• badjibadara
    3k
    A realno ako se radi o 10 000 eura to i nije baš puno, danas keramičar vrti 3 tisuće eura mjesečno.Fanboy

    Neka mali odradi ovo malo nogometne karijere, pa neka ide u keramicare.

    Zaboravi se napisati i onaj bonus od 75000 EUR za EL i onaj malo veci za LP. Keramicar to skurca zaradi u svom 12-satnom radnom vremenu na sve cetiri.

    Ne znam koji ga qurac opravdavate.
  • BluePhone67
    3.9k
    Neki ljudi imaju pamćenje ko čovječja ribica.. Da im crtas svaki dan, on se opet ulovi ponovno za glupost.
  • Orc123
    7.8k
    a bonuse si zaboravio, a to da mu nakon samo 5 nastupa vec skace placa za toliko koliko si rekao da keramicar zaradi cijeli mjesec? Da mu placa za jednu godinu s uvjetom danodigra 30 utakmica vec ide na 20tis eura plus bonusi? To nista a? Jadan....ja bi razumio da govorimo o gotovom igracu a ne o malo boljem junioru mozda....s naglaskom na mozda....gdje se on to dokazao da bi dobio nezz kakav ugovor. Prosle godine je Titraui prihvatio ugovor od 12000tis eura sa nekim bonusima ni priblizno ko Soticek, Torrente dobio malo veci ugovor i prihvatio ga....igrac koji igrao La Ligu i dosao kao besplatan igrac.....puna usta Dinamovstine, takvi su najgori....
  • Krezo
    44
    Nek je i ta saga sa Soticekom napokon gotova. Po meni mali nije pokazao toliko da se na njega trosi ko zna kakva lova, a i gade mi se ovakvi postupci gdje je najlakse popljuvat klub iako je ugovor bio i vise nego konkretan za mladog igraca. Neda mi se uopce trosit rijeci na malog, sretno u Baselu i vrijeme ce pokazat. Cordoba ako se realizira sirokih ruku ga prihvacam, ne znam previse o igracu, ne znam sta ce nam donijet al daj mi taj latino vibe na krilu u venu!
  • KaJJe
    214
    Keramičar godišnje cca 40 tisuća, a Šotiček 120 + BONUSI. Uđemo u LP i u prvoj godina ugovora dobije 280 tisuća, a s El ima sigurnih 195. Računaj kolko mi svi i keramičar za to radi. Razumijem da ulaže u dijete i hoće da dijete uspije i da od toga svega ima koristi, ali je ovo medijsko istupanje baš pretjerivanje. Cijela obitelj navija za Dinamo. Još kad se Brekala opet sjetim. Muka mi je od takvih. Daj me nemoj. Novinari lešinari jedva dočekali. Bolje da s hajdukove modne revije izvještavaju.
    Uopće mi nije žao zbog Šotičeka kojeg su više napumpali nego kaj vrijedi. Daj nam sutra Cordobu i kad poleti po desnoj strani, nećemo se ni sjećat sirotog Marina, mlađeg i starijeg.
  • Maximo
    483
    Koliko je blizu taj cordoba zapravo...nekako mi se predugo razvlači po novinama, obično takvi poslovi propadne..
  • The Undertaker
    5.1k
    Dinamo je ponudio što je ponudio, Šotiček je prihvatio bolju ponudu i na tomu je trebalo ostati. Ne znam čemu ove naknadne tirade po medijima. Niti Dinamo niti Šotiček se nemaju komu pravdati. Nismo se našli i to je to.
  • Päddy1
    78
    Nema vise smisla pricat ni o Marinu ni on njegovom starom...Ajmo se mi okrenit drugim opcijama
  • Krezo
    44
    bacamo se na Pasalica kazes ;)
  • hardek
    2.8k
    Iskreno ovo nije baš obećavajuće za prvo krilo u pohodu na LP. I dalje mi je čudno da je Marić baš za njega zapeo, očito vidi nešto u njemu.

    Skeptičan jesam al nadam se najboljem
  • San Lorenzo
    15.3k

    I dalje mislim da je Cordoba kost kojom se mi i novinari zabavljamo dok se u pozadini radi na nekom jačem.
  • hardek
    2.8k
    I ja sam to mislio od samog početka, ali doslovno je Jakir neki dan potvrdio da smo u pregovorima.

    Stalno sam se nadao da ćemo tamo dovući baš nekog kapitalca ali počinjem sumnjat u to. Cudno mi je samo to što su se baš za njega odlučili jer niti po statistici(naprednoj) niti po eye testu ne oduševljava. Uz sve to dolazi sa kontinenta gdje je poznato da igračima treba duže vremena za adaptaciju. Sve mi je čudno oko ovog transfera evo
  • Orc123
    7.8k
    a niste mozda pomislili da su ga ljudi dobro skautirali i vidjeli u njemu kvalitetu, kako trenutnu tako i za buducnost...mozda bi moglo i to biti?
    Pa ne mislite valjda da su random odabrali decka i zele zavrsiti taj transfer....
  • Nino Bule
    13.3k
    Tjednima kritike o stedljivosti i onda kad se nudi neki novac za krilo odma strahovi jel to to, koga god da kupis ne postoje garancije, pricekajte par utakmica pa sudite o cordobi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions