• gio
    145
    ↪Mali Zeus
    Bio je Dinamovac..kada se nije znalo za koju će repku igrati je bio novinar SN kod njega, još se sjećam tog članka, puna soba Dinamovih obilježja...on je jedan mali šupak i dobro si paše s njima, mislim da će i kmečati kvalitetno
    -Paggini

    mislim da je ovo taj clanak
    https://www.24sata.hr/sport/ivan-je-kao-mali-navijao-za-dinamo-a-kuzea-je-odusevio-kad-je-2006-zabio-modrima-803011
  • badjibadara
    3.1k
    mislim da ne bi bilo fer nazvati ga debelimSimpatizer

    Zato je fer da debelo magare reva mrziteljske pisme
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma ne...to sam baš čitao u Sportskima prije 20+ godina, dok su i on Petrić još bili u Baselu..ali tada se to javno znalo
  • Juznjak
    3.8k

    Zato što ti mladi igrači dolaze u klub igrat za više novca, radit s boljim trenerima i trenirat na boljim terenima. Ničega se ne odriču, nego idu gdje im je bolje i gdje misle da će uspjeti napravit karijeru.
  • rioda
    4.8k
    Vidjeli smo jučer kako to izgleda kad imaš par igrača u ekipi koji trkom ne mogu pratiti ritam, mislim da će tako biti i kod njih. Zamisli u istoj ekipi Rakitića, Krovinovića, Perišića u ovakvom stanju, Livaju koji koliko god da je spreman nema naviku trke... A ostatak ekipe im zasad baš i ne odiše kvalitetom.

    To je kao da mi dovedemo Lovrena, uvijek bih radije uzeo Mmaeea nego njega...
  • Facke
    3.6k
    Pa cemu tulke hejta. Odlucil se da ide v Hajduk, jake je dober igrac i jedva cekam gledeti taj derbi. Za nasu ligu jake dobra stvar.
  • Paggini
    19.6k
    Rakitić vjerojatno nije dinamovac ni hajdukovac, kao ni većina auslendera koji su igrali za repku.

    Ima sjećanja na utakmice Dinama, familija su mu dinamovci jer su odrasli ovdje, ali ako ću pretpostaviti, emocije primarno idu prema Hrvatskoj, a ne prema pojedinom klubu, tako da se voditi da je on ikakav dinamovac jer je prije 18 godina nešto bezveze rekao je navučeno

    Ajmo mi sad po Kovačića i Kramarića nazad
  • Mali Zeus
    12.5k
    Zato što ti mladi igrači dolaze u klub igrat za više novca, radit s boljim trenerima i trenirat na boljim terenima. Ničega se ne odriču, nego idu gdje im je bolje i gdje misle da će uspjeti napravit karijeru.Juznjak

    I nemaju problem s tim da je to Dinamo, a Dinamo ima od toga koristi. I još se onda oni dolje grizu kako taj i taj igrač ne igra kod njih.

    Nama u vezi mladi Sučić i Baturina, njima Rakitić, pa ćemo vidjeti kome je bolje.
  • Juznjak
    3.8k

    Ja uvijek zamišljam situaciju u kojoj imaš roditelje koji rade za minimalac i talentiranog dečka od 12-13 godina. Mislim da je ljudima cilj tad da taj mali napravi dobru karijeru ako su se već odlučili riskirat i ići tim putem. A i nebitno koliko zarađuju roditelji kad će mali ako uspije zarađivat višestruko više od njih.
  • Paggini
    19.6k
    Nama u vezi mladi Sučić i Baturina, njima Rakitić, pa ćemo vidjeti kome je bolje.Mali Zeus

    I Rog i Mišić, da se ne zaboravi + Stojković i Kačavenda. :)

    Zvučat će navijački, što vjerojatno i je, ali ne vidim kako bi nama Rakitić recimo bio pojačanje. Njima svakako jest.
  • Mali Zeus
    12.5k
    I Rog i Mišić, da se ne zaboravi + Stojković i Kačavenda. :)Paggini

    Tak je.
  • DiddyGuela
    2k
    Ako ti je igrac od 36 godina,ma kako god se on zvao, pojacanje sezone onda si negdje dobro fulao. Ponavljam, rekreativac!
  • vjeko1701
    7.9k
    Gle, bivši reprezentativc koji se barem u jednom periodu života deklarirao kao Dinamovac se odrekao pola Hajdukovog proračuna da bi igrao za njih. Jbg, u očima dinamovaca nikad više neće biti isti.
  • plavi72
    831
    Dolazi li mu Mile Kitić na predstavljanje u Split?
  • Captain America
    17.6k
    Mašina poput Brozovića se raspala u SA, a sad im dolazi par godina stariji igrač koji je u primeu imao atletske sposobnosti poput smokija. I još su ga doveli nakon prolaska priprema :rofl: :rofl: :rofl:

    Pukštas je značajno pao kad ga ni Bara ne može nigdje uvaliti, Sigur će opet pokrivati desnog beka. Jurak će sjediti na klupi i stagnirati, a dugovi dolaze na naplatu.

    8xesct.jpg

    PS

    Čujem da je stari Luka oduševljen ko peder kad dobije pozitivan nalaz na HIV.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.