• Nolifer
    8k
    Gle, bivši reprezentativc koji se barem u jednom periodu života deklarirao kao Dinamovac se odrekao pola Hajdukovog proračuna da bi igrao za njih. Jbg, u očima dinamovaca nikad više neće biti isti.vjeko1701

    Slažem se, previše su mu napudrali glavu sa time, al oke njihovo pravo. Mene je iskreno razočarao, mislio sam da je normalan lik taj Rakitić, al ak mu je do drugog mjesta i fritula, neka onda njega tamo. Da je bil pravi Dinamovac, nebi uopće razmišljao o njima...
  • Droljo
    8k
    Kramarića nazadPaggini

    Pa da budemo sterilni ko repka sa petkom i kramom naprijed :snicker:
  • Jaro
    7.3k
    I narativ "zbog hajduka se odrekao velikih novaca" je glupost. Pa hrpa Europljana nakon par mjeseci se odrice velikih novaca kako bi pobjegli od tamo. Ili mislite da je, ne znam, Henderson odjednim otkrio veliku ljubav prema Ajaxu i odrekao se jos vise milijuna od Rakitica?
  • vjeko1701
    7.9k
    A gle, kum dosadan ko ljetni komarac i žena kojoj se više se čisti pustinjski pijesak iz štikli...
  • Paggini
    19.6k
    Pa da budemo sterilni ko repka sa petkom i kramom naprijed :snicker:Droljo

    Pa ne znam jesi li slušao Dalića, Štimca i HRT studio, ali mi smo izdominirali repku koja je osvojila Euro! Tko se sada smije??
  • Juznjak
    3.8k
    Gledaj @Mali Zeus ne pričam ja o igračkim kvalitetama nego o načinu razmišljanja. Ja iskreno mislim da Rakitić neće dignut Hajduk ni na kakvu višu razinu, ali je poanta u tome da su ga oni htjeli dovest i on je pristao na to.
    Nedavno sam pisao da imam kolegu s faksa koji je (kao) Dinamovac pa se učlanio u Rijeku da može otić na sjever Rujevice i gledat utakmicu Rijeka-Hajduk. On sjevernoj tribini Rujevice nikako ne može pomoć jer vjerojatno ne zna nijednu pjesmu, ali vjerujem da svakom normalnom Dinamovcu smeta što je on otišao na tu utakmicu i na tu tribinu.
    Još se nisam susreo s obrnutim primjerima pa je možda i u tome problem.
  • Simpatizer
    270
    a dugovi dolaze na naplatu.Captain America

    Ne volim hajduk

    Ne smatram da će osvojiti HNL iduće sezone (barem ne zbog Rakitića)

    Ali ovo se već na ovom forumu spominje godinama, hajduk pred kolapsom, hajduk grca u dugovima itd itd

    I iznova oni odnekud nađu novac i dovedu ovakva imena (Perišić, Brekalo, Rakitić, Gattuso itd)

    Hoćemo li se konačno pomiriti s time da im je klub financijski stabilan i da im je novo normalno trošiti ovolike cifre svaki prijelazni rok?

    Već je pomalo dosadno čitati o kolapsu koji nikad neće doć

    Dao Bog da sam u krivu i da sutra propadnu

    Ali nešto mi govori da nisam
  • Mali Zeus
    12.5k
    Da je bil pravi Dinamovac, nebi uopće razmišljao o njima...Nolifer

    Ponavljam što sam već napisao prije. Lik se 2, 3 puta nakon osvajanja Europske lige sa Sevillom uredno slikao sa šalom Hajduka i bar jednom, ak ne i više puta u dresu Hajduka negdje.

    S druge strane imaš Bobana koji je u Imotskom jednom odgovorio nekom provokatoru na to da mu je tata hajdukovac da je to čudno jer mu je stari osnovao klub navijača Dinama u Imotskom svojedobno. I koji se sigurno nikad ne bi slikao sa šalom Hajduka negdje, bilo gdje niti bilo kad.

    Što hoću reći, možda je davno prije bio dinamovac, al više je to očito da mu je s vremenom postalo svejedno, pa tak mediji sad pišu da ima veliku ljubav prema Hajduku itd.
  • Nolifer
    8k
    A gle, kum dosadan ko ljetni komarac i žena kojoj se više se čisti pustinjski pijesak iz štikli...vjeko1701

    Žena brijem čim je vidla palme, mislila je da je tamo ko u Španjolskoj. :lol:

    A ništa idemo u lov na Kovačića i Kramarića :razz:
  • striko
    1.5k
    Netko napisao šta oni imaju od naslova????
    Kalinić i Livaja bi imali bistu u svakoj dalmatinskoj pripizdini, orgijalo bi se od 0-24. Nemoj se sinko ni šaliti s time!
  • Mali Zeus
    12.5k
    Hoćemo li se konačno pomiriti s time da im je klub financijski stabilan i da im je novo normalno trošiti ovolike cifre svaki prijelazni rok?Simpatizer

    Slažem se. Nije fer o njima na taj način govoriti. :wink:
  • vjeko1701
    7.9k
    Kramarić je jasno rekao da nema majeru doći dok je sposoban biti pojačanje i on je gotova priča. U Kovačića ne vjerujem barem još 3 sezone.
  • Droljo
    8k
    Kramarić je jasno rekao da nema majeru doći dok je sposoban biti pojačanje i on je gotova priča.vjeko1701

    Nema on šta majeru dolazit nego k nama!
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nedavno sam pisao da imam kolegu s faksa koji je kao Dinamovac pa se učlanio u Rijeku da može otić na sjever Rujevice i gledat utakmicu Rijeka-Hajduk. On sjevernoj tribini Rujevice nikako ne može pomoć jer vjerojatno ne zna nijednu pjesmu, ali vjerujem da svakom normalnom Dinamovcu smeta što je on otišao na tu utakmicu i na tu tribinu.Juznjak

    kao Dinamovac. Ne bi trebalo to nikom normalnom smetati, jer lik očito nije dinamovac, samo si to misli. Al velim mogli bi pričati da postoji usporediva situacija, ali ne postoji. Jedino možeš uzeti Perišića koji se vratio njima, a nekih faca hajdukovaca koji su izgradili karijeru vani jednostavno nema.
  • Nolifer
    8k
    Kramarić je jasno rekao da nema majeru doći dok je sposoban biti pojačanje i on je gotova priča. U Kovačića ne vjerujem barem još 3 sezone.vjeko1701

    Znam, zato sam stavio ovaj smajlić na kraju :razz:

    A živi bili pa vidjeli, kaj drugo reći.

    Ko će im idući bit povratnik?

    Baka Slišković? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.