• Mlađi referent
    12.3k
    Brijem da trebate malo schillat
  • Orc123
    7.8k
    Cekajte vi se zajebavate? Gdje ste vi vidli i najmanju gresku Torrentea na danasnjoj utakmici? Malo je jadno to kaj pisete jer ocito ne gledate tekmu nego serete samo da serete....za sad ni jednu jedinu gresku nije imao...sta trebao je zabiti do sad ili koji k....?
  • Patrik11
    164
    Zar je neko ocekivao da ce rezervni stoper kluba koji je dobio preko 80 golova prosle sezone biti pojacanje
  • vjeko1701
    7.9k
    A *ebo vas zaključci na temelju pripremne utamice protiv protivnika kojeg se nije ni gledalo sa promješanim sastavom u sustavu kojeg se očito isprobava da se vidi dal je izvediv.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Ne brinite za Torrentea, tvrdi jedan uvaženi forumaš da ce bit najvece pojacanje ove sezone. Valjda je radio kao scout za La ligu pa on zna najbolje.
  • Nolifer
    8k
    Došo doma s posla, za rezultat me zaboli ona stvar, upalio 420, dve tri pive, medica, gledam tekmu jer je tekma, nek se oni lagano uigravaju i bit će to dobro i ako bude poraz, pozdravljam poraz, neka sada... Bar znaju gdje griješe, da se ne ponovi u bitnim tekmama.
  • Päddy1
    78
    Nemozes ocekivat da ce bit pojacanje igrac iz spanjolskog prosjecnog kluba koji je na klupi sjedio i bio teze ozljeden
  • i more je plavo
    1k
    Ma ja uopce ne pljujem Torrentea, tek je dosao, ali me nervira hajp po novinama oko njega, a ne razumijem zasto Perkovic nema takav guranac na stoperu.
  • dinon7
    849
    Zadnjih tjedan dana prolaze najteži dio priprema. Vjerujem da su noge užasno teške.
    Treba proći još tjedan dva da se uđe u normalan trenažni proces pa da vidimo na čemu smo uistinu
  • Sunja86
    1.2k
    Ne treba mi njegova greška,spor i loša pas igra, dovoljno.
  • DiddyGuela
    2k
    Forum vrvi znalcima ko inace. Katastrofa, nista ne valja... halo ovo je druga pripremna tekma. Koji je vama kurac.
  • Orc123
    7.8k
    Za vas koji ne gledate nego serete i pisete samo da bi srali! Za prvi gol ispao Risto, izgubio loptu, nakon toga napadac povaljao ktc i zabio...drugi gol mauro imao 10 sec loptu u nogama i dao keivi pas iz kojeg smo dobili gol!
  • Droljo
    8k
    Strašno koji likovi ovod! Sve potirat, zvužgat, ne treba niti počinjati sezonu. Juniori nek igraju.
    Daj se smirite i/ili zmrdajte nešt...
  • skener
    873
    Jbt klubovi bacaju hrpetine novaca na skaute, a ekipa s foruma nakon 20min gledanja prijateljske utakmice daje konacne procjene za igrace
  • Paggini
    19.6k
    30 minuta pripremne utakmice na oranici u sloveniji je dovoljno da se donese apsolutan sud o svakom igracu, ko da imate fetiš na etiketiranje dolaska novih igraca promašajima.

    Torrente odigra tekmu di ne napravi nista lose, korektan, ali je propalica...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.