• db-izbjeglica
    15.3k
    jadan klinac, nije on kriv što ima tajvog oca!

    pazite, lik ima obraza javno govoriti da je 10 000 eura mjesečne plaće sramotna ponuda!
    halo ej, 10 000 eura MJESEČNO!

    bez ikakvih bonusa! za nedokazanog klinca od 19 godina!
    to je doslovno financijski osiguran život sa jednim četverogodišnjim ugovorom, za bilo koga sa pola mozga u glavi i još imaš priliku igrati i razvijati se u klubu za kojeg tobože navijaš.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Bas sam ocekivao od tebe komentar tipa i ne trebamo se dati ucjenjivati. Ako mali razmislja samo o tome kakko ce uci u svlacionicu i biti najmanje placen igrac onda i nije za nas. Tako sam nesto ocekivao od tebe sad si me malo iznenadio da pricas nesto i protiv ljudi u klubu,inace si slijepo za njih.
  • deda
    32.5k
    Zašto tata ne kaže koliko je ponudio Basel tj. tovari.
  • NitkoBitan
    17k
    sad si me malo iznenadio da pricas nesto i protiv ljudi u klubu,inace si slijepo za njih.BBB Mataa998

    Izgleda da nisi pratio njegovo lupanje kontri oko Statuta.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni uopće nije jasno čemu tolika drama, mislim igrač i klub se nisu mogli dogovorit oko plaće, stvarno neviđeno u sportu.
    Otac k’o otac, čovjek laže sam sebe, a da je Šotiček na nekakvoj crvenoj listi s njim se ne bi ni pregovaralo, je l’.

    Mene bi jedino brinula situacija da je Šotiček bio od struke gledan kao next big thing, a onda to propadne radi 100 tisuća eura. To bi bila politika kluba kakva mi se ne bi sviđala.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako niste shvatili, ovo se ne tiče ljudi koji su trenutno u klubu već ponašanja ljudi (trenera) i sustava koji je bio prije njih. Ne tvrdim da nije i danas tako ali to ne znam. Za ovo što sam napisao da je bilo prije, to znam.
  • E46
    634
    Za Žapera jos nisu platili ni jednu jedinu ratu. Uskoro ide tužba od strane NK Osijeka jer opomena nije urodila plodom.
  • miro
    4.4k
    Žao mi je samo što su SN kurvinski pustile tatu da priča (lupeta), a nisu probale managera pitat par stvari.

    Stoposto sam siguran da ih je Vuksan na ovo sve nagovorio. I onda to, plus frustracija s ranijom epizodom u Dinamu rezultira odlaskom u Švicarsku. Žao mi je što ide, ali ponuda je bila top i da je imao managera koji vidi širu sliku i brine za svog štićenika, Marin bi već trenirao s nama
  • deda
    32.5k
    Di se to priča?
  • dinamo vitez
    294
    Neću ulaziti u visinu ponude i vrijedi li Šotiček više ili manje, ali mislim da bi se ponovila ista situacija kao i sa Živkovićem i da ovdje ne bi igrao puno kod nas, bar ne odmah.

    Računam da su i u upravi razmišljali tako, velik potencijal ali realno treba još puno žganaca jesti da bi bio pojačanje za Dinamo a ne samo prinova.

    Ja mu želim sve najbolje u Baselu i da napreduje kao igrač jer Hrvatskoj trebaju krila. A mi ćemo već nekog naći.
  • E46
    634
    Po Osijeku ide ta prica posto sam iz Osijeka inace pa mi javljaju ljudi i cuo sam o tome od ljudi da je prva opomena već bila i da ce dobit jos jedan rok i to je to ide osnovana tužba.. vjerojatno ovi cekaju zadnji tren da plate ratu pa to razvlace sto duze, ciganjska posla.
  • Fanboy
    2.6k
    A realno ako se radi o 10 000 eura to i nije baš puno, danas keramičar vrti 3 tisuće eura mjesečno. Računajte da je karijera nogometaša kratka, dečku se velik dio talenta temelji na brzini koja opada sa godinama i još su skloniji ozljedama osobito ako pogledate da je skoro svako krilo koje je izašlo iz Lokse u zadnje vrijeme pobralo ozljedu prednjeg križnog ligamenta od Stojkovića, Kačavende, Vasilja do sad nedavno Krivaka...

    Legitimno je pravo dečka da se izbori za što bolji ugovor, gledam sad na stranici u Španjolskoj jedan Stanko Jurić zarađuje 25 tisuća eura na tjednoj razini u novom klubu u prvoj ligi. Šotiček je bio u top 10 strijelaca prošlu godinu, u 30-ak susreta je zabio 9 golova i bio jedino krilo, još je mlad i talentiran..

    Nažalost, niti Dinamo ne plaća iz ljubavi niti mali ne igra iz ljubavi. Ne trebaju dvostruki standardi, tržište je globalno i za talente će se Dinamo itekako trebati potruditi ako procjeni da vrijede. Na kraju ne plaćaš trenutnu izvedbu, već talent i ono što će možda dostići jednog dana.

    Treba vjerovati upravi, ako mali ne ispuni ni približno na seniorskoj razini onda će ovo biti pun pogodak i skinuli smo si sa leđa pohlepnog menadžera i oca....Ako eksplodira u Švicarskoj onda je napravljen velik promašaj i tako će se tretirati te će ovaj novac biti sića za ono što smo mogli dobiti u igračkom i novčanom smislu.
  • Omake
    2.5k


    Da je to Dinamo, sada bi te Ničota i Olivari iskoristilo kao pouzdan izvor.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Potresna ispovijest tate Šotičeka. Ja sjedim i plačem dok to čitam. Pa kako bi se mali pojavio u svlačionici sa samo 10.000 eura plaće. Da ne govorim živjeti od te siće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions