• marcio amoroso
    36.4k
    Jel se netko sjeća koji je zadnji igrač dinama kupljen u klasičnom transferu, da nije posudba, posudba sa opcijom otkupa, slobodni igrač bez igovora...Ali

    Marko Pjaca.
  • NitkoBitan
    17k
    Fali jos to desno krilo. Cak bih ostavio Spikica kao rezervnu opciju a doveo neko stvarno ozbiljno pojacanje.

    Da prodamo Spikica to bi znacilo da trebamo dovest dva desna krila, duplo kompliciranje... Nije da ce nam tih 1-2 mil od prodaje Spikica donijet neku financijsku stabilnost.
  • blubach
    233
    A dovođenje igrača s odštetom (koja je do 4-5m eura) nije lutrija? Jednako tako možeš pogriješiti i igrač ti može ispast užasan, čak i kad se radi o astronomskim iznosima (Hazard mi prvi pada na pamet)
  • Facke
    3.6k
    Nama jos treba desne krile. I onda to jake dobre izgleda. Top momcad i bogme zestoka bu borba na pozicije stopera. Naravne da treba racuna voditi o tomu ak nas neki igrac napusti da se tu onda ima zamjena. Al ovak kak je kadar sad poslozen mogli bi roterati momcad kak oceme. Momcad A igra europu a momcad B igra HNL. Ko pod Bijelicu. Jos ak dobre krenemo u sezonu imame prostora kojem mladumu igracu dati priliku.
  • Päddy1
    78
    pitanje samo jel ogiwara dovoljno dobar za LP…

    A po meni ak bi doveli bombu na krilo, onda cak spikic i moze ostat
  • Ali
    2.1k

    Kaj nije Pjaca bio neki deal jos prije neg je potpisao za Rijeku ?
    Neku povlastenu cijenu, , a i to nije klasicna kupovina samim tim kaj je bio nas igrac kojeg.smo prodali pa se vraca ozivjeti karijeru... tu kategoriju povratnika nisam naveo u prvom postu pa sad i nju dodajem...

    Pitam za klasicni transfer, scout donese prijedlog i ispregovara se odsteta i dovede igrac... i to po mogucnosti izvan hnl, jwr tu kod nas nikad neznas.kaj je iza kontra posudbe i slucne kombinacije...mislim da je Lauritsen u toj kategoriji i bio je zahvalan igrac, ak se ne varam i sjela je neka lova kad je i odlazio...
  • deda
    32.6k
    Ljubičić.
  • Dinamouberalles
    218
    Mislim da ce stoperski par bit Theo i Mmae
    Volio bi da grijesim jer bi to znacilo da je Torrente vrhunsko pojacanje
  • blubach
    233
    Također se slažem da, ako Mmaee potpiše, nam gori još samo desno krilo. Bez odlazaka, ako baš uleti lijevi bek i neki centralni/defanzivni igrač, ali nije hitno.
    Lijevi bek jer smo na Ogiju koji, iako se čini kao jako dobar igrač, nije skroz na čisto zdrav i etabliran, dal je to do privikavanja ili nečeg drugog ne znam, i Perkoviću koji bek nije.
    A centralni/defanzivni jer smo tu na Mišiću i Sučiću. Rog je top igrač, ali ostaje samo do zime, Ademi je igrač za max pola sata, a Pavić je za slabije utakmice eventualno, bar zasad, i tu smo jednu ozljedu udaljeni od pada kvalitete u veznom redu.
    Te dvije nekritične pozicije (ponavljam, ako se nitko ne proda) su idealne za čekanje pred kraj roka pa dobro skautirat kaj je dobro ostalo na tržištu i upiknut neki dobar deal ako je moguće, a ako ne, idemo jako po LP.
  • Ali
    2.1k

    Thx ! I on je "vratio ulozeno"
  • Päddy1
    78
    Bas citam malo po instagramu od cordobe… ljudi dosta seru po njemu i pišu da vise nije onaj stari i da ga se treba prodat… sad ne znam u cemu je stvar..
    Nadam se da je mozda zato sto zeli otic
  • sanjinlego
    3k
    photo-output.jpg

    Kao što znamo popljuvati, treba i pohvaliti! Samo da pregledi i ostali detalji budu kako treba.

    Nisam se nadao, da ću MMA gledati na Maksimiru.
  • NitkoBitan
    17k
    Bas citam malo po instagramu od cordobe…Päddy1

    Ja sam bas neki dan bacio oko na njegov instagram profil. Modno naslikanje, putovanja, ta neka juznoamericka muzika, playstation... kaj bi moglo poc po krivu :sweat:

    Tu u Zagrebu ne bi prosao krizanje a da ga ne nahvata neka sponza i onda definitivno pisi kuci propalo.
  • Dudu9
    812
    Ako je moguće lijevi bek i desno krilo ne prinova nego pojačanje
  • Päddy1
    78
    ma da, meni je to sve jos sumnjivo u vezi njega…on bi mogao bit neki kalibar „talent do neba“ al bez ikakve discipline
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions