• Laugreano
    2.5k
    To i ja mislim. Mislim da ima potencijala za 20+ golova ako mu krene
  • Guinness
    2.2k
    Jesu li definirani termini prijateljskih utakmica u Zagrebu?
    Mislim da se nešto mijenjao datum priprema sa Šahtarom, ako se ne varam.
    Plavi 9

    Na webu kluba piše 27.07. Shakhtar na Maksimiru
  • Plavi 9
    52
    Aha. Ma nešto sam čuo da bi moglo biti idući tjedan već.
  • Marley
    1.6k
    uvijek se spominjalo kako nista od njega jer je vec dugo tu, a nije nista dao itd... sto je bullshit jer realno, nije ni imao pravu priliku. Pod priliku ne racunam ulazenje u igru na kapaljku.
    Ono sto sam potpuno sigurna, je da ce Kule dati i 200% od sebe, i uz malo srece i postenu minutazu, to je to. Samo da ga zaobidju ozljede.
  • skener
    877
    Spomenimo i da Ivan Nevistić ne trenira s momčadi, zbog problema s leđima nije bio niti u sastavu protiv Bugara. A taj je trening izbjegao, jer je s Dinamovim liječnikom dr.Ivicom Smodekom otišao u Zagreb na pregled magnetskom rezonancom. Valjda nije ništa ozbiljno, samo predostrožnost...
  • Marley
    1.6k
    O jebemu.
    Nije on normalno trenirao vec u prosli petak na otvorenom treningu, ali sam se nadala da sam samo paranoicna.
    I prije par godina je znao imati problema s ledjima, valjda nije obnovio neku staru ozljedu...
  • Pop corn
    8.1k
    Spomenimo i da Ivan Nevistić ne trenira s momčadi, zbog problema s leđima nije bio niti u sastavu protiv Bugara. A taj je trening izbjegao, jer je s Dinamovim liječnikom dr.Ivicom Smodekom otišao u Zagreb na pregled magnetskom rezonancom. Valjda nije ništa ozbiljno, samo predostrožnost...skener

    Magnet je pokazao da je ok i vraća se u Austriju
  • Pop corn
    8.1k
    Jesu li definirani termini prijateljskih utakmica u Zagrebu?
    Mislim da se nešto mijenjao datum priprema sa Šahtarom, ako se ne varam.
    Plavi 9

    Nije se termin mijenjao.
    Dogovara se još jedna utakmica u Zagrebu prije Shaktara.
  • Zagreb1992
    1.7k
    @Pop corn jel određena satnica za utakmicu protiv Shaktara ?
  • Marley
    1.6k
    uf, thank God. I hvala puno na informaciji :up:
  • Pop corn
    8.1k
    jel određena satnica za utakmicu protiv Shaktara ?Zagreb1992

    Je, ali ju ne znam napamet :grin:
  • skener
    877


    Hahaha, svaka cast
    I neka onda netko kaze da ljudi iz kluba ne odgovaraju iskreno
  • NitkoBitan
    17k
    Izgleda da 23.07. igramo s Vardaromsebenico

    To bi trebala bit ona "druga" prijateljska utakmica na Maksimiru? Pred publikom pretpostavljam...
  • Pesca90
    56
    Evo Ciro Immobile novi igrač Besiktasa,ne znam da li će danas igrati.

    Nas 4 krenulo na kupanac u Lendavu terme,nadam se da i ima neki nasip s kojeg ćemo moći pogledati tekmu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.