• don
    5.6k
    Lorrente iliPäddy1

    zar je stigao još jedan?

    uprava lopovi, kradete pare preko agenata igrača, dosta natrpavanja!!!
  • Tom vg
    1.1k
    super su vam ovi narativi. Kad ekipa napravi dobar posao, onda ni sami ne znaju kako su to uspjeli. U međuvremenu se sere kako se radi loš posao, jer se u deset dana nije složila ekipa konkurentna za LP.
  • Päddy1
    78
    na brzake napisao krivo haha, moram se naviknut jos :p
  • Dudu9
    812
    Jedini problem ako imamo 4 nova u obrani treba sve to uigrat kad imaš jednog treba mu vremena, tako da mislim da nećemo baš žurit sa takvim naglim promjenama
  • Orc123
    7.8k
    koja nagla promjena? Sjeti se obrane kad je stigao KTC i Dilaver......isto nova obrana bila pa je realno bila najbolja .....
  • Jurki
    11.7k
    Nisam nikad gledal tog igraca.. al ak Vaha veli da je igracina.. to mi je dosta.
    Obrana bi morala biti beton. :clap:
  • Päddy1
    78
    pa da, ja mislim da vaha zna… sad jos desno jednog stroja i onda je ekipa kompletna… mozda jos i lijevi bek
  • Apostol
    8
    tako je. Kad Vaha kaže, bez da sam ikad vidio igrača vjerujem mu. Tako je govorio i za soudanija
  • Dudu9
    812
    pa RPG, Mmae, Torrente i Ogiwara po tebi nisu novi koliko Ogi i RPG imaju utakmica odigranih tako da cijela zadnja linija praktički nova da igra, misliš da je tako lako uigrati obrambenu liniju
  • Li d1986
    116
    Do kada vrijedi Petku klauzula?
  • Captain America
    17.6k
    Do kada vrijedi Petku klauzula?Li d1986

    Još 23 sata i 59 minuta.
  • Orc123
    7.8k
    kolko dugo pratis ti Dinamo? Trenurno imamo 2 nova stopera i 2 igraca koja su tu pola godine i peosli su prilagodbu na novu sredinu i koliko svi mozemo vidjeti sjajno su prihvaceni od svih u klubu.

    Ja sam ti potegnuo paralelu samo sa sezonom pod Bjelicom, kad su stigli isto KTC i Dilaver, ali...to nije sve. Nisu samo oni stigli vec i Leovac. Jedino je Stojanovic bio od stare garde.
    Samo sam potegnuo paralelu. Ako su igraci kvalitetni brzo se to uigra. Ako su se tad mogli uigrati 3 igraca dovedena u istom prijelaznom roku onda ce se i sad ova 2....

    Sve se svodi na to kako ce se cijela momcad postaviti i dal ce nastat ta kemija.
  • Ali
    2.1k
    Jel se netko sjeća koji je zadnji igrač dinama kupljen u klasičnom transferu, da nije posudba, posudba sa opcijom otkupa, slobodni igrač bez igovora...
    Da smo ono bas nanisanili pojacanje i ispregovarali transfer.
    Ovo sa dovodjemo igraca bez odstete je uvijek lutrija, nekad.upali a nekad i ne bas, sa druge strane pbicno tada igraci vise.gurmu u placu pa imas problem puno njih poput drmica nemas korist a rate sjedaju...
  • marcio amoroso
    36.4k
    Najveća prednost ovoga novog Dinama bi trebala biti to što će se imati 24, 25 igrača koji su kvalitativno blizu.


    Ako računamo da je ovo prva postava:

    Nevistić- Gabriel, Mmaee, Torrente, Ogiwara- Mišić, Sučić, Baturina- Mister X, Petko, Pjaca

    Zamislite si drugu momčad:

    Filipović- Ristovski, Bernauer, Theo, Perković- Ademi, Rog, Kačavenda- Stojković, Kule, Hoxha

    Najiskrenije ne bih imao strah da mi ova postava istrči u Splitu, Rijeci ili Osijeku. Konkurencija će natjerati sve da budu bolji, a mi osim ove 2 dobre momčadi imamo još Brodića, Pavića, Mikića i ostale mlađe igrače koji nadiru. Samo Bože zdravlja i bude sve tip top.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pjaca prije 15 dana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions