• Infinity
    16.3k
    Samo je jedan veliki klub u koji ne bih volio da Olmo ode, a to je Barcelona. Mislim da bi s njegovim odlaskom u Barcelonu pala sansa da se ikad vrati u Dinamo. Naravno, razumijem da je njemu vjerojatno najveca zelja upravo Barcelona.
  • Noel
    5.8k

    U posljednje vrijeme u Dinamu nisu završili Pašalić, Pongračić, Omeragić što sugerira kako Maksimir više nije privlačan za mlade i talentirane igrače kao nekada. KAJ SE PROMJENILO U DVA DANA NEKAJ? PA DO NEKI DAN SU PISALI KAKO SU NESPOSOBNI Biščan i Čačić odbili Pašalića odnosno Omeragića i Pongračića a sad piše Dinamo više nije privlačan za mlade igrače. Pa daj si odluči Lesi jel su mladi igrači odbili Dinamo i nije im više privlačan ili su nesposobni ljudi odbili potpisat igrače koji su im se nudili. Upleli su se on i ničota u svoje laži. O-o.
  • Mali Zeus
    12k
    Nabrojao 5, 6 igrača još i od prošle sezone, spominje čak i Matkovića iako se on nije povezivao s Dinamom. Svi su eto propušteni, a sa Sučićem prodajom bi čuda radili.

    Da mu kažem da je govno rekao bih mu kompliment.
  • Krulek
    385
    Ne podržavam nikakve zabrane linkova ili diskusija o nečijim različitim mišljenjima osobito nekih novinara manje ili više nesklonih Dinamu. Ako se bojimo napisa nekih pisarčića onda stvarno nismo na Dinamovoj gospodskoj razini.
    Problem je jedino što im se ne može na istoj razini odgovoriti osim ovdje na Zoni. Ono što je najvažnije je stvaranje u
    ovom prijelaznom roku takvog sastava koji će tim i takvim novinarima sve odgovoriti tamo gdje je najvažnije , rezultatima na terenu.
  • Maki17
    212
    Samo da potvrdim Papastrumfa i ja sam čuo od ljudi koji poznaju starog i mladog Šotičeka da je stari stopirao transfer a da je mladi htio doći.
  • Haza
    4k
    Kako god okreneš, tko god da je stopirao, ne može biti slučajno (stari ako je i stopirao, bilo je na nečiji nagovor, to je kao da netko povjeruje da je stari od Belinha nešto stopirao), a druga stvar, stari šta je izjavio u novinama, nisu riječi starog, nego ljudi koji brinu o karijeri maloga. Neka te riječi dobro dešifriraju ljudi u klubu.
  • GOAT
    1.1k
    Samim čitanjem i otvaranjem tih linkova dajete na relevantnosti takvim kvazi novinarima koji ce dan noc kontrirati sami sebi i zarađivati od click baita
  • E46
    591
    Cak mislim da je Soticeka najvise htio Jakir a da su Maric i Zajec vjerojatno bili li la za njega... nista posebno igrac ja stvarno nisam zelio da on dođe
  • NORTE
    11.3k
    Ne podržavam nikakve zabrane linkovaKrulek
    Dakle podržavaš da zona bude kanal na kojem neki zonaši rade reklamu dinamovim neprijateljima.
  • Mali Zeus
    12k
    Bila bi prava šteta da ga netko zalije kantom govana.
  • Mali Zeus
    12k
    a koji su to ljudi, ako je menadžer pristao?
  • Mali Zeus
    12k
    I tako ozbiljan klub treba raditi. Ne dovoditi bilo kojeg igrača kojeg trener poimence želi.
  • Gringo
    64
    Lesički kao podguzna muha Vlatkice je danas morao sklepat ovakav članak jer mu je Vlatkica jučer smjenjena sa još jedne funkcije vezane za Dinamo.
  • Krulek
    385

    Ako smo gospodski klub, dugo očekivane i dočekane transparentnosti i demokratičnosti ne moramo se valjda bojati ovakvih pisarčića i nametnuti cenzuru, ali ako netko od zonaša hoće bolje je provesti autocenzuru i ne osvrtati se na takve članke. Dinamo je već desetljećima trn u oku mnogima pa će takvih članaka nažalost uvijek biti. Gospodo, provedite autocenzuru pa ne postavljajte te linkove i mnogi će biti zadovoljni. Meni osobno ne smetaju.
  • E46
    591
    Naravno, jer Jakir moze vec za 2 tekme bit bivši i dode npr Kek i onda on ima igraca kojeg mozda ne zeli odnosno smatra da nije dovoljno kvalitetan jer ga je bivši trener doveo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions