• Ivdzo11
    4.2k
    Samy Mmaee (27) bi sredinom sljedećeg tjedna trebao doći na liječničke preglede, Dinamo ni za njega neće platiti nikakvu odštetu. Mmaee ipak neće biti potpuno besplatan, Dinamo će ga odmah financijski "počastiti" za potpis ugovora kao što je to normalan slučaj u svijetu nogometa. Ali eto, Pierre-Gabriel nije tražio ni to. A igrače takvog životopisa i takve kvalitete u današnjem je svijetu nemoguće pronaći...
  • Droljo
    8k
    Možete li zamisliti kolektivni shit show u našim medijima i portalima kada bi Dinamo imao takav rok haha.Omake

    Imali smo mi i gorih :snicker:
  • Izet Hajrović
    2k
    znači ipak dajemo 4 mil. za odštetu. To je onda sigurno kapitalac. Mnogima je sada srce na mjestu. :joke:
  • Jesen
    20
    Pozdrav svima,

    Ova tema je postala teški shitshow. Nekad sam ju s veseljem čitao jer je bilo korisnih informacija. Sad se nakotilo ekipe koja zaključke dobiva iz football managera i trkelja gluposti.

    Ps: Gojak kaže da je Mmaee stroj i ak ne bude problema oko prilagodbe i ozlijeda, najbolji stoper lige.
  • austrijanac
    4k
    trkelja glupostiJesen

    Nešto slično tvom twitteru znači.

    Zajebavam se, ali prvi post ti je odma sranje po forumu. Mogo si i bez toga. Svi znamo kakva je histerija na ovoj temi, nema potrebe za novim ljudima koji će još sraćkat po tome.
  • Nogo
    3.6k
    20240713-113233.jpg

    Naletio pa sam stavio ipak tu jer ne znam koliko je istinito.
    Ugl. ispada da tražimo klub gdje bi ga posudili.
    Mišljenja sam da je to trebala biti Loksa kada je Šotiček trebao nama, a Milanović njima pa je sada stalo.
  • GOAT
    1.2k
    Jesen u srpnju?
  • Nemrem99
    22
    Zna li netko koliko ima istine u pricama da Hajduk zeli Vidovica?
  • Paggini
    19.6k


    Pa siguran sam da ga jako žele, da.
  • CastAway1986
    1.4k
    nekad si ju s veseljem čitao a napravio profil prije 10 dana :clap:
  • Crni86
    3.5k
    mi si ga nismo mogli priustiti a di ce tek oni. Plus mislim da je netko ovdje napisao da je kod nas imao milijun eura place.
  • don
    5.6k
    od kud ti to? :rofl:

    To je vjerovatno da se desi isto koliko i da nama Ramos dođe.
  • Keyser Soze
    10k
    I da ga žele mislim da on ne bi otišao tamo.
  • Jesen
    20
    uskoro, psihički se pripremamo. Od ove sezone idemo ozbiljnije hah
  • Captain America
    17.6k
    Zna li netko koliko ima istine u pricama da Hajduk zeli Vidovica?Nemrem99

    Došlo je do mene da ih je Vidović glatko otkantao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions