• Nogo
    3.6k
    Evo i tate Šotiček. Ne znam jel mali i taj njegov agent imaju nešto u glavi?
    Pa imali su bonuse, ovo ono a oni stalno o 10k. Htio je Dinamo ponovno sjesti ali eto.
    Sere mi se i od ovakvih novinara gdje zovu roditelje i onda seru po nama na svim člancima.
  • čovjekjogurt
    617
    Je li tko uspio negdje naći čitave utakmice kolumbijske lige da se pogleda o kakvom je igraču riječ.Peškaman

    Koga zanima može otići na stranicu "Footballia" i tamo upisati ime bilo kojeg igrača i izbacit će mu neke utakmice tog igrača. Konkretno za Cordobu imaju 2 cijele utakmice, jedna iz 2021. i jedna iz 2023.godine . Ima mnogo i dinamovih utakmica iz prošlosti ako koga zanima (Malmo, Werder, derbiji, Ludogorec, Real itd.)
  • Blueshadow86
    1.6k
    Od kluba kojem je glavni cilj prodaja, postat ćemo klub kojem je glavni cilj štednja. :rofl:

    Možda jednom dočekamo da će glavni cilj biti rezultat. :lol:
    Chempers

    Sve si napisao kako je i kako ispada, pa kome pravo, kome krivo.
  • Kristijan992
    291
    Kako svim kanalima nastoje ocrniti Dinamo da je to strašno, koga će iduće nazvati, možda managera od Šotićeka pa da nam objasni par stvari?!
  • GOAT
    1.2k
    Moze Spikic imat svo iskustvo ovoga svijeta kad je loše, čovjek kad uzme loptu trči ravno poput Forresta Gumpa i nema stajanja dok se ne spuca u tribinu.

    Stalno prizivate te neke kapitalce stalno je cijena veliki faktor, a moje pitanje je što onda mislite o Orsicu, Soudaniju, Dilaveru, Petku? Svi su nam bili odlicni i kapitalci a dovedeni za ispod ili malo preko milijun eura. Cijena nikad nije jedini omjer kvalitete
  • Facke
    3.6k
    A je mu otec pameten. Svaka cast. Pozdrav Vuksanu i kompanije , provizija bu sela. To je najbitnije. Da zoveju ga na razgovor da nebi smel potpisati. Dok bu mali poslusal oca i Vuksana i dal si puniti glavu s glupostima nebu dobre. Al kaj je tu je. Bitne da nam se klub opet blati.
    Kad v Baselu nebu igral onda ocekujem " moj sin Marin je izigran u Baselu, nesme igrati, pa si sami zakljucite zbog cega" :lol:
  • Zg123
    205
    SN jedva docekali da mogu krenuti u pljuvacinu, sad jos da Medo krene sa nekim svojim insajderskim lovackim pricama i pljuvacina je upotpunjena

    Ali iz price tate se vidi koliko je stetno sto smo davali raznoraznim tarabama masne ugovore i sto su poneki juniori i kadeti iznadprosjecno placeni. Negdje se to moralo presjeci, jbg Soticek je bio prvi koji je to morao osjetiti. Sretno mu bilo u Baselu ali mislim da ne bude tamo dobro prosao, ali svako svoj put bira…
  • DiddyGuela
    2k
    Cek malom je stvarno Vuksan agent? Daj nemoj me j... pa jasno cemu sva strka i histerija. Sretno mali, mozda nekad u zivotu skupis muda i pocnes donosit odluke za svoje dobro.

    Ajmo dalje.
  • KaJJe
    227
    Meni između ostalog nije jasno kak je njega odmah Hajduk zvao. Kak bi oni to platili? Ak se piše da nisu još ni Žapera platili.
  • Dudu 9
    284
    Šotičekov stari me jako podsjeća na Ćorićevog i Halilovićvog . Drago mi je da smo izbjegli nepotrebnu dramu s pohlepnim tatom/menadžerom.

    Da smo ga potpisali to bi nas sigurno čekalo.
  • Orc123
    7.8k
    10. 000 eura ali bonuse nitko ne spominje, znaci par utakmica i vec ti raste placa, bonusi za europska natjecanja....koje idiotarije....drago mi da nije njegova noga krocila u nasu svlacionicu. Vratit ce se mali preko Mure u Sesvete.....
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kaze nismo otisli zbog novaca, i onda triput kaze da su ponudili 20k umjesto 20 da bi odmah potpisali. I da sta dinamu znaci 100k ili 200k godisnje.

    Dobar je komentar na fejsu neki, vratit ce se za 7 godina u Rijeku revitalizirati karijeru.

    Podrska upravi kluba na novom nacinu rada. Neka nasi klinci dodu u dinamo zbog razvoja ili ljubavi prema klubu, a ne ljubavi prema novcu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions