• Krizy
    43.2k
    Zastupnik je izjavio da je policija kriva za nerede jer ne priča urdski jezik :lol:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mi od 8 zujimo na poslu, niti jedna aplikacija nam ne radi.
  • deda
    32.6k
    Protest je jedno, neredi su potpuno druga stvar.
  • mali M
    5.1k
    tako je, a jedno vrlo lako preraste u drugo. Drugim riječima, ne vjerujem tom "zastupniku" ni slova. Evo da nedem u neke ljevičarske antifa fore, da jedan Miletić pozove na veliki protest ispred sabora, i u tom protestu neko zafitilji bocu na policiju i krenu i jedni i drugi u šoru, suzavci, gore policijski auti, a Miletić vrišti na sredini: nemojte ljudi, smirite se ljudi... Da li bi smatrao da nije ništa kriv?
  • deda
    32.6k
    Otprilike kao Trump. Jedino što je on htio izvesti državni udar. U najvećoj demokraciji na svijetu. Ipak većina ovog foruma podržava tog Trumpa.
  • Sajla
    5.1k
    mislim da je odgovor vrlo jednostavan. ako političar(i) organiziraju prosvjed i slažeš se s temom prosvjeda, bit ćemo na njihovoj strani čak i ako prosvjed završi nasiljem, pričat će se kako je to bila reakcija na policijsko nepravilno postupanje blablabla. ali ako prosvjeduju politički protivnici pa krene šora, onda ćemo reći da su divljaci, nasilnici, ne poštuju institucije itd. već viđeno. a u 9/10 slučajeva sranje napravi ekipa koja ni ne zna ili ne mari o čemu je prosvjed nego im treba povod da nekaj zapale, s nekim s potuku i počiste robu iz trgovina. pričam o ovim stvarima kaj se događaju po USA, UK, Francuskoj. kod nas je vrhunac nasilja kad 90-godišnja partizanka nasrne na nekoga kišobranom.
  • deda
    32.6k
    Moja malenkost upozorava na zamku u koju često upadamo mi mali ljudi u svojim komentarima. A to je licemjerje. Braniti nešto na jednom kraju što na drugom kraju svijeta osuđuješ. Onda je logičnije reći ja sam to i to, propagandista, lobiram za njih, nego pokušavati s dokazivanjem nekakve pravde ili pravičnosti.
  • Jaro
    7.3k
    ja ciganima ne bih ni na nasem kraju dopustio njihove "obicaje" koji se kose s civilizacijskim dostignucima...
  • deda
    32.6k
    Problem integracije cigana je čak puno veći nego integracije muslimana po mom skromnom mišljenju. Naravno, bitna stvar su i brojke. Države si jednostavno ne smiju dozvoljavati masovne nekontrolirane migracije. S pojedincom je lakše raditi.
  • Sljeme
    2.4k
    Velika greška ljudi sa zapada je da na ove horde sa istoka gleda kroz prizmu zapadnog čovjeka. Smatraju da oni žele isto kao i oni, siguran i stabilan posao, smještaj za obitelj i miran život. Jednostavno ljudi ne razumiju njihovu kulturu i način života koji je u stvari potpuno suprotan. Njihova misija na ovome svijetu je podložiti čovječanstvo sebi i svojim zakonima, pokoriti zapad koji je za njih simbol zla i za to su spremni ubiti i umrijeti. Oni upravo računaju na tu zapadnu naivnost i iskorištavaju je.
  • Jaro
    7.3k
    jbg za ove "razvijene" je kasno - oni ce za 10 godina imati poluserijat.
    Europa nije cigane uspjela integrirati - gdje ce ove koji do jucer nisu imali doticaj s europskom kulturom...
  • The Undertaker
    5.1k
    Oni će imati šerijat a mi ćemo izumrijeti. Dobar izbor.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Daj molim te, moraš dati kontekst za ovakve stvari, pogotovo kad prenosiš opskurne, propagandne agencije poput V24. Igrom slučaja znam za njegovu borbu, čovjek je potrpao desetke tisuća nevinih ljudi u zatvore bez ikakvog suđenja jer je policija imala kvote za uhićenja mladih muškaraca. Western leaders ne mogu ništa naučiti od njega jer niti imaju i približno sličan problem u svojim državama, niti mogu raditi takve ludosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.