• NORTE
    11.4k
    mislim da je Rakitic veliki propust Dinama zadnjih 10-ak godina jer nismo imali nikakav odnos s njim, a bio je igrač na najvišoj razini koji je iz dinamovske obitelji i otvoreno je govorio da je Dinamovac. Neki poziv u ložu, neka dobrotvorna utakmica ili kampanja, da ga povezes uz klub koji mu je drag iako nikad u njemu nije igrao… auslender je i ne gleda na naše rivalstvo kao kaj mi gledamo jer je vjerojatno u onom “svi smo mi Hrvati” điruBosskovitz
    Realno nije ništa propušteno s obzirom da se još 2015. slikao s Hajdukovim šalom, dakle prije 9 godina.

    Ako ga vlastiti otac koji je kao "veliki dinamovac" nije usmjerio što i kako onda mi nemamo tu šta.
  • Jurki
    11.7k
    Nas treba izmisliti..
    znaci nama je Rakitic jebacko pojacanje za konkurenciju.. koje igra rekreativni nogomet u pijesku..
    dok bi ti isti ljudi, navijaci penzionirali Ademija, Rilea i KTC-a.
  • Dudu9
    812
    Pa pogledaj di inače Rakitić ide na odmor to ti je uglavnom. Dubai itd a ne Split, pa neće iz bogatih gradova odabrati Split jer je tamo prekrasno
  • Daliban
    1.6k
    Umjesto koga u startnih 11 Hajduka bi Rakitić igrao?Simpatizer

    Jedini zicer u njihovoj veznoj liniji je Žaper kada se oporavi i dođe na radnu temperaturu, ali to je vjerojatno tek negdje oko zime. Njima godinama fali baš jedan oplemenjeni play poput Rakitića. Minus su godine, ali plus su im njegov profil i klasa. Treći veznjak ovisi o tome tko bi im ostao do jeseni, bio to Pukštas, Krov ili Sigur.

    Kad sam se već dotakao, mislim da su napravili dobar posao dovođenjem Gattusa. Na stranu navijačke naočale, objektivno se vide pomaci i sviđa mi se ideja igre. Fale im vezni (Rakitić) i krilo. Ako na to mogu nadodati još jednog mobilnog napadača (sve suprotno od Džeke) imat će dosta dobar roster.

    Za nas je tu dobro što Kalinić baš jako grize za ove penziće i zvučna pojačanja. Da oni pored Rakete dovedu i jedno od ona dva krila Ludogoreca koja stalno spominjemo u našem kontekstu, imali bi jako dobar napad za sljedeću sezonu.

    Fali im i zadnji vezni (ozlijeđeni žaper i Sigur), ali ne znam koliko im smisla ima ići po njega jer se ova dvojica vraćaju na jesen. Nisam siguran ni koliko vjeruju Siguru, vjerojatno bi im Krov ili netko ionako igrao zadnjeg veznog. Meni bi tamo Sigur bio prvi na listi za prodaju, ako ga ne prodaju vrijednost bi mu kroz sezonu lako mogla pasti ako ga neće forsirati na zadnjem veznom.
  • hardek
    2.8k
    Njima bi najveći problem mogla biti širina rostera. Treba im minimalno još 5,6 igrača za rotaciju, još će tu otići i Pukstas. Ne znam kakvo im je stanje u blagajni, ali po onom što je Štimac rekao a vjerujem da ima dobre informacije nije bajna situacija
  • Daliban
    1.6k
    znaci nama je Rakitic jebacko pojacanje za konkurenciju.. koje igra rekreativni nogomet u pijesku..
    dok bi ti isti ljudi, navijaci penzionirali Ademija, Rilea i KTC-a.
    Jurki

    Razlika je u tome što mi imamo bolje od Rileta i Ademija, oni uopće nemaju igrača Rakitićevog profila i to im nasušno fali već godinama. Mislili su da Krov to može biti, ali njegove odluke su konzistentno upitne.

