• vjeko1701
    7.9k
    Pa vjerojatno bi i bilo tako. Nije mi van pameti da neki igrač važe i spreman je doći tek nakon potvrde LP. Pa mislim da smo i imali neke takve situacije u prošlosti.

    Uostalom, ovisno o rezultatu prve utakmice i ždrijebu koji izvučemo, već se onda možda može znati otprilike di stojimo. Random primjer - izvučemo Slovan i imamo 4:0 nakon prve utakmice.
  • Juznjak
    3.8k

    Krajem roka je i tim igračima isto tako žurba da odu negdje igrat ako već žele novi klub. Pretpostavljamo da žele ako se kreće u pregovore. Sve se da riješit u tih par dana, ali ne sumnjam da bi se neki kontakti uspostavili i ranije.
  • Orc123
    7.8k
    S Ogiwarom je sve dogovoreno u 3 dana....sve je stvar koliko gori pod petama klubu ali i igracu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Mi smo sa Petkom u situaciji kao osijeku sa Mierezom . Nadam se produzenju ugovora bez klauzule da moze ici sljedecem ljeto jer od toga imam proljev više. Realno motiviran Petko je najbolji napadac koji Dinamo ikad imao, doktor i neko koga mi nikad nebi mogli dovesti ni platiti. Svaka cast Miereza i svima koji su ovdje bili spominjani. Ali treba situacija biti rjesena sto prije da svi znaju na cemu su. Ako bude ponuda za miška dobra i za njega i za klub ,boze moj to je biznis. Onda jednu motoricnu 6 ticu ,ja bi radije selahija ako je istina za tu klauzulu nego cerina ,mislim da ce maric iz naftalina izvuci za beka nekog tipa rpg ,cake sam u to 99 posto siguran. Za sad sve za 10
  • bbb medimurje
    3.2k
    A na pavica u vezi ste zaboravili? Zakaj on nebi bil back up za misica? Imamo roga i sucica, baturina i ademi i vrbancic eventualno i stojke
    Tak da sve pozicije u vezi imamo poduplane
  • Päddy1
    78
    Ademija ne mozemo racunat vise... Nije vise onaj stari, pogotovo ne za LP... Isto vrijedi i za Vrbancica i Pavica, ne zato sto su stari i losi, nego zato sto jos nisu zreli za takve utakmice, jer su jos mladi i veliki potencijali... a to ce bit, al ne jos

    De facto imamo "samo" Baturinu, Sucica, Misica i Roga, znaci Back-up koji bi mogao zamijenit tih 4 igraca kvalitetom i iskustvom mislim da jos nemamo
  • Crni72
    12
    Daleko je Šetko od "najboljeg napadača kojag ja Dinamo ikad imao". Di su tu Dudu, Mandžo, Šuker, Cico...Možda sam samo subjektivan ali volio bih da ode pa da se resetiramo u vezi napadačkih opcija (kod njega nikad ne znaš hoće li se "pojavit" na tekmi ili ne), Sorry ako ispada da ga pljucam- on je kralj i legenda ali samo kad mu se da- previše je tu praznog hoda, "libome me pipi" pristupa, padanja ala Neymar i davljenja lopte da bi Petko ušao u istu rečenicu sa parvim napadačima kakve smo imali.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Hmm po ucinku u euro utakmicama ih sve sije, pa kako nije? Nemojte mi ravnat igrace po ucinku u drugim klubovima, koga boli ona stvar za to? Sta ti kao navijac Dinama imas od ucinka Sukera u inozemstvu?
  • Paggini
    19.5k
    I Rrahmani će biti jedan od najboljih obrambenih Dinama svih vremena, tom logikom :snicker:
  • Crni72
    12
    Prihvaćam opasku. Gledano na taj način- tu je vrh. Ali svejedno bih volio jednog kilera koji grize i maltretira protivničku obranu ali bojim se da sa politikom potpisivanja free agency igrača da dobijemo klasu od špice su šanse nikakve....
  • eol12
    588
    ja nemam hrabrosti napisati da bi volio da ode jer ne znam dal bi doveli odmah napadača koji bi se uklopio u ideje Jakira.
    Ali generalno si na dobrom tragu, on stvarno ima previše utakmica bolik****, ali opet s druge strane preokrene izgubljene tekme i odigra poteze nekad kao sto nitko od trenutnog tostera nije sposoban, bas mind fuck oko njega i budućnosti njega tu nakon iduće godine imam.
  • The Undertaker
    5.1k
    Najvažniji je učinak u domaćem prvenstvu jer je to neka konstanta. Ovako iz glave, a koje sam ja gledao, Cico, Cerin, Eduardo, Cvitanović su daleko ispred. Da malo razmislim, našao bih još barem 3-4.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ma svi koji su ikad krocili na teren u napadu.. Dudua volim ko brata, al ima 48 golova za Dinamo, nije neki spektakl. Cvita jest, Cico i Cerin su dio drugacijeg sistema gdje je kontinuitet proizasao iz zakona.
  • Crni72
    12
    Možda tek jedan od većih promašaja sportske politike
  • sport
    3.3k
    Vlaović 81 utakmica 61 gol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions