• SjevernaStrana
    1.8k
    Ja bih da dovedemo lijevog beka neovisno o odlasku/ostanku Maura Perkovića
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Uopce nisi shvatio situaciju. RPG ima svoju poziciju na kojoj je najbolji od svih igraca,Sucic ima mjesta na svojoj poziciji,Kacavenda nema mjesta na svojoj prirodnoj poziciji. Ako zelimo imati pojacanje u veznom redu,i mozda jos jedno u spici ili beku onda bas nemamo novca dovoditi jos jedno krilo ako Spikic ode
  • GOAT
    1.2k
    Ako prodamo Misica nema straha, moze RPG uletit :naughty:
  • Yovitssa
    624
    Po meni prodaja Mišića bila bi katastrofa. I mislim da nema te love koja bi ga nadomjestila, tj. teško mu je pronaći zamjenu. AGČ je po meni nedostižan, nakon Eura porasli su apetiti i menađeru, i PAO-u, a bojim se i samom igraču. Selahi bi nas koštao 5 "milki" pošto je Miškov igrač, Bistrović i Šunjić su nepoznanica, mada bih ja Šunjića doveo "jučer" za prihvatljivu plaću (i na trenutni kadar) jer sumnjam da je zaboravio igrati nogomet, a bio nam je zlata vrijedan kad je bio u Dinamu.
  • Haza
    4.1k
    Selahi je na zimu potpisao novi ugovor s Rijekom, ali kao i Pjaca ugradio si je izlaznu kaluzulu, ne znam koliko ona iznosi, ali sam negdje pročitao da se barata s cifrom između 1.5 i 2 mil eura.
    Pitanje je dal' mali želi kod nas, ili pikira inozemstvo.
  • vjeko1701
    7.9k
    Bistrović i Šunjić ako bi bili neki low risk free transeri na razumnoj plaći bi bili dobri barem za popunu kadra. Al ako ode Mišić/Sučić, trebamo neki jako ime.
  • Maki85
    50
    Germanijak: Mišić prvi pick PAOK-a
    Tportal: Livaja prvi pick PAOK-a

    Dečki iz redakcija, dajte malo lakše s gemištima.
  • scooniepenn
    3.2k
    Ako ode Špikić onda očekujem da je to za približan iznos koji planirano potrošiti na Cordobu pa smo tu gotovo na nuli. U slučaju Kačavende mi njega možemo jedino posuditi odnosno da pređe kod nas za 0 s postotkom budućeg transfera s obzirom da ima još godinu dana ugovor. To sve govorim u kontekstu ukupne potrošnje u ovom prijelaznom roku gdje smo do sada potrošili 1.5 milju na Čavlinu i Pjacu, a prodali Soldu i Tolića za mislim 900.000. Dakle, praktički ništa nismo do sada potrošili, tako da bi trebalo biti novaca za još jedno desno krilo. Što se tiče napadača ili lijevog beka sve su to pozicije gdje ako odu Brodić ili Perković ne idu za dž pa se od dobivenih odšteta dovode zamjene.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Znači cilja se desno krilo, lijevi bek i možda vezni?
    Tj. vezni ovisno hoćemo li nekoga iz veznog reda prodati.

    Btw do kada traje posudba Roga i što nakon toga?
  • Olmic
    3.6k
    31.12. Nemamo pravo na otkup
  • keppi
    208
    Ispada da smo do sada na ime odšteta jedino Rijeci platili 750 tisuća, a Pjacin dio ugradili u ugovor. Ostali su došli nakon isteka ugovora.
    Očekujem da će se ipak naći nešto love za one (recimo 2 igrača) koje i imaju odštetu, ali nama ipak prihvatljivu.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Mišljenja sam da nam obavezno treba desno krilo, lijevi bek i zadnji vezni. Nema labavo.
  • Päddy1
    78
    2 desna krila se treba dovest ili 1 brutalno (i uz to brutalno onda Kacavendu probat) i jedan lijevi bek
  • vjeko1701
    7.9k
    Ono čemu se ja nadam da je istekom Petkove klauzule ipak postala jasnija situacija o prioritetima u momčadi i budžetu kojim se barata za te prioritete.

    Također mislim da bi se ulaskom u LP, oslobodilo mjesto za dodatnog kapitalca krajem roka.
  • Päddy1
    78
    Pitanje je da li ce bit vremena za kupnju 30.08., 5 dana prije kraja roka...

    To jedino ako se dogovore prije oko svega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions