• Nino Bule
    13.4k

    Pa u ovom drugom poluvremenu oni nisu opucali po golu mi zdrmali precku i jedno 3 mrtvaca nam je obranio njihov golman, nerealno je da nije pao gol
  • Droljo
    8k
    Bez gola 120 minuta, da se igra jos 120 imam osjecaj da ne bi zabili golCrni86

    A prošlu zabili 6 :wink:
  • rioda
    4.8k
    Današnji rezultat je nebitan, isprobavalo se danas dosta taktički, a i relativno je rana faza priprema, imamo više od 2 tjedna do prve službene utakmice.

    Ono što me fascinira je širina koju imamo, možemo složiti ekipu koja će držati posjed, a opet u rosteru imaš niz igrača s kojima možeš igrati vrhunski presing.

    Fali nam to desno krilo s kojim bi momčad praktički bila kompletirana, a onda nam najslabija točka postaje lijevi bek, gdje opet nismo toliko loši.

    Pale su u vodu i sve one priče da Dinamo nema igrače za budućnost, osobno već iduće sezone s ozbiljnom minutažom vidim Mikića, Horvata i Pavića, tu je Vrbančić i još neki koji bi mogli iskočiti. Imamo i Kačavendu, Stojkovića koji mogu iskočiti ako bude sve dobro sa zdravljem
  • Samurai
    103
    Složeno 7-8 situacija od toga barem 2-3 za gol plus stativa hoxe
    A Filipović se nije oznojio.
    Sta reci?
  • i more je plavo
    1k
    Fali nam to desno krilorioda

    Špika je bolestan, pa zato :cool:
  • Captain America
    17.6k
    Nadam se da je priča s Carlosom ozbiljna.
  • Izet Hajrović
    2k
    Mislim da imamo strašna lijeva krila i nikako se ne smije dogoditi da mijenjamo formaciju nauštrb Pjace i Hoxhe.

    Brodić out, Carlos in. Svakako fali pravo desno krilo pa da možemo vidjeti komoletnu postavu s igračima na prirodnim pozicijama.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Zaključak iz ove i prošle utakmice je da senatori trebaju pomoći ekipi pokojim savjetom, držanjem svlačionice pod kontrolom i tu i tamo privedu neku utakmicu kraju svojim iskustvom.
    Desno krilo se mora rješiti u narednih 10ak dana i to je uglavnom to, ekipa je dobro popunjena, ima dobru energiju, prikazano je i nešto solidnog nogometa, još istesati sve u ovim prijateljskima kone slijede i bit će to dobro...razlika kako se osjećam sad i prošle sezone u ovo doba je dan i noć.
  • Crni86
    3.5k
    u drugom poluvremenu su i oni stavili svoju b ekipu. Stvorili jesmo nesto, al opet to ne mjenja moj dojam. Jednostavno nismo bili raspolozeni.

    Imali smo dobre prilike koje smo svojom traljavom zavrsnicom zajebali. Golman je imao dve dobre obrane (rog i kule). Puno pre malo za 120 minuta, jako puno. Cak drugi dio i okej, vezni red koji su oredvodili rog i pavic se uspio nametnuti za razliku od misica i ademija. Cak me drugo poluvrieme toliko i ne brine koliko prvo jer ta ekipa ce ugl startat. Jos vise brina ta kolicina nervoze na prijateljskoj tekmi. Zar smo toliko nemocni bili da smo se morali ici tuc?
    Ugl klincima predvodenima sa rogom,maxom itd pohvala, ali prvoj ekipi drugu tekmu za redom palac dolje. Nadam se da bu kak krenu natjecateljske tekme to sve bilo bolje.

    Proslu su klinci zabili 6. Cak me ne zabrinjava drugo poluvrijeme, vec prvo. Sve isto kao i u prvom poluvremenu protiv Cska. Sterilno, bez ideje, bez trke, bez agresije (osim kad se tuc treba).
  • emilperska
    5.4k
    Prijateljske nisu neko mjerilo. Sjetite se repke i Portugala, nedavni primjer.
    Vise od igre u 1.pol me brine taj Dalić sindrom kod Jakira. Da ga ne prehiti u glavi pa da Rile i Ademi budu starteri. Ostalog se niceg ne bojim..
  • i more je plavo
    1k
    NIJE DOBRONitkoBitan

    DA ali......Kryvbas nije klub iz sredine Slovenske lige nego 3. klub Ukrainske lige a ona dva ispred njega su nam vise puta pokazala snagu te lige........oni su dulje na pripremama i prošli su fazu teških nogu.......imali smo šansi, ali tesko ulazi..........

    A i Špika je bolestan :razz: nije hejt, meni je Špika drag, ali nažalost svilen je i nemre više od poluvremena, a to nije dosta za Dinamo kakav bi mi zeljeli.
  • Crni86
    3.5k
    pokazali su nam snagu prije rata da, nije to ista liga prije i poslije rata s rusijom.

    Nismo igrali sa realom ili cityem da nas prvih 60 minuta rasipaju na proste faktore.

    slazem se da rezultat na pripremama nije bitan. Ali nekakav dojam, ideje i sl su bitne. Tome pripremne tekme i sluze. Nije to sad tolika drama, ali da od nasih najboljih igraca u 100 minuta (45 cska i 60 danas) ne vidis dvije odigrane akcije je zabrinjavajuce. Da se u 100 minuta primarni vezni red nije uspio nametnuti protivniku je isto tako zabrinjavajuci podatak. Sta smo onda igrali, da se vjezbamo kako bit u podredenom polozaju ili da se decki malo rastrce?
  • Fićo1986
    1.1k
    Gubim interes za nogomet kad čitam neke komentare,vecinom na drustvenim mrežama,kako propadamo,kako je gotovo s dinamom,kako smo jadni,samo zbog pripremne utakmice....ne smijem bit prost bio sam prosli put....dajte se ljudi opustite
  • i more je plavo
    1k
    pokazali su nam snagu prije rata da, nije to ista liga prije i poslije rata s rusijom.Crni86

    Ja svejedno nebi volio u kvalifikacijama za CL ili EL dobiti Shaktar a ni Dynamo, sve kladionice bi vise vjerovale njima nego nama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.