• Oluja
    4.3k
    ja sam bio skinuo i kad ga postavim za alarm ili zvuk poziva nije ga pokretalo od početka nego od otprilike 10. sekunde
  • Rex Ramae
    2.8k
    ja sam bio skinuo i kad ga postavim za alarm ili zvuk poziva nije ga pokretalo od početka nego od otprilike 10. sekundeOluja

    Meni je već par dana na alarmu, tako isto mi je bilo (Samsung S22) pa ako koristiš Samsung, imaš u gornjem desnom kutu ikonu plusa kada ideš na odabir melodije zvona, klikni ju i zatim isključi toggle switch Repr. samo odab. označ. dijel i kretati će od prve sekunde melodije.
  • ksapi
    2.8k


    Uf koje blago :love:
  • Mr Blue
    4k
    Ok, etnički Marokanac, ali rođen i počeo igrati nogomet u Belgiji, je li Mmaee prvi 'Belgijac' u povijesti koji će igrati za Dinamo? Osim Branka Strupara :grin: Ne mogu se sjetiti nijednog drugog.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Mislim da mu je stari Marokanac, mama iz Kameruna. Sve predispozicije za "ubojicu", hehe.
  • mlinchica
    1.8k
    Poruka je poslana i to je najbitnije.
    Neće svaki miš koristiti klub za liječenje svojih frustracija.

    Lažeš? Bit ćeš demantiran.
    Klevećeš? Vidjet ćeš sudnicu.
    Puštaš informacije iz kluba miševima po redakcijama? Tražit ćeš novi posao.

    Svatko se danas naziva navijačem kluba, dinamovcem, a usput istovaruje hrpu negative prema svakom potezu iz kluba. Uz opravdanje brige o “voljenom” klubu.

    Evo vam jedna “insajderska” - u klubu su sada ljudi koji ga zaista vole. Vidite kaj ćete s tom informacijom.
    :heart:
  • Captain America
    17.6k
    Mislim da mu je stari Marokanac, mama iz Kameruna.Tongo Doumbia

    Obrnuto je.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Mislim da je u drugoj momčadi bio jedan, ali da nije nikada nastupio

    EDIT: Martin Selak iz Belgije, bio u Dinamovoj B momčadi, 0 nastupa

    667-FEE3-F-62-D2-4-C02-8-E53-D52718-F2-B191.png
  • veselko tenžera
    2.1k
    Martin Selak, prva asocijacija na ovo ime i prezime su mi Brisel, vafli i Mišel Prudome.
  • miro
    4.4k
    Volio bih vidjet da jednu utakmicu na Mišićevom mjestu odigra Max. Nekoliko nas je tu spominjalo otkad je došao da bi mogao bit odličan zadnji vezni, pa mi je žao da ga nismo ozbiljnije isprobali na toj poziciji. Tko zna, možda u unutarnjim rezervama imamo sasvim pristojnu popunu za deficitarno mjesto
  • Omake
    2.5k


    Slažem se u potpunosti! I volio bih ga također vidjeti kao izvođača kornera.
  • Laugreano
    2.5k
    Hvala za ovo. Buđenja ce bit ljepsa od sad.
  • DZGIS
    1.2k
    Olmo ne zaboravlja svoj klub

    Screenshot-20240720-143003-Instagram.jpg
  • Dinamosaur
    1.5k
    Dinamo daje ti kriiiiiila :smile:
  • Mali Zeus
    12.7k
    di je sad Viki
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.