• plavi devet
    302
    Mnogi od vas su ovdje Cordobu i njegovu statistiku uspoređivali sa Luisom Diazom dok je igrao u Kolumbiji, ali i on kad je došao u Porto tek u trećoj sezoni je eksplodirao.

    U svakom slučaju ja od Cordobe ne očekujem previše u prvoj sezoni, nadam se da se varam ali mislim da će
    mu ipak trebati faza prilagodbe na europski nogomet.

    Problem u svemu tome je što u tom slučaju opet ne dobivamo to prvo desno krilo i opet bi se desilo da nam u ključnim utakmicama tu igra Špikić.

    Ipak, nadam se da griješim pa će mi za pola godine neko izvući ovaj upis i nabiti ga na nos jer mali terorizira obrane.

    Doduše neka on prvo potpiše ugovor.
  • hardek
    2.8k
    Što se Mišića tiče, mislim da razlog njegovog pada leži u kombinaciji starenja i kumulacije previše minuta. Čovjek je odigrao 4400 minuta u 51 utakmici, to je 87 minuta po utakmici a u to mislim da nisu ubrojene ni nadoknade. Ja sam siguran da se njega rotira svake 2,3 utakmice i odmara po 20,30 minuta po utakmici da nebi bilo problema.

    Kronični umor dovodi do pada koncentracije i zbog toga se događaju greške.
  • GOAT
    1.2k
    Juan down and 1 to go. Ako netko ima informaciju stvarno me zanima kakve su place pridošlicama. Znamo da Torrente ima dosta skromniji ugovor, a kakva je praska kod ostalih igraca? Pazimo ili dajemo "raskošne" ugovore. Ako se po jutru dan poznaje to bi trebali bit club friendly deals
  • blubach
    230
    Meni je žao što je mojim komentarom ispalo da ne cijenim Mišića jer ga stvarno smatram zahvalnim igračem i otkad je došao ga smatram nezamjenjivim veznjakom koji je apsolutno bitan Dinamu.
    Ali... prošle sezone se vidio dosta njegov pad. San Lorenzo i Haza su opisali neke situacije, ali i ta iscrpljenost u drugoj polovici sezone mi se čini da možda ni ne može odigrati potreban broj utakmica. Neki će reći sad: "ok, al nijedan igrač nije nepogrešiv, da je nepogrešiv, ne bi igrao u Dinamu" ili "čovjek je odigrao preko x utakmica, normalno da je iscrpljen". Stoji, ali on je imao puno manje takvih situacija u sezonama prije i nije nemoguće očekivat da će se polako gasit, iako ima tek 30. Također stoji i teza da smo ga izraubali prošle sezone gdje je odigrao nemoguć broj utakmica, al takva će bit i ova sezona i ako ga smatramo toliko ključnim, i ove sezone bi trebao odigrat jako velik broj utakmica.
    Selahi ima 25, terijer je, takvog nemamo u ekipi koji je razbijač i mislim da bi nam jako puno donio u veznom redu ako Mišić i ode.

    Idealan scenarij po meni: Dolazi Selahi i Mišić ostaje - bit će dosta utakmica za obojicu, različiti su tipovi za različite tipove utakmica + bili bi odlično pokriveni u sredini centralno i prema iza: Mišić, Selahi, Sučić, Rog, Pavić
  • Chempers
    115


    Od kluba kojem je glavni cilj prodaja, postat ćemo klub kojem je glavni cilj štednja. :rofl:

    Možda jednom dočekamo da će glavni cilj biti rezultat. :lol:
  • Maximo
    490


    Haha...ovo je ili tužno ili smiješno da...ali nedaleko od istine nažalost
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako ti nisi pro trol, ne znam tko je.
  • GOAT
    1.2k
    I sto tocno fali stednji? Svaka normalna osoba želi proći što jeftinije moguce, a da ne govorimo klubovi. Odgovornost novcem je osnova života i to ces vidjeti kad napunis barem 18
  • Facke
    3.6k


    S stednju v denesnjem nogometu nebus daleke dogural.
    Neke male ustediti je ok al ne previse. Stedili su drugi velikani ili morali stediti zbog neuspeha pa se letima mucis da se oporavis. Stednja vu kadru nije lafka ak oces napraviti iskorak ili zadrzati isti nivo.
  • CastAway1986
    1.4k
    Mislim da će cijena za Cordobu biti nekih 1.5 - 1.8M.
    Ne vjerujem da će u ovoj situaciji Dinamo dati više novaca za igrača koji ruku na srce ako dođe neće biti prvi izbor pored Špikića
  • Captain America
    17.6k
    Da mi je netko prije 2 mjeseca rekao da će najskuplje pojačanje kluba u ovom prijelaznom roku biti desno krilo staro 21 godinu iz ispodprosječnog kolumbijskog kluba i to nakon završetka priprema, rekao bih mu da je lud.

    Nadam se da sportski sektor zna što radi jer će ga ovaj transfer obilježiti za duži vremenski period.

    Još će na kraju Kača biti prvi izbor na desnom krilu dok će se Cordoba privikavat do Božića na Europu...
  • vjeko1701
    7.9k
    Nisam znao da je rok gotov.
  • GOAT
    1.2k
    Isto tako trošenje kao da smo pijani bogataši nema smisla. Pogledaj PSG, Monaco, ruske klubove prije par godina pa i Chelsea u zadnjim sezonama. Gomilanje igrača sa bogatim ugovorima. Istina je negdje između i mislim da se za prave igrače treba dobro i platiti, ali i da sa financijama kluba treba biti jako oprezan
  • Päddy1
    78
    Ja isto kazem, ako je ovo ta "bomba" ili taj "kapitalac" o kojem se danima govori i sanja, onda ne znam ni ja ... Ne bi se cudio da kolumbijac nije ni od spikica bolji - na protiv, spikica bar ima iskustva u europskim natjecanjima
  • Päddy1
    78
    Nema smisla, al nekaj izmedju bi trebalo bit, ne bacat novca ali ni stiskat i okretat svaki cent
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions