• Ivdzo11
    4.1k
    Potvrdu transfera treba dati i Dinamov Izvršni odbor, što znači da ukupna svota prelazi tri milijuna eura. S odštetom i plaćama, dakako. Neće sigurno Cordoba biti bitno jefitniji od Šotičeka, štoviše. Ali, u Maksimiru su odgovor mladog krila s Kajzerice i njegovih zastupnika protumačili kao ucjenu i utrku za novcem, umjesto za nogometnom afirmacijom i zato su odustali od daljnih razgovora.
  • Crni86
    3.5k
    covjek je odradio najveci broj tekmi i to nitko ne osporava, ali iznad sta su gore kolege naveli nisu greske posliedicom umora vec boli kurcine u igri. Njegove defanzivne reakcije i govor tijela su u zadnjih godinu dana kriminalne, da ne ponavljam kaj su kolege gore sve vec nabrojali. Nije problem pogrijesit i to se dogodi svima. Al kaj nije zalosno da covjek prije paoka prica o nekoj pragmaticnosti pa defanzivno odigra na razini vrticanca? Misljenja sam da je njega dosta izbacilo iz tracnica i ono skidanje trake. Pod biscanom je bilo najavljivano da poslije livog ce misic bit kapetan, a onda preko noci je doso jakir i ispred misica su ispali petko i rile. Na tim pripremama s biscanom znam da sam bio iznenanden kako misic ide kao avion.

    Covjek je vrhunski igrac, ali kada ima volje. Ako ce imat volje (iz pocetka priprema je vidljivo da je nema) prva liga i nemamo brige. Ali ako se procijeni da se zasitio, da nema motivacije idemo nac zamjenu za pocetak. Mozda i to Misica razbudi. Pa ako to ne upali mozemo pricat o prodaji.
  • Ruzaa
    31
    Ne bih se slozio! Ako si pogledao barem jednu utakmicu Slovenije na euru, vidjelo se da je Cerin izrastao u odlicnog igraca za nase prilike. Bio njim je motor, i jako siguran u dodavanjima i tehnicki.
    Nije bezveze bio proglasen igracem utakmice protiv engleza.
    Mislim da je svakako upgrade u odnosu na Misica, koji sa svojih 30 godina u padu i ne znam ni koliko vise ima motiva kad je sve osvojio u Dinamu.
  • Zagi
    7.6k
    Mislim da je svakako upgrade u odnosu na Misica,Ruzaa

    Možda ali Mišić je tu, a Čerin košta 5-6 m. Koja mi nemamo, očito.
  • Ruzaa
    31
    Da, dobro to je drugi par rukava.
    Iako ako se proda za tih 3 miliona, mora se ic po kvalitetnu zamjenu. To je jedna od najbitnijih ako ne i najbitnija pozicija u momcadi. Povezuje redove, tu se mora svakako dovest prava kvalitetna zamjena.
  • Paggini
    19.6k
    Mišić za 3 miliona je sramotna prodaja
  • Orc123
    7.8k
    Koja glupost, posao ce prelaziti 3mil eura sa placama....od kad se gleda ukupan iznos transfera s placama a ne samo odsteta?

    Morao je Nicota naglasiti da ce on biti skuplji od Soticeka za sto sam siguran da nije istina.....samo da se jos malo sere po klubu...ebo ih Soticek vise.
    Koji ce nam kurac jos jedan desnjak na krilu kad ih imamo more! Mi doslovno nemamo ljevaka u napadackom dijelu! Kronicno nam fali lijeva noga!
  • Omake
    2.5k


    Pročitao sam što si i ti i ostale kolege napisale. Poštujem mišljenje, iskreno. U ovom slučaju, oko uzroka Mišićevih loših partija, se ne slažemo.

    I samo da se dotaknem Ničote i Šotičeka. Očito Vuksan dao koji dolar više. Šotiček je u juniorima odigrao 50tak utakmica i zabio 8 golova. Momak može vrlo lako i izgledno završiti kao hrvatski El sharawy ili slični one season wonderi.
  • Mihaljević
    9.8k
    Bogami onda se sa Cordobom misli ozbiljno ako je cijena veća od 3M€.
  • Orc123
    7.8k
    ma ovaj panj uracunao i ugovor samog igraca...pa normalno da ako ga tolko placamo da nece dobiti ugovor ispod 5 godina...da ima samo 300tis po sezoni s bonusima ti je za 5 godina 1,5mil eura.... Plus transfer...pa normalno da je preko 3mil eura...gdje se jos to gleda ukupan transfer sa placama?
  • Ivdzo11
    4.1k
    Gleda se svaki euro, ja cisto sumnjam da ce biti odsteta veca od 2mil bez %
  • Orc123
    7.8k
    ma nema sanse da je vise od 2 mil eura.....sere kvake Nicota ......samo da jos malo spomene Soticeka i napravi dramu. Svima smeta sto se nedamo vise ucjenjivati....pipa se zatvara! Tako i treba.....dosta su svi muzli pare iz Dinama ...
  • ivca
    12
    Meni Mišić uopće nije odigrao toliko lošu sezonu koliko neki govore, drugi kraj sezone je imao nekih većih grešaka koje su dovele do gola, pa se možda zato stvorio dojam lošijih igara, dok je veliku većinu vremena odrađivao na visokoj razini.

    Što se tiče Sučića, htio bih njega više vidjeti na 6-ici, a Mišića na 8-ici, u nekim tekmama mi je Sučić djelovao sjajno kad je igrao defanzivnije, a i Mišić kad je bio malo prema naprijed, jer jedini uz Petka može riješiti cijelu obranu jednim dodavanjem.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Što se tiče Sučića, htio bih njega više vidjeti na 6-ici, a Mišića na 8-ici, u nekim tekmama mi je Sučić djelovao sjajno kad je igrao defanzivnije, a i Mišić kad je bio malo prema naprijed, jer jedini uz Petka može riješiti cijelu obranu jednim dodavanjem.ivca

    I to se probalo, ali se vrlo brzo odustalo jer je Sučić jednostavno puno bolji u priključivanju iz drugog plana, a o kvaliteti završnice da ne pričam.
  • Päddy1
    78
    E sad imamo vrhunskog back-upa… sad jos po krilo za LP
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions