• masacusec
    3.5k
    Jedino kaj je Trump izgubio, je koji deci krvi...na velikom je dobitku ovim događajem!
  • Crusades1986
    11.9k
    Ovo je već drugi pokušaj atentata na nekog državnika u zadnja 2 mjeseca.

    Prvo slovački premijer, sad Trump. Obojica pripadaju istom političkom spektru...
  • Dzoni
    616
    Jedina prava steta ovdje je osoba iz publike koju je metak pogodio i poginula je.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Sigurno će mu popularnost skočiti zbog ovog!

    Međutim to po do sada dostupnim informacijama ne mijenja činjenicu da je imao ludu sreću što je živ!

    Nažalost, čovjek iz publike nije ima tu sreću.
  • Toni90d
    401


    Šteta je što se godinama, po zapadnom svijetu, ovim ljevicarima i AntiFa gleda kroz prste, na sva sranja. Sad su prešli na sljedeći korak, pokušaji ubojstva onih koji se ne slažu sa njihovim mišljenjem. Žalosno je da još ima ljudi koji vjeruju da su ovi dobri, mirni, da "šire ljubav". Fašizam novog vremena!
  • deda
    32.6k
    A čuj Kennedya sigurno nisu ljevičari ubili.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Vjerojatno će biti svakakvih likova koji su nešto 'vidjeli', ali stvarno je nevjerojatno da na ovakvom skupu ne kontroliraš obližnje krovove.
  • Toni90d
    401


    Drugo vrijeme, isti princip. Ako se desnicare i njihova sranja kaznjava, sprječavaju da se opet dogode, zašto onda ta ista pravila ne uvedu za ljevicare, prije nego se isto sranje dogodi, a događa se.

    Rodna ideologija = Arijevac je nadmoćnija rasa
    Novo normalno, tebi nije normalno = nacist (prije je tako bilo ako nisi za njih, onda si komunist ili židov)
  • deda
    32.6k
    Sad čitam da je lik republikanac što još više relativizira atentat i njegovo pripisivanje ljevičarima.
  • SAS1987
    14.7k
    Da je neka ozbiljna organizacija hotela ubiti Trumpa sigurno nebi napravili atentat sa AR-15.
  • deda
    32.6k
    Meni čovjek izgleda jednostavno kao ekcsentrik tj. luđak.
  • Toni90d
    401


    Ako se ja uclanim u HSP, dajem pare Možemo, podržavam Možemo skupove, radim na rodnoj ideologij? Jesam ja za Možemo i HSP?
  • deda
    32.6k
    Velim čovjek je luđak, nebitno koje političke platforme.
  • GaijiZG
    1.3k


    Ne da zaslužuje, nego da ih ne žalim. Veliki broj francuskih stanovnika iz Magreba i Afrike je direktna posljedica francuske kolonizacije tih prostora.

    A radi čega mi zasluzujemo da nas EU ucjenjuje s 20 000 eura po odbijenom azilu? Pa Turci su uzimali Hrvate u ropstvo do prije 250 godina. Kad ćemo mi naplatit povijesne nepravde?
  • GaijiZG
    1.3k


    Kakva ljevičarska faca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.