• ksapi
    2.8k


    Da ne moram googlat - preko koje stranice mogu uploadat video za forum? Za slike znam, ali za video ne
  • Paggini
    19.6k
    https://streamable.com/ri79gw

    Jebote, nitko neće ni 200k eura izlazne klauzule dat za njega ako ovako bude lik izgledao...
  • Marcinko
    595
    Ima i na FB, brate ja ne znam je li Admin namjerno išao ovo stavit da mu se naruga, ali ja osjećam susramlje.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Evo Paggini je postavio, hvala obojici.

    Uh, ovo baš izgleda loše, skoro kao teren.
  • mlinchica
    1.8k
    Mene ovo sve izrazito veseli, taj show s njima.
    I ovo s Raketom..
    Jedva čekam kad ga Bati okrene negdje centru Maksa, da mu Mmmmmae skine loptu s noge, pa cijeli zapad eruptira. :lol:
    Ili će im bit pojačanje pa će ući u europ. natjecanje i samim time podići malo nacionalni koeficijent, pa se raspast u ligi.
    Ili će, kao i inače, ispasti već na startu, kreće teška sprdnja, a on bu nakon 6. kola već “osjećao zatezanje” zbog kojeg će malo na Šoltu.

    Inače, već se pegla i priča s Ugljana, jak vjetar je krivac za razbijeno staklo. :eyes:

    A tek Gennaro kad krene s pizdarijama. :lol:
    Ovo bi mogla bit jedna od zabavnijih sezona.
  • Nogo
    3.6k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/u-hajduk-stize-gambijski-napadac/132587

    Ako su im ovakva pojačanja mislim da se nemamo čega bojati ni ove sezone.

    Od europe ništa pa će opet sva težina biti na HNL-u.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Jebote, nitko neće ni 200k eura izlazne klauzule dat za njega ako ovako bude lik izgledaoPaggini

    Ja mu nebi 200 eura dao da mi pokosi dvorište i voćnjak. :lol:
  • Mr Anderson
    7.9k
    I takav kakav je, Perišić će im više donositi nego Rakitić.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jedino ako ga HNL bekovi nastave stedit jer je to zasluzija.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Ja se samo pitam šta Rakitiću treba ovo sve u životu...igrao je 6 godina u Barceloni, u Sevilli sve skupa 7 godina, otišao u Arabiju igrati za ko zna koliko milijuna godišnje...i dođeš u Hajduk odjednom. Šta mu to treba u životu, evo?
  • Simpatizer
    270
    vjerojatno ga žena tjera
  • Danko
    1k

    Vjerojatno će se i on to zapitati kad mu slavko blagojević prebroji kosti u blatu drosine
  • sport
    3.3k
    Pošto su na Drosini i Apašu promjenjeni travnjaci ostaje samo blato Kranjčevićeve i Gorice
  • don
    5.5k
    jedva čekam duel RPG-Perišić... Kakva jednosmjerna ulica će to biti... Pojest će ga Ronael.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Ne želim nikome ozlijede, čak ni igračima hajduka, ali ne želim vidjeti da protivnički igrači štede Perišića jer eto, imao je operaciju, dugo vremena mu je trebalo da se vrati, ima reputaciju...isto vrijedi i za Rakitića. Nadam se da će ići žustro i bez respekta kao prema svima ostalima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.