• IstinaZaDinamo
    2k
    koja je fora s njim i kumom. Da meni neko toliko gura dresove, salove i ostalo kluba za koji ne igram/navijam, cak i nakpn osvajanja trofeja sa drugim klubom, ne znam da bi bio u bas dobrim odnosima sa njim bez obzira na kumstvo.
  • serbus
    4.1k


    Ja nisam najpametniji ali kad vidim "kuma" odmah se bolje osjećam.
    A Rakitić je bez svojeg ja, pa da se kaj ne zamjeri pusti budalu da i od njega to radi.
  • Simpatizer
    270
    I dok je ponedjeljak nudio puno optimizma po pitanju dolaska čak tri pojačanja (Rakitić, Newerton i Ekong), uslijedilo je lagano “zahlađenje”. Naime, Ekong (22) ipak više nije tako blizu dolaska na Poljud. Hajduk je u utrci za tamnoputog Šveđanina dobio konkurentne koji su financijski moćniji, pa samim time i bliži tome da oni budu ti koji će ga dovesti na posudbu.

    Ovo su dobre vijesti, Ekong je bio baš dobar za Istru.

    A ovi nemaju za posudbu
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kada sam prvi put vidio post/slika od Romana za Rakitica, stvarno nisam znao o kome je rijec. Mislio sam si, pa tko su oni sada doveli? wtf :lol:Lynx17

    Doslovno prvo kaj mi je palo na pamet kad sam vidio objavu je Marlon Brando i ovo:

    aba.gif
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da se Perišić nikako neće naigrati pokraj RPG-a u međusobnim ogledima.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mislim da se Perišić nikako neće naigrati pokraj RPG-a u međusobnim ogledima.Teofil Kateran

    Ko ni Raketa pored Sučića ili Roga.
  • DiddyGuela
    2k


    Nije se naigrao ni pokraj Majstorovica iz Gorice.
  • Boycie
    1.1k
    Ma bolesnici. Ibra sa aliexpressa maltra Dzeku, kum veze sal oko vrata Raketi cim se probudi. Ozbiljni bolesnici sve.
  • Danko
    1k

    Pogledah
    Mogli bi oni imat gadnih problema s torshavnom.
  • Marcinko
    595
    Ako ne ide u Hajduk zbog ljubavi zbog čega onda ideKrulek
    Ide jer ima kuma smarača, a u Arabiji kao i većini mu se ne sviđa i nije se prilagodio tamo. Imao on novca i nije tip čovjeka kao Neymar da mu je uvijek malo.
  • Krizy
    43.1k
    Ne shvaćam zašto ste ljuti zbog eventualnog dolaska Rakitića u Hajduk.
    Niti je on ikada bio pravi Dinamovac, niti nam planski može pomoći u veznom redu.
    Vezni red nam je super, još trebamo igrača potpuno drugačijeg profila od Rakitića.

    Super stvar za promociju lige jer dolazi, ali ne bojim se uopće Hajduka i njihovih pojačanja.
    Kao što sam i prošle sezone napisao kako bih volio da im dođu Perišić i Brekalo, te da ćemo opet mi osvojiti, tako mislim i za nadolazeću sezonu.
  • Marcinko
    595
    Ja osobno nisam ljut, a i kod drugih ne vidim da jesu, Rakitiću je tromost uvijek bila mama, sad je sigurno još gori, ako uzmeš da su takvi i Krovinović i Livaja, njima će četvrti u toj sredini morati trčati za trojicu.
  • ksapi
    2.8k


    Zalim sve koji nemaju Instagram da vide ovo :rofl:
    Sporiji od HŽ-a
  • Pavinho
    37
    netko je i pisao da na testiranjima nije potrcao vise od 30km/h
  • Rex Ramae
    2.8k
    E sad udari snimku/video zaslona, digni na net pa da i mi ostali vidimo i nasmijemo se. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.