• Keyser Soze
    10k
    Dobro ispast ćemo iz lige kaj sad, jebiga.
  • cibona
    2.9k
    I milion je previse za ovog polupanog perkovicaPatrik11

    Natrpavamo se sa stoperima a ni jedan nema pojmaPatrik11

    Torentte= Jaquin SosaSunja86

    Ovo je šizofrenija. Vi niste normalni.
  • Crni86
    3.5k
    Neka se neki igraci ugledaju na batija kako se bori i na pripremnim tekmama. Bati juri ko raketa!
  • Patrik11
    164
    sta su kod torentea skautirali na kojoj stolici najvise sjedi tokom utakmica
  • blubach
    230
    niš protiv njega, ne tvrdim trenutno ni da je dobar ni loš, al uvalio je Perkovića u veliki problem zbog čeg je došlo do gola + u ovih pola sata mi se čini jako trom i jako sporo se rješava lopte (malo je falilo da mu jednu oduzmu kao zadnjem igraču).
    Ja sam zasad s njim nezadovoljan, jebiga...
    Nadam se da će bit bolje.
  • Päddy1
    78
    uzivat dok ga jos imamo
  • San Lorenzo
    15.3k
    Trener Kryvbasa inače lik koji nas je unakazio sa Sheriffom, kasnije te sezone srušio i Real.
  • Debelko
    237
    Gori ste od tovara majke mi. Ja neznam zasto nam treba SD kad imamo ovdje ekipu koja zna sve. Cak u 30min mogu viditi tko valja a tko ne!
  • i more je plavo
    1k

    Orc, frende......pogledaj kako je ukocen s loptom.
    Brz nije, tehniku jos pokazao nije, tak da ne ulijeva sigurnost.
    Theo se bar bori, zuji, ali pokazuje da mu je stalo, i s loptom je smiren.
  • austrijanac
    4k
    Dođem tu nakon što gledam na mobu pa nisam na forumu.

    Otkud ova priča za Torrentea?!

    Trener je poslao 11 najstatičnijih igrača koji postoje i vama je na piku stoper koji nije ništa loše odigrao, dapače, dobar je.

    Nije ovo ni kritika za trenera, 2x60 se igra radi osjecaja za loptu a ne uigravanje ičega.


    Doktori nogometa na forumu zaključili nešto za Torrentea...


    Isti ste tovari, najsubjektivniji odma čim se KTC pohvaljuje, a Torrente pljuje.
  • čovjekjogurt
    617
    Dinamo ne može normalno iznijeti loptu preko centra. Krivica je tu najviše na veznom redu a možda i u terenu koji nije savršen. Čim se par puta slučajno prenijela lopta naprijed bilo je opasno jer Petko, Pjaca, Sučić i Baturina uvijek nešto iskreiraju.
  • Orc123
    7.8k
    akomje ona loptantebi problem onda nisi gledao nista drugo nego pionirsku ligu...koja lopta? Koji problem...mogao je vratit golmanu, mogao ju je dati tocno Misicu aali je dao krivo.....covjek doslovno nije imao ni jednu gresku ali ru se sere po igracu samo da bi se sralo...bez argumenata, bez icega!
  • don
    5.5k
    niste normalni

    samo ću reć 30 minuta pripremne utakmice.
  • i more je plavo
    1k
    Ovo je šizofrenija. Vi niste normalni.cibona

    Ma samo se komentira viđeno, nitko ne veli da nebu to bolje izgledalo, ali ak veliš da je ovo dobro......onda nisi ni malo objektivan.
  • Crni86
    3.5k
    Imamo vezni red?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.