• Common Sense
    796
    Prijelazni rok tek je započeo i idućih dana će se dogoditi oni kapitalni transferi u top klubove. Onda će se kupoprodaja i lova kaskadno prelijevati na niže klubove. U drugoj polovici 8. uvijek ima i onih paničnih kupnji zbog ozljeda, loše forme pojedinih igrača ili popunjavanja kadra. Moj dojam je da bi Petko bio zainteresiran za transfer tamo gdje bi dobio barem duplo koliko ima kod nas, znači 2.5-3 mil € po sezoni.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ekipa moje misljenja u vezi Petka,
    Svi smo cekalo sa nestrpljenjem taj dan d ,15.7 kad klauzula istice. Petko se stavio u tu situaciju Kao da je zasluzio klub ,a ne da ga je klub vratio iz necega di on nije postojao Kao igrac. Mislim da godinu dvije nije gol dao po italijanskim nizeligasima. Dao je i on Puno klubu. Nema govora. Meni najjaci napadac koga smo imali zadnjih 10 godina . Cast svaka i mandzi ,Ali rezultati u europi ,igre koje je on pruzao ,golovi. Svaka cast i respekt,usao je u povijest dinama. Ali ,mi ovdje pricamo kako nam legenda Rile ,32 godine za otpis ,itd. Petku ugovor od 1,2 ili koliko vec istice za godinu. Treba ga produziti ako zeli po istim uvjetima na 2 godine , bez klauzula ,uzmi ili ostavi. Ako ne zeli ,super bar od ljeta znamo na cemu smo,ko sa drmom. Dosta je bilo spike sta ako Petko ode. Ma nedao bog nikom onog natezanja iz prosle sezone.
  • Jaja
    14
    Balkan Deda je jucer na svom kanalu rekao da je pricao sa Petkovicevim agentom i da mu je receno da ako ponuda i ne dode do 15.7. da mu Dinamo nece radit probleme oko odlaska. Eventualno ce probat izvuc malo vecu odstetu (mozda 500 tisuca eura vise).
  • Nino Bule
    13.4k
    Trebao si stat s upisom nakon "balkan deda"
  • skener
    881
    Ako balkan deda tako kaze onda je sve jasno
  • miro
    4.4k
    Za Petka eventualno neki MLS klub, jer on bi tamo bio kralj sa svojom tehnikom i potezima. S druge strane, nešto tipa Bundesliga ili Serie A bi bilo mučenje i mislim da je i on toga svjestan
  • Jurki
    11.7k
    ima logike dati najvaznijeg igraca upola cijene kojeg nemres nadomjestiti nikak.
    Bome vrucina na ljude utjece jaako lose.
    Ovaj prijelazni rok je jako popularno biti insajder.
  • Jaja
    14
    Ako je to dogovor izmedu igraca i kluba onda ima logike.
  • mokoxax468
    698
    Da je postojao dogovor, onda uopće ne bi postojala klauzula
  • Mr Anderson
    7.9k

    Nabijem na kurac i tebe i Balkan dedu. Otkud samo izgmižete svaki dan?
  • Jaki991
    120
    Ma nebu petko nikam ako do 15-og ne ode, ove godine cemo napokon imat dobra krila i skinut ce se i sa njega taj teret da mora biti odlucujuci igrac svaku tekmu…

    al ak ostane nadam se da nema vise ugovora po godinu dana, dobit ces jebenu lovu i prelomi da si ko nas jos 3 godine i nema vise kalkulacija
  • E46
    634
    Kad ce vise ovaj lik dobit ban???? Prvo je jucer meni rekao da odjebem sad ovdje ljude nabija na kurac, ili nismo svi isti????
  • Jaja
    14
    Kretenu maloumni izgmizao sam upravo iz tvoje mame. I to porucujem svakom ko ti lajka komentar. Jel moguce da je netko toliko pun frustracije da nakon jednog obicnog komentara ide nabijat na kurac. Al sam sam si kriv sto komentiram nesto ovdje a znam da postoje bolesnici poput tebe.
  • deda
    32.6k
    Jaja i Mr. Anderson odmor 3 dana.
  • gledatelj
    549
    Sigurno je već rečeno, ali ako može još jednom jel za petka klauzula vrijedi danas ili sutra do ponoći?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions