• Juznjak
    3.8k
    Bravo @Ivdzo11, čestitam, izvukao si se :razz:
    Ja sam lovio prva tri mjesta u ukupnom poretku kako bih došao do neke nagrade pa me u tim nekim rizičnim odlukama sreća nija pomazila. Nakon polusezone sam bio negdje u top 4, nisam siguran koji točno pa me “euforija” pojela u drugom dijelu sezone. Iduće godine se nadam da će netko od nas doći do nagrade.
  • Mlađi referent
    12.3k
    koji točno pa me “euforija” pojela u drugom dijelu sezoneJuznjak

    Znači tipično južnjački :cry:
  • Juznjak
    3.8k

    Hahahahah mislio sam i ja povuć paralelu ali nisam uspio naći dobru rečenicu
  • Keyser Soze
    10k
    Bio sam u top 5 nakon polusezone, u jednom trenu čak i drugi čini mi se, na kraju sam ipak završio u top 10.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Pocele pripreme za novu sezonu. Isto ime lige (Zona Dinamo) i isti kod (xbn5xd).

    Pa tko oce neka se pridruzi... sto nas je vise to bolje. Poseban poziv onima koji do sada nisu igrali Fantasy. Fora vam je pratit HNL zbog bodova u igri haha (svakako proucite pravila).
  • Mrvica
    3.9k
    Prošla sezona je prvi put ikad da sam igrao Fantasy i stvarno je top. Ali jedino me privlači Zonina liga, sretno svima!
  • NitkoBitan
    17.1k
    Prošla sezona je prvi put ikad da sam igrao Fantasy i stvarno je top.Mrvica

    Meni isto, sad sam se navukao u pm :sweat:
    Znam da i druge lige imaju te Fantasije ali mi je sve osim HNLa previse za pratit.

    Nego jel imate neke prijedloge oko igraca za imat u ekipi u ovoj sezoni? Neki skriveni dijamant koji je jeftin a fino ce isporucit bodovima... kao recimo Mioc prosle sezone.
  • Juznjak
    3.8k

    Meni Drožđek pada na pamet, mogao bi i penale izvodit pošto nema Postonjskog više.
    Ali iskreno nije mi fora sad da prije sezone pišemo tako neke igrače pa da postane normalno da na početku sezone svatko ima nekog “Mioča”.
  • Eduardo
    20k
    koliko vas je igralo prošle sezone?
  • Juznjak
    3.8k

    Bilo je iznenađujuće puno ljudi u ligi. Čak mi se čini 50ak. Bolje je pitanje tko je aktivno igrao cijelu sezonu jer dosta toga otpadne na ljude kojima dosadi ili zaborave nakon prvih par kola.
  • Eduardo
    20k
    jedan sam od tih koji brzo izgube interes i baš zbog toga ne igram. Isto je i s predictorom.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Cini mi se oko 80, to je bila brojka ljudi na kraju sezone. Ulazili su u ligu i tijekom prvenstva.
  • Daliban
    1.6k
    Jel se baš mora preko nekakve aplikacije? Jel se može preko desktopa?
  • E46
    646
    Skini bluestacks emulator za desktop i imas onda android i mozes skinit.
  • E46
    646
    Jel zna netko zasto sam automatski izabire igrace u momcadi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.