• rioda
    4.8k
    Zvonimir Manenica, predsjednik uprave kluba
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Bitka između Hajdukovog predsjednika Bilića i Manenice bi bila spektakl.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Majku ti milu, ovaj desno može kokice prodavati s tartan staze
  • Common Sense
    796
    Ne vidim dobro, jel to Mmaee došao u kožnoj jakni na ovoj vrućini?
  • javolimtebejako
    1.5k
    ups, pozdrav gosponu Zvonetu i znamo kom se javit ako budu štekali golovi iz prekida
  • Paggini
    19.5k
    Ne vidim dobro, jel to Mmaee došao u kožnoj jakni na ovoj vrućini?Common Sense

    Momčina održava igračku temperaturu u svakom trenutku dana :cool:
  • OsamŠest
    3.3k
    Sve iznad 20 primljenih HNL golova ove sezone smatram neuspjehom :joke:
  • don
    5.5k
    KTC, RPG, MMA. Čekamo UFC-a.
  • austrijanac
    4k
    Mi cijelu sezonu muku mučimo s prekidima, dok gospon Manenica očigledno može sam mijenjat žarulje na reflektorima.

    Uopće nisam imao dojma da je baš toliko visok, a viđao sam ga uživo.
  • deda
    32.5k
    Zvone i Marijan Pojatina mogu držat našu obranu kad god treba. :wink:
  • Lynx17
    4.1k
    o je za sportnet foruma gdje padaju "bombe" samo takve.Nogo



    Ipak "boNbe."
  • Jurki
    11.6k
    Fun fact, u obitelji Mmaee su 4 brata i sva 4 su profesionalni nogometašidon

    Trebalo ga je u intervjuu pitati... dal nije mozda koji od njih desno krilo?
  • Hrvatski Gradjanski
    8
    - Radi se o igraču koji je sigurno ogromno pojačanje za nas, mislim da ga možemo usporediti sa Theophileom u trenutku kad je stigao u naš klub, također u sličnim godinama kao i Samy. Igrač s velikim iskustvom, ima oko 200 utakmica na vrlo visokom nivou, vrlo je fizički moćan. Može čuvati igrača na širokom prostoru što se danas rijetko nalazi. Samy je odličan i s loptom u nogama, miran je i sjajno otvara igru, tehnički je izuzetno nadaren. Osobno volim igrače iz tog podneblja, Marokanci imaju stav, čvrst karakter, veliki su profesionalci. Uostalom, Vaha Halihodžić ga je trenirao u reprezentaciji i o njemu je govorio sve najbolje. U Samyju smo dobili igrača na kojeg se možemo osloniti i po pitaju mentoriranja i odgoja naših mlađih igrača, primjerice Zebića, Jakirovića i Mikića. Kevin i Samy su idealan profil igrača za takve stvari - izjavio je sportski direktor Marić.

    Jel to znači da smo preskočili generaciju mladih stopera i odmah idemo na Zebića i Jakirovića?
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Mislim da je Marić mislio na one koji su trenutno u Dinamu jer Gurlica i Živković su na posudbama.
  • NitkoBitan
    17k
    Prodat Brodica, dovest Carlosa. Dovest Cordobu a Spikica prodat tek kad i ako uzmemo Pasalica. Dobrog lijevog beka mozemo cekat do kraja prijelaznog roka ako se nesto otvori i to bi bilo to.

    Spremni za Ligu prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions