• Crni86
    3k
    Kad se lesicki raspisao u negativnom tonu, znaci da napokon nesto radimo pozitivno :cool:

    Nas mali Alen je na kraju prosle sezone vjerojatno suze lijao kad smo uzeli sve sta se moglo uzet. Evidentno je da nova garnitura radi odlican posao kada ulizice glave rade sve da ih ocrne. Svaki takav clanak ja gledam kao pozitivnu stvar za sto bolji i jaci dinamo. Samo pisi Lesi, znaci da smo na odlicnom putu, a vi i vas sef placite sta vise necete centa dobiti preko dinamovih leda.
  • Haza
    4k

    Menadžer nije pristao. Pristala je Lokomotiva, e sad ovo nemam provjerenu info, ali navodno su Šotiček i menadžer imali postotak od transfera. Basel je nudio više love od Dinama, ali je Dinamo nudio postotak od budućeg transfera Lokomotivi, pa su oni pristali i na Dinamove uvjete koji su bili slabiji od Basela.
    Menadžer bi zbog toga dobio manje love od transfera s Dinamom, te je zbog toga pizdio i tražio barem veću plaću.
    Ne želim ulaziti u dubioze, i ranije sam rekao da se Marić žali da mu se miniraju transferi, ali mi nikako da naučimo na nekim stvarima.
    Nisu moje otrovne strelice usmjerene na Upravu, nego samo smatram, da postoji bojazan da nisu svjesni šta im se radi iza leđa, i da su ušli u neki opasni vrtlog menadžera i novinara iz kojeg moramo izaći kao pobjednici.
    Ovo ne izgleda dobro, i ako je potrebno dva prijelazna roka zaobići RH tržište, neka to naprave, samo neka se ne postavljamo "gospodski, građanski", te fore su bile u modi prije sto godina, kad nisu postojali menadžerski lešinari i kriminalci.
    Sada su drugačija vremena, i transferi se završavaju na mišiće i iskustvo.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Lesički,Olivari, Jurisic, kumovi i prijatelji familije menadžera= neprijatelji kluba!

    Alen rijetko odvratna i ljigava,licemjerna ljiga, kojem je ocito draze se posrat po klubu da ne znam sto uradio, nego nekad zasutio ne napisao nista.

    Ocito kako nema glave i njegovih pipaka i njegovog mu pederskog nasmijavanja i zvanja anđelima na pressicama ne paše, ne paše kad ti prva policijska palica naguzi malu, a ti anđele dragi pušiš patku u redakciji mrtvog Germanijaka, neka neka, tek je počelo.

    Samo da se klub na vrijeme ogradi od takvih bedastih likova, i kad budu djelili novinarske pristupnice/akreditacije da paze kome daju, takvim likovima, Medama, Olivarijima i sličnim ne treba ništa osim zalupit im vratima, cigani.
  • Dinaminjo
    909
    Moj dojam je da menaderski krugovi salju "prijateljske" poruke da im se ne svida politika stednje i da ce svoje pulene usmjeriti van.

    Soticek je tu "zrtvovan"

    Poruka kluba je da ima besplatnih igraca vani i da za razliku od prosle uprave, nisu ih nesposobni dovesti.
  • dinamo vitez
    293
    Slažem se sa ovom mantrom. Ovaj navodi da se pare od prodaje Sučića moglo uložiti u druge igrače (Mierez, Čerin, Elšnik, Pašalić, Šotiček) a svi ti igrači su ili preskupi ili premladi ili nisu nužno bolji od ovog što već imamo.

    Drago mi je da su Marić i ekipa stali na loptu i ne robuju pritiscima menadžera/novinara/napaljenih roditelja. Realno, hrvatski igrači su skupa radna snaga i apsolutno nikome ne treba dati ni marke više nego zaslužuje.

    U suprotnom, ponovit će nam se Bočkaj, Štefulj, Bulat, B. Šutalo, Drmić, Špikić i još masa ostalih koje smo preplatili bez nekog osobitog rezona.
  • Teofil Kateran
    1.3k
    E tako se treba nosit sa svima njima koji namjerno blate Dinamo na ovako podle načine.
  • Orc123
    7.5k
    Jbe mi se tko je sta zaebo, Dinamo ima mehanizama kako se zastiti od takvih lesinara. Ni prvi, ni zadnji klub kojem neki zele minirati neki transfer zato treba pokazati misice jer je Dinamo i institucija i nikakvi salabajzeri ne mogu osvojiti tu neosvojivu tvrđavu. Toliko kvalitetnih, sposobnih pa ako hoces i mocnih ljudi je trenutno u Dinamu i oko Dinama! Zar bi se morali onda bojati tamo nekih ljudi kojima euri izviru iz ociju. Istina, ne treba se nista praviti velika gospoda nego odgovoriti jako, ciljano, bez pardona.

    Sta se tice krilne pozicije, to se mora rijesiti sljedeci tjedan pod obavezno jer ogroman je sada nesrazmjer između lijevog i desnog krila! Treba nam lijeva noga u napadackoj liniji i sad ne treba bas gledat svaki euro...za 2-3mil eura vani se nađe odlicno krilo, sa iskustvom europe, sa iskustvom igranja velikih utakmica.

    Ako smo se pak odredili da zelimo sada potencijal pa u slucaju ulaska u LP jos nekog onda isto ok. Ako je to Cordoba sigurno je dobeo iskautiran, mlad i potentan ali.....to se treba zavrsiti ili ne zavrsiti u roku dan-dva, max 3...ako nejde, okrenemo se drugim opcijama. Znaci tu na zoni da prevrtimo koji su se igraci spominjali, sigurno je spomenuto barem 10 krila koji bi bili ili potencijal ili odmah pojacanja....ima ih ali ne treba se gubiti vrijeme ko s Šoticekom. Ja uopce ni ne mogu vjerovati da se on gledao kao rjesenje za desno krilo jer po meni to za njega nije ni optimalna pozicija. Nama treba ljevak, jak u igri jedan na jedan, tehnicki dobar i da zna zabiti....nikakav desnjak, takvih imamo i previse koji glume desno krilo.

    Sve u svemu sljedeci tjedan krilo mora biti u Zagrebu. Za ostalo sve ima vremena.
  • Haza
    4k

    Bravo, odlična odluka kluba.
  • Blueshadow86
    1.5k
    Sad neka mali plaća odvjetnike za taticu. Trebat će mu.
  • The Undertaker
    5k
    Klub se ne treba ponašati poput uvrijeđene mlade i gubiti energiju na sporedne stvari. To rade slabi. Kakve tužbe i gluposti. Raditi svoj posao i na terenu pokazati tko je u pravu a tko u krivu. Samo je teren mjerilo nečijeg rada.

    Aquila non capit muscas - Orao ne hvata muhe ili veliki čovjek (klub) se ne bavi malim stvarima.
  • Nogo
    3.4k
    Bravo! Super odluka kluba. Treba se tim taticama stati na kraj.

    Ovo za Lesija i ekipu je sramota sta rade. Ja znam da zarađuju i treba neki članak ali stari moj mi kao da smo završili 9. u ligi i sve rasprodali, a ovi dole prvi i k tome su u ligi prvaka.

    Sjašite sa svetinje više!
  • SAS1987
    14.5k
    Sad neka mali plaća odvjetnike za taticu. Trebat će mu.Blueshadow86

    Da je Šotiček potpisao za Dinamo financijski nebi preživio da namiri i managere i odjetnike :lol:
  • Jaro
    7k
    a bome ne treba se svakoj susi ni naguzit i vikati "Moze bez vazelina!".
    Treba nekad i dosadnu muhu mlatnut da ne zuji i ne siri kojekakve zaraze okolo...
  • vjeko1701
    7.7k
    Postoji trenutak kad treba prelomiti i poslati poruku onima koji aktivno narušavaju ugled kluba u javnosti i na tržištu.

    Uostalom, takvim stvarima se bavi pravni tim a ne sportski sektor kluba tako da utjecaj na sportsku politiku i izvedbe na terenu nisu izgledne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions