• ZgDLions
    395
    Svaki dan u Gazi, Ukrajini, Africi… bude ubijeno jako puno ljudi, sad jedan amer, pa taman bio i kandidat za predsjednika, nije da bi mi srce puklo od tuge.
    Rješavali su oni i svoje predsjednike kroz povijest, što ne bi i kandidate.
  • GaijiZG
    1.3k


    Kennedya je ubila duboka država je je htio ugasiti CIAu, nisu ga ubili ljevičari nego oni koji koriste ljevičare za uništavanje država i naroda.
  • GaijiZG
    1.3k


    Jel kužiš da ubojstvo Trumpa mijenja tijek povijesti? Puno su drastičnije posljedice ubojstva Trumpa nego ovih koje si naveo.
  • emilperska
    5.4k
    IMG-20240714-WA0000.jpg

    Gazda :cool:
  • Eduardo
    20k
    iskonska fotografija već sad, a sigurno jedna od onih koje će obilježiti njihovu političku povijest.
  • ZgDLions
    395

    Nije baš ni da je ubojstvo Lincolna ili JFK-a bila sporedna stvar.
    Povijest se ionako stalno mijenja.
    Neću pustiti suzu ni za njim ni za Bidenom ako nas napuste, Amerika je puna amerikanaca, naći će oni nekog drugog, neće umiroviti funkciju prdsjednika.
  • ZgDLions
    395

    Meni vuče na onu sa Iwo Jime , ko da je namješteno, a znam da nije.
    Sve je tu zastava, ekipa, samo fali da su u uniformama.
  • deda
    32.6k
    Svako ubojstvo istaknutog političara mijenja tijek povijesti.
  • Peškaman
    4.2k
    Čim vidim sliku lika koji je pucao,sve mi je jasno.
    Dok se po medijima pljuje i piše o desnim ekstremistima,lijeva strana postaje veći ekstremist od desne strane.
  • GaijiZG
    1.3k


    Pa Lionsu to reci, ne meni. Logično da će ljudi više pričati o ubojstvu američkog predsjednika nego običnog vojnika. Ili građanina bilo koje države.



    Ne možeš samo tako zamjeniti Trumpa. Da je tako lako zamjeniti ljude, ne bi se dešavali atentati. Teza ti je "ajmo prodati Baturinu, Sučića i Petkovića, zamjenit će ih već neko".
  • mali M
    5.1k
    lijeva strana postaje veći ekstremist od desne strane.Peškaman

    Kako to misliš "postaje"? :smirk:
  • Droljo
    8k
    Koja je to lijeva strana u Americi? Demokrati ili republikanci? Nekima je ljevica u glavi od 0-24
  • Nino Bule
    13.4k
    nisu ga ubili ljevičari nego oni koji koriste ljevičare za uništavanje država i naroda.GaijiZG

    60ih je ljevicarska prijetnja u americi bila izmisljena, kao danas "desni radikali" i opasni "bijeli nacionalisti", prica sigurnosnog aparata da dobije na legitimitetu i da se ne propituju metode i opravdanost onog sto rade.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.