• Krizy
    43.2k
    :love:
  • Sljeme
    2.4k
    Nisu to nikakvi migranti već kriminalci i teroristi. Tak bi ih trebalo oslovljavati i prema njima tako i postupati.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ljevica se bacila na teorije zavjere pa sad slušamo kako je atentat isceniran :smile:
  • masacusec
    3.5k
    baci bombu, goni bandu!
  • The Undertaker
    5.1k
    Nemojte pretjerivati sa izljevima kršćanske ljubavi i dobrodošlice prema imigrantima. .
  • Sljeme
    2.4k
    Nemojte pretjerivati sa izljevima kršćanske ljubavi i dobrodošlice prema imigrantima. .The Undertaker

    Dobrodošlica za kriminalce koji ilegalno prelaze granicu treba biti upravo ovakva kao na videu od Krizy-a.

    Kršćanin se ima pravo braniti od ugroze. Nema veće ljubavi nego riskirati život kako bi obranio svoj narod, nevine ljude.
  • dZg1986
    505
    Mislim da dobar dio ljudi nema problem sa migrantima koji su pošteno došli raditi, brinuti o svojim obiteljima,ne rade probleme itd., ali oni koji ilegalno prelaze granice, nasilni su i dolaze da bi živjeli na socijali definitivno nisu dobrodošli.
  • The Undertaker
    5.1k
    Prijavite se u Ukrajinu pa se tamo pokažite na djelu. Samo je malo drugačije kad netko uzvraća.
  • Nolifer
    8.1k


    Kakvo imaš razmišljanje, ako se među tim ''migrantima'' kriju militanti ili oni koji su spremni napravit neko žešće sranje, isto da idu u Ukrajinu na front samo na čiju stranu? Onaj koji bolje plati ili?
  • Batigol
    59
    tko je rekao da su uopce dobro dosli?
  • The Undertaker
    5.1k
    Mislim da ljude koji dolaze i nisu nasilni treba tretirati nenasilno a na organima države je da se za njih pobrinu ovako ili onako. Nemam problema sa time da ih i deportiraju i vrate otkud su došli. Imam problema kad (i ako) se iživljava na ljudima koji nisu nasilni i , većina, želi ono što i svi mi, bolji život.
  • Sljeme
    2.4k
    Prijavite se u Ukrajinu pa se tamo pokažite na djelu. Samo je malo drugačije kad netko uzvraća.The Undertaker

    Super rasprava. Prijavi se ti u Hamas, ISIL ili kog već pa pokaži fašistima na granici.
  • Nolifer
    8.1k
    Mislim da ljude koji dolaze i nisu nasilni treba tretirati nenasilno a na organima države je da se za njih pobrinu ovako ili onako. Nemam problema sa time da ih i deportiraju i vrate otkud su došli. Imam problema kad (i ako) se iživljava na ljudima koji nisu nasilni i , većina, želi ono što i svi mi, bolji život.The Undertaker

    Tko se iživljivava nad kome? Tko koga bocka sa noževima, mačetama u tramvajima i slično, pa poslije glumi nevine wolt dostavljače?
  • The Undertaker
    5.1k
    Wolt dostavljači nisu ilegalni imigranti i ovdje su na došli na poziv naše države odnosno poslodavaca. Naučite osnove.
    Komentirali smo video sa poljske granice. Sličan video je bio i sa naše granice prije godinu dana ako se ne varam.
  • Nolifer
    8.1k


    Isto vrijedi i za tebe. Osnove smo naučili, očito nemaš odgovor na ovo moje pitanje, pa sad ideš dalje odnosno meni govoriš da nešto naučim. A isto vrijedi i za tebe. A i kolega @Sljeme ti je lijepo napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.