 4 boda. Ako ne iskoristite free zamjenu ona se prebacuje u iduci tjedan pa imate 2 free zamjene, ali to je ujedno i max i ne mozete nikad imat po 3 free zamjene.

    Svaki tjedan slazete momcad za kolo i mozete stavljat iz svoje momcadi igrace u prvih 11 ili u rezerve po zelji. Pravilo je da obrana i veza trebaju imat minimalno 3 igraca u postavi, i barem jedan napadac treba bit. Rezerve sluze tome da u slucaju neigranja nekog iz prvih 11 one po redu postavljanja donose bodove. Npr. prvih 11 vam je postava 4-4-2, ne igra jedan stoper i prvi sljedeci igrac u zamjeni (onaj skroz lijevo) donosi bodove, kaj znaci ak je to stoper onda ostaje 4-4-2, ak je vezni bude zavrsna postava (to automatski aplikacija narihta) 3-5-2, a ak je napadac onda to bude 3-4-3.

    Mozda je puno informacija ali cete naucit, nije tesko.

    I da, jedan hint, trudite se u sastavljanju momcadi (ukljucujuci i rezerve) da vam svi igraci budu solidni, a ne da natrpate momcad Petkovicem, Livajom i Mierezom pa vam ostane budzet dovoljan samo za dovodenje nekih srotova.
  • Eduardo
    20k
    Evo i službeni HNL Fantasy.
  • mali M
    5.1k
    aha to je na Sportnetu.. Moj interes je splasnuo prije nego je počeo...
  • NitkoBitan
    17.1k
    Savez "brendira" navijacke skupine, navijacke pjesme pa sad i aplikacije. Da onih nekoliko entuzijasta nije prosle godine izbacilo fantasy ovima to ne bi palo na pamet 10 godina. Nego kako ce krkani nego plagijatski...

    A da ne govorim o tome kako jeftino navlace "tjednim" i "mjesecnim" nagradama koje je gotovo nemoguce osvojit ako ne iskoristit neki bonus/joker (free hit, wild card, bench boost ili triple captain). Znaci prakticki takvu nagradu imas priliku osvojit 2-3 puta tijekom sezone i to bas ako te sretnicki potrefi. Taj novac btw. ne dobijes ovak nego ga mozes potrosit preko supersporta uz vjerojatno 10 uvjeta.

    Nadam se da nece uspjet unistit draz igranja fantasija domace lige za koju su iskljucivo zasluzni entuzijasti, a ne kojekakve kladionice i sponzori. Izgleda da cemo "stari" fantasy igrat mi rekreativci, dok ce ovaj novi/"sluzbeni" igrat navuceni kladionicari.
  • mali M
    5.1k
    Izgleda da cemo "stari" fantasy igrat mi rekreativci, dok ce ovaj novi/"sluzbeni" igrat navuceni kladionicari.NitkoBitan

    meni je ovo prihvatljivo i dapače, poželjno!
  • NitkoBitan
    17.1k
    Inace promijenjeno je ime aplikacije u CRO Fantasy.

    Jos nas malo fali do 200 u ligi :strong: :fire:
    Pa tko nije nek nam se pridruzi...

    Btw. koliko vidim potrebno je azurirat aplikaciju.
  • BeckaSkola
    80
    Pozdrav ekipa.
    Upravo skinuo aplikaciju putem ios AppStora (btw. jos se zove HNL Fantasy - CRO Fantasy ne postoji na AppStoru)
    Registrirao se a nisam dobio mail za potvrdu registracije. Jel imao netko slicne probleme? Pozz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.