• NORTE
    11.4k
    dinamo u malim domaćim hnl tekmama treba davati priliku po jednom talentiranom mladiću i tako im davati minute i dizati cijenu svojim mladim igračima.
    Pogotovo onima koji i pokažu da su tu priliku zaslužili, npr. Vrbančić kojeg sad treba više koristiti čim krene i Europa.

    Bilo da započinju tekmu ili ulaze kao neki od pet zamjena pri dobrom rezultatu, to stvarno treba biti politika kluba.

    Rezultat u ligi je apsolutni prioritet, ali mislim da je i ovo bitno.

    Novinari koji prate dinamo i pišu o njemu su mahom i neprijatelji kluba.
    Čitam u članku kako Sučića ne damo za 8 milijuna, a jedan reprezentativac Ivanušec je otišao za isti iznos.
    Neki zonaši smatraju da bi to bio dobar posao, po meni s trenutnom momčadi teški promašaj i izdaja kluba jer potencijal malog koji je tek počeo igrat je velik, a sama ponuda dokaz da vrijedi.
  • Bosskovitz
    11.7k
    teški promašaj i izdaja klubaNORTE

    Ja isto mislim da ga ne treba prodati, očito i u klubu misle da ga ne treba prodati, ali možda baš da ne označavamo poprilično stručne procjene odgovornih "izdajom kluba" zato kaj se s njima mi, realno - laici, ne slažemo.
  • Paggini
    19.7k
    dizati cijenu svojim mladim igračima.NORTE

    Hahah, wording me malo podsjeća na neka druga vremena...
  • immerwieder
    1.4k
    1.kolo, petak, 2.8., 21h
  • Toni90d
    400


    Neka zajebancija od strane HNL-a i MaxSports, ja sam se nadao da će biti subota. Taman da stignem sa puta. Nema šanse u 4h iz Njemačke do ZG stići :rage:
  • bongo
    842
    Nije zajebancija nego običaj da prvak otvara sezonu. Sjetite se utakmica prethodnih sezona
  • Facke
    3.6k

    A uzmi taj Petak fraj ak mores i krenes v cetrtek navecer.
    Provedes petek i subotu bez stresa v Hrvatske i nedelja laganica nazad kod svabe. Jos se stignes i nasvasati kak spada :kiss:
  • Toni90d
    400


    Moram nešto godišnjeg i za jesen-zimu ostavit :halo: bolje onda uzeti utorak ili srijedu pa negdje u Njemačkoj, Francuskoj, Španjolskoj, itd. pogledati Dinamo u LP :cool:
  • Olmic
    3.6k
    Lagano s mora na tekmu pa nazad na more
  • austrijanac
    4k
    Letim na medeni mjesec u 1 ujutro, nakon tekme.

    Odličan početak, rekao bih.
  • Neron53
    592
    Kad mi saznajemo protivnika u play off-u?
    Na zdrijebu 3. pretkola?
  • Klenx
    5.6k
    Izvlačenje parova 4.pretkola LP je 5.8.
  • Kile
    14
    @Neron53
    Mislim da 5.8
  • Rakovica1986
    632
    također, samo se još razmišljam hoću li biti dovoljno discipliniran sa pivama da se vratim istu večer ili ću morat pričekat jutro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.