• IvO67
    5
    Po mome skromnom mišljenju metodologija praćenja ne bi trebala uopće računati europske tekme ili bi one trebale biti bodovane minimalno.
  • Paggini
    19.7k
    Po mome još skromnijem mišljenju, najbolje je bodovati prema tome koliko je ljudi bilo na utakmici. Ako igramo, recimo, 25 domaćih utakmica u sezoni i najmanje ljudi bude bilo na Gorici, tipa 2000 ljudi, dobije se 25 bodova za tu utakmicu, pa 24 boda za neki Varaždin po jesenskoj kiši di je 2300 ljudi...

    Možda tako, nisam pametan...
  • Bosskovitz
    11.7k


    Sigurno se neće jednako bodovati Liga prvaka i Gorica.
  • mokoxax468
    698
    Već je rečeno na konferenciji, bit će vjerojatno 3 razreda bodova:
    - Najviše bodova za "male" utakmice (Gorica, Varaždin, Šibenik, kup...)
    - Srednji broj bodova za "HNL derbije" (Hajduk, RIjeka, Osijek)
    - Najmanje bodova za europske utakmice

    E sad, što se tiče bodova za ustupanje mjesta nisam siguran, možda čak bude i obrnuto (barem bi imalo više smisla)
  • nemapredaje
    3.2k


    Nek bude ovak:

    Za male - 2 pive gratis
    Za derbije - 1 piva gratis
    Za europske - 0 piva gratis
  • mali M
    5.1k
    Već je rečeno na konferenciji, bit će vjerojatno 3 razreda bodova:
    - Najviše bodova za "male" utakmice (Gorica, Varaždin, Šibenik, kup...)
    - Srednji broj bodova za "HNL derbije" (Hajduk, RIjeka, Osijek)
    - Najmanje bodova za europske utakmice
    mokoxax468

    meni odgovara, taman raspored po mom štihu! :wink:
  • NitkoBitan
    17k
    E sad, što se tiče bodova za ustupanje mjesta nisam siguran,mokoxax468

    Treba i to bodovat, pogotovo za vece utakmice. Bolje da netko potvrdi nedolazak i da klub nesto zaradi od tih ulaznica nego da ne dode a ne potvrdi.

    Eto da za utakmicu Lige prvaka 300njak ljudi potvrdi nedolazak i klub proda toliko karata (pola zapad/pola sjever)... 150x30+150x60=13 500. Bome lijep prihod na konto toga da netko nije bio lijen odradit par klikova.

    Taman da dosao Real nece 100% godisnjaka doc na utakmicu. Putovanje, bolest, posao, neodgodiva obveza...
  • rioda
    4.8k
    Rečeno je da će i ustupanje mjesta biti bodovano, naravno manje nego dolazak...
  • Simpatizer
    270
    Neka se boduje javljanje nedolaska.

    Oni koji kupuju pojedinačno će imati veću šansu dobit bolje mjesto (pri sredini).

    Prošle godine protiv Gorice (0:0) sam kupio kartu i smjestili su me skroz lijevo.

    Ja pogledao i vidio da je centar skoro skroz prazan i lijepo sam sjeo na mjesto nekog godišnjaka koji se nije pojavio (bliže centru).

    Oko mene par redova ni žive duše.

    Oni koji kupuju pojedinačne će prije ponovno kupit i doć ako imaju mogućnost dobit bolje mjesto nego gledat tekmu skroz lijevo/desno.
  • mokoxax468
    698
    Potvrđeno je na konferenciji da će se bodovati i ustupanje mjesta (naravno, manje nego dolazak).
    Samo nije jasno hoće li i ovdje biti kategorije bodova. Bilo bi logično da imaju, jer više vrijedi ustupanje mjesta kada je velika vjerojatnost za popunjenost stadiona (Europa sigurno, ali i velike HNL utakmice)
  • Noel
    6k

    A di su kobase?
  • Sljeme
    2.4k
    Nek bude ovak:

    Za male - 2 pive gratis
    Za derbije - 1 piva gratis
    Za europske - 0 piva gratis
    nemapredaje

    Čak i da je piva bar jefitnija bilo bi super. Hladni znoj me oblije kad odem po rundu gore.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Samo nije jasno hoće li i ovdje biti kategorije bodova.mokoxax468

    Bit će kategorije, kako kod dolaska, tako i kod ustupanja. Vrlo brzo će se javno predstaviti model i svi detalji će biti poznati.
  • mokoxax468
    698
    Pretpostavio sam tako, ali hvala svakako na potvrdi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.