• Daliban
    1.6k
    Mislim da su najperspektivniji Dinamovi klinci maltene definicijski kvalitetniji igrači od formiranih drugoligaša u srednjim ili kasnim dvadesetima.

    Općenito ne gledam na niže rangove istim očima ako pričamo o mladim i formiranim igračima. Vrijede mi drugačija pravila.
  • Paggini
    19.6k
    Točno se vidi da se mnogi od vas ne sjećaju ljetnih transfer masterclassova, kao što je bio onaj ljetni rok kad smo u cijelom roku dofurali samo ikone kluba Tonga Doumbiu i Lecjaksa, ili recimo kad smo godinu ili dvije kasnije dofurali od jačih imena Rrahmanija (kojeg 99 posto dinamovaca nije moglo smisliti) i Leškovića..

    Ovo je, iako ne možemo znati kako će sve ispasti, jedan od najboljih ljetnih rokova na papiru, a tek je 15 dana prošlo....
  • scooniepenn
    3.3k

    On nakon zime ima još godinu i pol dana ugovor i već iduće ljeto može potpisati za koga hoće. Marko je profesionalac i on će budu li ga natjerali odraditi ugovor tamo do kraja, ali mislim da je i njima u interesu dobiti neku odštetu, a ne ga pustiti za džabe. No, o tom potom. Ja sam uvjeren kako će ostati kod nas i nakon zime, a da će u ovoj polusezoni biti veliko pojačanje.
  • Päddy1
    78
    pa napadamo LP zar ne? Ako upadnemo dobijemo 35 milja… bas sumnjam da s tim novcem nemozes zakrpat proracun
  • Olmic
    3.6k
    Jos dva desna krila ako prodamo Spiku i to je to uz naravno ostanak svih bitnih
  • Paggini
    19.6k
    napadamo LP zar ne? Ako upadnemo dobijemo 35 milja… bas sumnjam da s tim novcem nemozes zakrpat proracunPäddy1

    Stari, pročitaj šta ti pišem. Ako mi sad skucamo pare, 7 - 8 milijuna i napadnemo LP i ne upadnemo, kako bi ti zatvorio proračun bez LP para?

    to su odluke s kojima se bavi Marić i uprava svaki bogovi dan, nije ovo FM da imaš save/load priču, pa ko ga jebe ak zajebeš, malo new game idemo opet
  • Omake
    2.5k


    Odigrao je 25 ove i 28 prošle. Trener vjerojatno jako rotira za europske utakmice gdje je uvijek bio starrter
  • Päddy1
    78
    a da nisam vidio… to je onda druga prica.. zato i pricam o „riziku“… al vjerujem da bi s igracima od 7-8 milijuna i usli u tu LP
  • Laugreano
    2.5k
    Ni s igracima od 20m nemas garanciju da ces upast
  • Zagi
    7.6k
    Rizik mora biti kalkuliran inače je obično kockanje.
  • Päddy1
    78
    Valjda cemo dozivit da prvak hnl-a ide direktno u tu LP….onda se mogu kupovat igraci boli glava
  • MarK
    621
    Mi smo već sad osjetno jači nego proljetos. Da više nitko ne dođe mislim da smo u playoffu favoriti protiv svih, možda ne protiv GS. Naravno ako ne bude odlazaka ključnih igrača. Što se tiče konkurentnosti u samoj LP, tu je svaki bod velik ne treba imati nerealna očekivanja. Zasad jako dobro teče transfer rok
  • Omake
    2.5k


    Možda Rijeka i Osijek ako se politička situacija u Mađarskoj ne promjeni. U Hajduk sumnjam, pogotovo kako se ponašaju u ovom prijelaznom roku.
  • mali M
    5k
    a da će u ovoj polusezoni biti veliko pojačanjescooniepenn

    U ovo sam i ja siguran. Samo mislim da će ga teško talijani samo tako prepustiti, pogotovo ako se pokaže u europi kako se nadamo
  • by-tor
    152
    Sumnjam da će itko drugi tome doprinijet i da će se ikaj promijenit u skorije vrijeme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions