• Niko1986
    91
    Novo pojačanje danas slijeće u Zagreb
  • Sajla
    5k
    Nemam, to je moje slobodno uvjerenje.Daliban

    meni je super kako je u tvojim postovima to baš vidljivo. svaka druga rečenica ti počinje s "čini mi se", "rekao bih", "po mom mišljenju" i slično. ne izražavaš se kao da pišeš vječne istine uklesane u kamenu, nemaš taj ton sveznalice u čije riječi se ne smije ni posumnjati. u skladu s time, onda drugi forumaši nikad nemaju potrebu kontrirati tvojim postovima i cjelokupna komunikacija se diže na jednu drugu razinu i nemamo situaciju gdje se nabije 5 stranica nepotrebnih postova u pola sata.
  • austrijanac
    4k
    Hrvati, generalno kao narod, imaju problem da ne vjeruju mlađim ljudima/djeci/srednjoškolcima/juniorima.
    To nije problem sad Mikića i Pavića ili ne znam koga, to je tako na svim granama nažalost, mlađima se jednostavno ne vjeruje i stari drže dugo neke stare zasluge.

    Svi se mi čudimo kako Mikić ili Pavić odigraju top prijateljske tekme, onda će odigrat jednu natjecateljsku i naš narativ će odjednom bit da smo ih trebali poslat na dvojnu registraciju, bez razmišljanja o tome da mu treba dat još prilika i jako jako jako puno pričat s njim na treningu, da dobije dojam da je natjecateljska baš kao prijateljska, ništa drugo u njegovoj glavi.

    Klincima je kod nas jako teško, ali dojma sam da dvoje po sezoni možemo istrpit.

    Zato mi je sve oko Rileta donekle jasno, radije bi Mikića gledao s njegovim minutama.

    Bez ovih fora "pa može igrati stopera". Ne može.
  • austrijanac
    4k
    (i npr ekipi sa tribine)Nino Bule

    Nino prijatelju, pa ja tebe držim kao jako pametnu osobu te rado viđenu na ovom forumu.

    Pa zar ti stvarno gledaš tu ekipu gdje od svih možda jedna eventualno kvalitetno priča? Ajde možda jedna i pol...
  • Peškaman
    4.2k
    Momak govori samo da bi prodaja Rileta imala smisla s financijske a i razvojne strane jer bi se otvorilo mjesto Mikiću.
    S druge strane,to se neće desiti jer ne može si Dinamo dozvoliti da ostane na RPGu i momku od 17 godina u potencijalnim grupama LP-a.
    U nekom slučaju ozljede RPGa ostaješ na Mikiću koji još uvijek ,da budemo realni,nije na levelu za europske kvalifikacije,upitno je i za HNL.
  • Daliban
    1.6k
    Sve pet ako dečko nije spreman. Ne slažem se s tim, ali sve pet ako je to procjena. Mene smeta stihija. Ako nije spreman za Dinamo, ali je spreman za HNL, onda ne bi trebao ni biti s nama na pripremama i trebao je već biti na posudbi poput Majića i ostalih.

    Ove fore da će on igrati pored RPG-a i Rileta su mi smiješne. Što, dobit će 10 minuta svaku petu utakmicu? I onda će na zimu biti repriza ove priče i da trebamo odradit Riletov ugovor do kraja jer mali ima tek 18 godina i ne znamo je li spreman.
  • Haza
    4.1k

    Ristovski je stopera igrao u Ligi prvaka kod Čačića, dal' se sjećaš neke njegove greške. Igrao je stopera kod Bišćana, i par puta u džep stavio Livaju, igrao je stopera i kod Jakira, i ja pamtim da je Rile na stoperu definitivno ok opcija, ako budemo imali problema s ozljedama stopera, umorom, ili kartonima.
    Isto tako, nama su igrači od 30 godina koliko ima Mišić, ili 32 koliko ima Ristovski postali nekakvi starci.
    To baš i nije normalno, Real je s ekipom od 30 plus godinama dominirao. Svaka ekipa mora imati miks mladih i starih.
  • ZgDLions
    395
    Rile je baš bio neveseo na predstavljanju novih dresova, ni voditelj nije baš nešto mogao izvući iz njega.
    Možda Rile zna nešto što mi neznamo..
  • Haza
    4.1k
    Idealna opcija za Pavića i Mikića je dvojna registracija. Imali bi minute u juniorskoj ligi prvaka, drugoj HNL, a po potrebi bi skupljali iskustvo u prvoj ekipi.
    Ne bi se složio Daliban s tobom da zašto su onda na pripremama. Na pripremama se upoznaješ s prvom ekipom, trenažnim procesima, pa te je kasnije lakše ubaciti u ekipu. Bit će prilika ove sezone za sve...
  • Daliban
    1.6k
    Pavić je drugo, na njegovoj poziciji imamo samo Mišića. Zato nisam ni htio da dovodimo nove veznjake jer bi onda i s njim gledali istu priču.
  • austrijanac
    4k
    ma ne Haza, slažem se. Nis starci, dapače. Samo što kod nas starci imaju status koji je teško razjebat.

    Što se tiče Rileta, Čačić je to znao majstorski ukapirat, Biscan je rutinerski osvojio ligu i onda koristio Rileta tamo jer je znao da od Šutala i Perica nista (o tome se premalo priča) te u ovoj situaciji kad cemo mi imat garantiranih 5 stopera, a igramo s dvojicom, jednostavno ne vidim potrebu za njim.
    Nije to da li je loše ili dobro odigrao, zašto bi argument bio da može igrat stopera, kad ih već pet imaš (KTC, bittorent, Perkovic, Bernauer i Perić; još klinci koji su na pripremama; još Mmae)
  • Dinaminjo
    929
    Prvo treba dovest beka koji moze po kogucnosti igrati i lijevo i desno.

    Onda mozes Riletu "dignut rampu"
  • vjeko1701
    8k
    Kolko se ja sjećam, većinu prošlog proljeća smo gledali sustav sa tri stopera. Definitivno jedna od opcija za HNL ove sezone, posebno protiv bunkera po lošim terenima gdje ti mogu zatrebat dvije špice. Tamo on kao desni stoper koji može potegnut naprijed, opalit iz daljine ili uputiti ubačaj iz poludistance nije loša opcija.
  • Haza
    4.1k
    Mi imamo jednog lijevog beka, šta ako se Ogiwara ozljedi, RPG onda seli na lijevog beka, a tko će igrati desno?
    Sjetimo se proljeće, Ogiwara non stop ozljeda, a kad se RPG ozlijedio na tri tjedna bila je panika. Nas je prošle sezone spasila upravo širina rostera i iskustvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions