• MarK
    621
    tamo valjda znaju da je novi Neymar ali on i Šikić žele samo da i Dinamo to vidi.
  • deda
    32.6k
    Vidim Varaždin omogućio kupnju godišnjih online preko svoje aplikacije. Jel moguće da ćemo i mi moći konačno kupovati karte online, a necda moramo slati frendove na karatanu dan dva prije? Ako bi to bilo tako jedino Loksa bi ostala u hnlu bez online prodaje ulaznica.
  • Plava stijena
    179
    Slobodna ih počela prcat :rofl: : "Veliki skok u odnosu na prošlu sezonu napravio je Hajduk. Splićani su bili na 156. mjestu, a sada su uspjeli ući u najboljih 150 te se nalaze na 145. mjestu i ostvarili su veliki uspjeh."
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Vjeruj mi da ih Slobodna ne prca...
  • mali M
    5.1k
    Ma oni će sve prikazati kao ogroman uspjeh... Neki dan sam pričao sa prijateljem/poznanikom koji je veliki hajdukovac i on mi onako ozbiljno kaže da ima problema, ali napreduje se jako i da nije mala stvar prošle godine i jesenski prvak osvojeno i... I ja ga slušam i drag je dečko al mislim si brate mili oni su izmišljenu titulu počeli brojati kao trofej, jesenski prvak.. bude ti baš žao koliko nakupljene frustracije i žuči nose njihovi navijači...
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    bude ti baš žao koliko nakupljene frustracije i žuči nose njihovi navijači...mali M

    Kako kome. Nadam se da će im se frustracije nastaviti skupljati dugi niz godina.
    Ne žalim ih nimalo, nego uživam u svakoj patnji koju proživljavaju zahvaljujući svojim mitomanijama.
  • vjeko1701
    8k
    Kad tad će im se poklopiti pa barem slučajno. Na nama je da do onda klub osovimo na stabilne noge tako da to ne ugrozi stabilnost kluba.
  • Keyser Soze
    10k
    Kad tad će im se poklopiti pa barem slučajnovjeko1701

    U ovo ne vjerujem, ja mislim da neće nikada :smile:
  • Zagi
    7.6k
    Nema tu slučajno. Nije Bayer sličajno osvojio titulu nego Bayern godinama donosi loše odluke i došlo je na naplatu.
    Isto bi se i nama dogodilo da nije došlo do izbora. Trend je bio jasan.

    Sada nam mogu sol na rep.
  • Jurki
    11.7k
    moze ti se posrat da osvojis neko takmicenje na ispadanje.. kup npr.. ali ligu jako tesko.
    Jbg tak mozemo reci da bu Belupo prvak.. a znamo svi da je to nemoguce.
    Ak bumo mi dobro radili.. i klub isel prema gore.. u kaj ne sumnjam.. onda im budu šanse za titulu manje nego da dobis na lotu glavni jackpot.
  • vjeko1701
    8k
    Vidjeli bumo. Ako oni nastave s ovakvim budžetom (bez da ulazimo u to kako ga pune), kad tad se može potrefiti trener, par klinaca koji iskoče i pogodak sa pojačanjima.

    Vidi koliko je Rijeka bila blizu ove sezone. Jedan međusobni ih je djelio od naslova prvaka.

    K tome, mi smo tek na početku ove priče. Iako ne sumnjam u namjere i kompetentnost novih ljudi, uvijek se događaju greške. Kolko god ti bio pametan i dobronamjeran, iskustvo se najviše gradi na vlastitim greškama.

    Ne smijemo si dopustiti bilo kakav opušteni stav. U svaku sezonu moramo ulaziti ozbiljno a konkurenciju bi uvijek bilo bolje malo precjeniti nego ozbiljno podcijeniti.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Rijeka je totalno drugi svijet, drugačiji mentalitet, realniji pogled na stvari...ovi dolje su glupi ko kurac, odigraju dobru pripremnu utakmicu, klinjo je već, ni manje ni više nego novi Yamal...Uremović već sad laprda da je to to, da imaju sve za naslov prvaka, ono, nakon tjedan dana priprema?!
    Glup mentalitet, iskrivljena slika vlastite vrijednosti i veličine, mediji koji to sve podmazuju...recept za brutalna prizemljenja svake godine.
    Šta uopće reći za njihov petogodišnji plan, nakon što su dva puta u pet dana izgubili od nas, i trener i predsjednik i sportski direktor su pobjegli ko miševi.
  • vjeko1701
    8k
    Ja samo kažem da se ne smijemo uljuljkati. Dovoljno je jedan trener da promjeni mentalitet momčadi, vidjeli smo to s nama kad je došao Bjelica. A to kaj govore ljudi s ulice, pravi trener zna izolirati momčad od toga i držati je fokusiranom.

    Njihovu zadnju garnituru je pokopala ista stvar koja im je dopustila i napredak. Igrali su na euforiju i galamu da bi na kraju od toga i "poginuli". Ne znači da će svi biti takvi.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Njih je najviše pokopala užasna fizička sprema i naravno tupavi mentalitet.

    Sada bih rekao da imaju i više nego solidnih prvih 11, ali zamjene doslovno nemaju. Te priče o top klincima su za malu djecu. K tome još moraju prodati i prodati će sigurno Pukstasa i vjerojatno Sigura i tek tada su u problemu. Naravno da se ne treba opustiti, ali smo realno posebno u širini dosta jači.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Većina nije ni svjesna još koliko je bilo bitno ove sezone uzeti naslov/duplu krunu. Ne samo zbog financija, nego baš da se njima skrešu krila. A tu je i satisfakcija novom vodstvu kluba. Među našim navijačima se već čulo nezadovoljstvo tipa ...evo kad ulica vodi klub...
    Mene čudi da oni dalje nastavljaju po istom, opet idu na sve ili ništa, pale ljude s bombastičnim najavama. Euforija je dobra na kratki rok, ali kad se ne uspije pad je jako težak. Vidjeli smo ove godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.