    Mnogo više vjerujem da bi im Rakitić bio pojačanje nego Džeko. Džeku sam gledao za Fener prošle sezone i unatoč statistici na eye testu je bio slab.
  • Paggini
    19.7k
    https://www.vecernji.hr/sport/ivan-rakitic-pred-huliganima-pobjegao-s-otoka-ugljana-1096393

    Sve izgleđeno od strane rakitića i sve oprošteno od strane torcide! Uvijek lijepo za vidjeti!
  • deda
    32.6k
    Ja i dalje mislim da je ovo sve s Rakitićem čista zajebancija i naklapanje, a osim toga mislim da on može njima biti pojačanje, ali nama ne. Ono što sam ja gledao na videu u njegovoj "najboljoj" tekmi u Arabiji je razina Hrvatske druge lige.
  • Simpatizer
    270

    Imaju oni odličan tim ali im je problem što nemaju širinu kadra, nekako imam dojam da im je klupa tanka

    Ako startaju odlično do siječnja i onda ponove siječanjski prijelazni ko ovaj iz 2024 onda bih se ja njih plašio, ali zasad nema straha
  • don
    5.6k
    ako ga neće forsirati na zadnjem veznom.Daliban

    Meni je Sigur od uvijek bolji kao bek nego vezni.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ja sam tip osobe koja ni na seoskim nogometnim turnirima ne voli islužene igrače, ni one sa 5 kila viška, a na koncu i one koji su nekada mogli "nešto".

    Smiješno mi je pričati o karijeri Ivana Rakitića, a još je gluplje peti put komentirati ovu temu, ali moram.

    Što se tiče "povrataka" u matične klubove, uvijek sam optimističan za povratke stopera. Jebi ga, iskustvo, postavljanje, još na sve to kolika - tolika fizička sprema i možeš pratiti taj nivo, pogotovo ako oko sebe imaš trkačku ekipu.

    Ali ono gdje sam skeptik, to je vezni red, krila i one pozicije koje moraju vući ekipu.

    Ja sam nekada oko Božića bio ismijan, kada sam u društvu rekao da sam prije za još koju sezonu Pere Sučića u Dinamu, nego za povratak Modrića. Onda obično idu uvrede, pljuvanje pa i legendarno " on će s tries posto ..". Ama što se to radi s trideset posto? Tko to igra nogomet s trideset posto? Koja liga, gdje?


    Nakon ponuda za Sučića, nikome više nije smiješna moja digresija i usporedba.

    Bradarić je prošle godine došao u Zrinjski totalno nespreman. Ista je priča bila, identična. Doktor, majstor, on će ovo i ono. Samo ću reći da nije prave utakmice odigrao i pokazao što zna dok se nije potpunio spremio i ozbiljno shvatio sve izazove. Inače, u tom trenutku bila mu je 31 godina.

    Da se vratim na Dinamo. Mi smo razvojni klub, uvijek bili i ostali. Dinamo živi od svojih, potentnih i mladih igrača koje odgaja i prodaje da bi punio budžet. Što se mene tiče nek Hajduk dovede Rakitića, Di Mariu a i jebenog Lebrona Jamesa, svoje mišljenje ne dam.

    Ima li išta ljepše nego na slikama priprema gledati Nou Mikića, Horvata, Vrbu, Kačavendu, Jakirovića mlađeg i ostale, kako stasaju uz naše nositelje? Meni ne.
  • Praskaton
    2.3k
    Ozbiljnije sam shvacao nagađanja da ce Dzeko doci nego ovo za Rakitica.

    Vec ste sve rekli bit ce euforija al daleko od nekakvog pomaka u kvaliteti da bi mi morali strahovat
  • Daliban
    1.6k
    Meni je Sigur od uvijek bolji kao bek nego vezni.don

    Meni je Sigur jako toplo-hladan gdje god da igra. Kažem, prodao bih ga na njihovom mjestu.

    Osobno vjerujem da im je Mufi prvi bek, a vjerujem da će Hodak kroz sezonu izbaciti i njega. Ne znam što je s malim Hodakom da nije na pripremama, vjerojatno je ozlijeđen ili nešto pa im je upao onaj Đolonga.

    Ja tu ne vidim Sigura.
  • don
    5.6k
    ma varaš se, njima je Sigur projekt kluba, rekao bi čak i veći nego Pukštas. A i meni je za klasu bolji igrač.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da Hajduk prodajom Sigura apsolutno ništa ne bi izgubio. Prodajom Pukštasa bi izgubio na borbenosti u sredini, ali ni taj Pukštas nije neka klasa s loptom u nogama. Taj u Dinamu nikada ne bi ugledao travnjaka i vucarao bi se po posudbama u Gorici i Loksi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.