• Neron53
    589
    Ruzno je unaprijed osudjivati 2/3 onih koji su zainteresirani za kupovinu godisnjih, da nece dolaziti na tekme i zakljucivati da je sto veci broj godisnjaka =vise praznih mjesta =financijski minus.
  • ksapi
    2.8k


    Ružno? Ne nego realno. I iza toga stoje brojke iz cijele prošle sezone.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ruzno je unaprijed osudjivati 2/3 onih koji su zainteresirani za kupovinu godisnjih, da nece dolaziti na tekmeNeron53

    Upravo tako ,ovdje se takav negativni hype stvara oko godišnjaka da je to nevjerovatno za čitati, meni je jasno da neki godišnjaci nisu "opravdali" postotak dolazaka ali evo sa ustupanjem mjesta i to će se rješiti,nema mjesta drami.

    Čovjek bi rekao da imamo na Gorici i Varaždinu 20 tisuća, pa su problem godišnjaci koji ne dođu a mogao bi netko drugi.
  • reziser
    6.8k
    do sad je bio problem s godisnjacima jer nisu mogli(smjeli) prenositi svoje karte drugome. Osobno se bavim nekim poslom i dosta sam zauzet vikendima, i daleko od toga sa sam bio redovit na tekmama a imam godisnju. Kad god sam mogao, isao sam na tekme.
    Sad ce se taj problem rijesiti da cu moci svoje mjesto za neku tekmu ustupiti nekom drugome....
    ali osudjivat bilo koga tko ima godisnju a nije mogao doci na tekmu iz bilo kojeg razloga, mi je nerazumljivo...
    kartu sam kupio..platio...dal cu doci ili ne? hm....
  • Bosskovitz
    11.7k
    osudjivat bilo koga tko ima godisnju a nije mogao doci na tekmu iz bilo kojeg razloga, mi je nerazumljivo...reziser

    Nitko to ne osuđuje. I ja imam godišnju i nisam na svim utakmicama, budu nekad obiteljske obveze, nekad poslovne, uhvati te viroza, nedajbože nekaj ozbiljnije... uopće nije problem što neki godišnjaci nekad ne dođu na utakmicu, problem je što većina godišnjaka nije dolazila na većinu utakmica.

    Nadajmo se da će se to ove godine promijeniti, a ako neće - da će sustav lojalnosti funkcionirati onako kako je zamišljen.
  • NitkoBitan
    17k
    Procitao sam negdje da se Barceloninim pretplatnicima ukida pretplata ukoliko ne dodu na dvije utakmice a da ne potvrde svoj nedolazak. Vjerujem da je u mnogim drugim klubovima slican model.

    A mi neka i dalje laprdamo o tome da se sa svojom godisnjom moze radit kaj god.
  • Noel
    5.9k

    Ak sam nekaj platio imam pravo taj proizvod koristit kako želim. Došao na sve utakmice u sezoni ili ni jednu to je moje pravo jer sam si vlastitim novcem to kupio. Kakvo ukidanje godišnjih i slične gluposti.. to možda za nekakve diktatore i one koji želi privatizirat klub. Takvi su završili sa Dinamom ja se nadam.
  • mokoxax468
    698
    Neće tebi nitko vjerojatno ukinuti godišnju. Ali da bi sljedeće godine mogao izgubiti pravo prvokupa, klub ima svako pravo na to
  • Simpatizer
    270
    Dinamo nije u poziciji da na taj način kažnjava ljude koji su spremni klubu dat skoro €400 godišnje (ako igramo uel i preko €400) samo za ulaznice

    Barcelona kad je na Camp Nou svaku tekmu rasproda a ulaznice su oko €100 (ovisno o tribini) , dok se na godišnju vjerojatno čeka godinama
  • NitkoBitan
    17k
    Prica je o tome kako se "kaznjava" one koji ne dodu na utakmicu, a ne potvrde nedolazak kako bi se karta pustila u slobodnu prodaju. Tako se na neki nacin steti svom klubu.
  • mokoxax468
    698
    Pa jučer, na prvi dan slobodne prodaje su se rasprodale godišnje. Tako da potražnje sigurno ima. A pogotovo će to biti tako ako dođe nova Kranjča. Tako da naravno ima smisla nagraditi one redovite, a ostali se mogu boriti za ulaznice koje ostanu poslije toga
  • CUCAK
    158
    kako nije, znaci vidjeli smo upravo jučer da zainteresiranih za godišnje postoji više od trenutnog kapaciteta
  • Noel
    5.9k

    Onda jednostavno čovjek koji ima smiješno malu dolaznost nema pravo prvootkupa druge godine i super. A ove ideje ukidanje i uzimanje nečega nekome kaj je sam svojim novcem pošteno platio je baš sfera diktature i ne demokracije.
  • NitkoBitan
    17k
    Pa nisam ja rekao da se to treba uvest kod nas, nego sam samo spomenuo u kontekstu shvacanja da se kod mnogih europskih klubova na neki nacin kaznjava nepotvrdivanje nedolaska na utakmicu.

    Kod nas ce vjerojatno za pocetak bit samo stimulativno nagradivanje dolazaka i potvrdivanja nedolazaka bodovima, a kad se jednom prebacimo na Kranjcu nikad ne znas... Interes ce cesto nadmasivat kapacitet i neke selekcije mora biti.
  • Noel
    5.9k

    Ma znam da nisi mislio to ,samo komentiramo kibi da bi situaciju.
    Ja sam za selekciju uvijek, neki red mora postojat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.