• NitkoBitan
    17k
    Ovi koji opravdavaju ovakvo ponašanje Petkovica i Misicadzg717

    Mozda se doticnima ide iz Dinama :joke:
  • E46
    634
    Siroko im polje
  • Crni86
    3.5k
    A kaj se cudite da je ekipa nervozna, nikad napetija sezona je bila prosla. Mnogo utakmica se mucili, nismo gledali nikakav nogomet i tjesili smo se da ajde treba sad izgurat sve ovo pa dok se sve poslozi, samo da je nekako uzeti titulu pa ce iduce biti bolje.

    Docekali smo pocetak priprema nove sezone i opet gledamo iste probleme i iste pizdarije. Ne postojanje veznog reda, sterilnost u napadu, nepokretne bekove sve suprotno od modernog i dinamicnog nogometa. Naravno da je ekipa isfrustirana jer smo gledali 60 minuta nicega i to ih podsjeca na proslu sezonu koja je vecinom izgledala tako.
  • Krulek
    440
    Jel su Ukrajinci isto na pripremama ili im je možda prvenstvo u tijeku. Trče, igraju presing, dodavanja točna , brza, koji im je ono dan priprema?
  • Papastrumf
    12.2k
    Svako zlo za neko dobro, a dobro u ovih prvih 60 minuta je to da je valjda i nas trener napokon skuzio da neki igraci ne mogu igrati zajedno u prvih 11.

    Dinamo ima dosta dobar roster sada i nema potrebe da se robuje imenima i zaslugama iz proslosti.
  • Keyser Soze
    10k
    nema potrebe da se robuje imenima i zaslugama iz proslosti.Papastrumf

    Istina, samo je pitanje ima li Jakir muda kao trener da posjedne Ristovskog na klupu i tu stavi Gabriela.
  • Crni86
    3.5k
    ak to nije shvatio kroz proslu sezonu, sumnjam da ce mu i ove pripreme to omoguciti. Imao je vec skoro godinu dana da mu neke stvari dodu do glave.
  • Daliban
    1.6k
    Mozda se doticnima ide iz Dinama :joke:NitkoBitan

    Mislim da im nitko nije objasnio da je pripremna.
  • rioda
    4.8k
    samo je pitanje ima li Jakir muda kao trener da posjedne Ristovskog na klupu i tu stavi Gabriela.Keyser Soze

    Muda mu trebaju svakako - ili za posjesti Ristovskog na klupu ili riskirati rezultat s njim na terenu
  • Daliban
    1.6k
    Ja sam mislio da je to riješeno pitanje, ali sad su se misteriozno pojavili u prvoj ekipi pa ni sam više ne znam.
  • Sixthway
    457
    Carlos Santos de Jesús
  • Patrik11
    164
    Jakir je jeftina kopija dalica
  • Olmic
    3.6k
    a i Ademi uzima mjesto klincima
  • Crni86
    3.5k
    zdravi rog pored ademija na klupi…. Ili sucic na krilu……

    Reko bi covjek da je rile bek ala jordi alba pa kad ude pero u sredinu da ce rile dar mar radit, a rile je zadnji put iz pokreta centrirao prije dve godine.
  • Infinity
    16.3k
    Dugo ces ovdje nemati pravo na misljenje pisuci takve gluposti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.