• Nino Bule
    13.3k
    Jedina razlika u usporedbi košarke i nogometa što su Cibonu napustili oni koji su do jučer navijali za nju i odjednom se prešaltali na drugi klubKwedi

    O kome se ovdje tocno radi ?

    Toliko naricanja o ciboni a nema 300 ljudi da se angazira oko nje ili bar ide na utakmice
  • nemapredaje
    3.2k


    Daleko si od istine.

    Mislim da na prste jedne ruke možeš nabrojati one koji su navijali za Cibonu i išli na tekme, a sada navijaju za “drugi” klub.

    Oni koji sada navijaju za KK Dinamo (ja ću napisati pošto ti nisi htio) su ili premladi da bi imali povezanost s Cibonom ili ih je do nedavno bolila ona stvar za košarku.

    Oni koji su navijali za Cibonu i dalje navijaju za istu.
  • emilperska
    5.4k

    Ali ga njegova navijacka skupina nikad nije napustila. Bili su bojkoti i to, ali nikad se nije prestalo pratit i navijat za Dinamo. Niti bi se ikad dopustilo gašenje kluba. S Cibonom se to upravo događa.. Hoce li s ugasit ili ne, ljude boli kurac.
    S Dinamom u najgorim danima nije tako bilo..
  • emilperska
    5.4k

    Ja od kad je Cibona propala, ne pratim vise kosarku. Mozda cu u buducnosti malo vise skicat KK GNK, a mozda i necu jer ce i dalje bit bolna tema..

    Ali Cibona je mrtva, da se oformi neka nova inicijativa. Ja koji sam sudjelovao par onih prije, blokirao bi nekog da mi se javi s tim opet. Nemam zivaca to vise slusat, kamoli sudjelovat..
  • nemapredaje
    3.2k


    Ma hoću samo reć da je jako malo onih koji su navijali za Cibonu zdušno i nisu je prestali pratiti i sad su se odjednom prešaltali na KK Dinamo.

    Evo ja sam išao na tekme Cibone u devedesetima i ranim ‘00 ( Rimac,Sesar, Dževdo:grin: ,Kisurin ). Čak mi je jedna od jačih atmosfera napravljenih u dvoranama bila na tekmi Cibona-Zadar, polufinale RH 2003. No nakon što su se iz tadašnje uprave odrekli BBB za mene Cibona više nije postojala.

    Naravno prati sam dalje i pogledao bih na TV koju tekmu al to više nije to.

    Sada simpatiziram i jedan i drugi klub, al ništa više od toga.
  • mali M
    5k
    e ljudi jel još netko primjetio ogromne smeđe fleke po asfaltu duge po par metara po različitim kvartovima koje smrde ko kuga? vidio sam da su u mojem sad nedavno išli sa pranjem tog djela ulice pa više ne smrdi toliko? jel to curi gnjusna tekućina iz kamiona za biootpad? tako mi je nekako sličan smrad onome koji se širio iz Čreta dok su tamo odlagali...
  • Sljeme
    2.4k
    To su fleke koje ostaju iza ovih tifusara, njima je sapun nepoznati pojam.
  • Tundra
    691
    Možemoidno zagađenje grada postaje neizdrživo. Iduće godine očekuje nas veliko čišćenje te gnjusne truleži na lokalnim izborima!
  • Dzoni
    614

    Cijela moja ulica je isarana takvim flekama, mislim da je do biootpada iz kamiona sto iscuri, prvo je tog bilo malo oko kanti, sad posvuda
  • Jaro
    7.3k
    Yep, to je biootpad koji se pretvori u tekucinu. Dok operu vec smrad sam nestane. To ne znaci da brzo nestane :vomit:
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nastavno na moju tezu kako bi grad trebao graditi novi Maksimir jer je cijena novog stadiona zanemariv trošak u odnosu na benefite koje gradu donosi, samo da se taj iznos stavi u kontekst: prijevremenim raskidom ugovora oko Centra za pročišćavanje voda na Žitnjaku, grad bi trebao samo u naredne tri i nešto godine uštedjeti minimalno 90 milijuna eura. To je de facto pola novog stadiona.

    Inače, ako se taj famozni ugovor ne raskine, od danas do njegovog isteka 2028. godine platit ćemo oko 420 milijuna eura privatnoj firmi koja ima koncesiju nad pročišćivačem, odnosno oko dva nova stadiona.
  • Brusa
    1.5k
    misliš da ako samo tako raskinu ugovor da im neće morati platiti "penale"?
  • Bosskovitz
    11.7k


    Pa hoće. Poanta i je u tome da će, barem prema onome što je pisalo u članku, raskidanjem ugovora u odnosu na ispunjenje ugovora oko uštedjeti 90 milijuna eura. Da nema penala, uštedjeli bi nekoliko stotina milijuna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.