• emilperska
    5.3k
    Mmae se cini ok posto je free agency. Ali moram izrazit zasad određenu skepsu oko njega.
    Nastupi u Fradiju po sezonama (liga):
    10 2024
    16 2023
    23 2022
    20 (kombinirani) 2021

    Liga im ima 33 kola, on nema nikakvu evidentiranu ozljedu (Bogu hvala, oba koljena citava i datum rođenja tocan hehe)..

    Zasto je tako malo nastupao odnosno nije bio neprikosnoveni starter. Fradi je slabiji klub od Dinama, pa ako tamo nije bio neprikosnoven. Zauzet cu stanovitu rezervu prije nego ga proglasim starterom..
    Ne znam na temelju ceg je dio pojedinaca toliko zaluđen bez da smo ga uzivo vidjeli..
    Kao rotacija ce sigurno bit ok, da se odmah ogradim..
  • Nogo
    3.6k


    Šta se moraju samo superlativi upravi davati ili? Ovo je samo jedan faktor ka boljitku i sigurno se može na svim segmentima poraditi.



    Nije htio produžiti ugovor s Fradijem pa je bio većinom na tribini.
  • emilperska
    5.3k

    Ova sezona zadnja, a sta s ostalima? Nije ni tamo redovan bio. Nesto kao Max kod nas..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nema nas se što sjetiti, prošla baka s kolačima. Dobro je Krama rekao...što bi nam trebao Luka dolaziti sa 40 godina? Hvala, pusa, bok
  • NitkoBitan
    16.8k
    @BBBaranja pitaj frenda zasto Mmaee nema sve nastupe u proteklim sezonama... da Zona danas mirno spava.
  • NKDZ86
    1.3k
    Pozdrav Mmaeu, luka papčino, rađe odabrao grijanje klupe i ulazak zadnjih 10min, nego u dinamu završit karijeru koji ga je lansirao u ligu petice. Papak bio i ostao oduvijek
  • Omake
    2.4k


    Loš izvor, odigrao je puno više

    IKCtdH2.png
  • emilperska
    5.3k

    Zvuci zlocesto kad kazes sve nastupe. Ima jednu sezonu gdje ima preko 50%, u ostalima je ispod 50%.
    Ne kuzim kolektivno svrsavanje na njega odnosno na cemu se temelji. Lik ce vjv bit rotacija, ne starter. Ako bude starter, znaci da ce kod nas igrati sezone zivota ili su ovi u Fradiju totalni debili sto je 3 i pol sezone bio njihov Dino Perić ili s kim ga vec usporedit..
  • Common Sense
    796
    Zvali su ga ovo proljeće predsjednik i članovi izvršnog odbora, zvali su i njegovu rodbinu i kuma. Luka je mogućnost povratka odbio. I to je to.
  • emilperska
    5.3k

    Orijentirao sam se na Ligu. Kup i Europu sam maknuo iz ove osnovne kalkulacije, a i kad ukljucis nije "puno vise". Utjece mozda samo na sezonu 2021 2022
  • Jurki
    11.5k
    po sofi je igral sve utakmice u Europi.. a u ligi su ga ocito poslali dio utakmica na godisnji jer je Ferencvaros 3 koplja od ostatka lige. I normalno da onda forsiraju mlađe igrace (kaj je Dinamo delal pod Bjelicom).
  • Daliban
    1.5k
    I meni je to čudno, pretpostavio sam da je do ozljeda. Određeni ljudi čiji talent ID ovdje poštujem su ga nahvalili pa vjerujem da je dobar.
  • DiddyGuela
    2k


    Ne pratim Fradi ali na pamet mi pada ona prva sezona pod Bjelicom gdje smo vecinu vremena odmarali prvotimce u HNLu pa je na papiru ispalo da su npr. Ademi i KTC imali mozda 50% minutaze. Ne kazem da je tako nego da je to mozda razlog. Da me ne shvatis krivo...
  • emilperska
    5.3k

    To mi je i palo na pamet. Da igraju dio prvenstva s teskom rotacijom pa da to ima utjecaja..

    Svejedno dok ga ne vidim uzivo, ne bi svrsavao na njega kao neprikosnovenog startera vec samo rotaciju zasad..
  • emilperska
    5.3k
    Ugl da ne ispadne da sam nezadovoljan transferom, itekako sam zadovoljan..

    Samo velim, prije nego ga proglasimo novim Theom, ajmo ga vidit na djelu. Mozda bude kao Max samo dobra rotacija Torrenteu, ali i to je ok jer je free agent..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions