• Ivanmtk
    1k
    Ostat će Petko i Baturina i dovodimo uz Marokanca još desno krilo. Bit ćemo jaki ko crna zemlja.
  • CastAway1986
    1.4k
    Imam baš dobar feeling za ovog marokanca i mislim da bi nam bio top pojačanje, s druge strane neznam jesam li jedini prilično sam skeptican za Cordobu , pogotovo što ni cijena u ovoj situaciji nije mala 1.5 - 2M odnosno nisam siguran dali vrijedi te novce !
  • Daliban
    1.6k
    Cordoba mi je solidan transfer ako nije preko 2m i nadam se da će biti odličan ako dođe. Sviđa mi se što gledamo prema Južnoj Americi, samo osobno preferiram krila sa više divljine. Volim one old school južnoameričke španere, manje su predvidljivi i uzbudljiviji su za gledanje. Bojim se da Jakir preferira drugačije, zato je toliko i rejtao Hoxhu.

    Bitno je samo da ne bude flop. Ako se pokaže dobrim i ostvari solidan transfer dalje, uvijek će biti referenca za nove klince sa tih prostora.
  • NitkoBitan
    17k
    s druge strane neznam jesam li jedini prilično sam skeptican za CordobuCastAway1986

    Nisi, i ja sam skeptican vezano za njega. Uspjesni driblinzi i dueli na oko 40%... Ne znam odakle su momka izvukli s obzirom na to da je totalna nepoznanica.

    Nadam se da ce to propast kao onaj Milanovic iz Australije. Mislim da su i jedan i drugi eventualno materijal za neku posudbu pa nek se tam dokazuju.

    Spominjalo se da gledamo neke opcije iz Championshipa i Ligue 1, ne znam zakaj se odjednom uopce ne prica o njima, a vjerujem da su svi redom bolji od Cordobe.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Zasad je transfer rok odličan. Nekih viškova smo se riješili a doveli smo jednog od top 3 igrača lige Pjacu. Doveli smo i Torrentea ali ne očekujem od njega puno no svejedno skoro ništa ne košta pa vrijedi pokušati.

    Mmae i Kolumbijac su igrači kakve treba ciljati. Jedan je reprezentativac, iskusan igrač i sigurno će biti pojačanje u obrani a Kolumbijac je onaj dašak južnoameričke magije koja fali Dinamu. Čak i da Kolumbijac ne uspije barem će biti gušt pogledati malo finti na krilu. Siguran sam da će takav igrač biti barem koristan u HNL-u jer će moći stvarati višak driblingom.

    Lijepo je vidjeti i da ih Jakir mrcvari na pripremama i da sigurno neće biti nespremni. Zasad je sve odlično, jedino je problem što će biti ako odu Baturina ili Petko. Baturinu još možemo nadoknaditi iz unutarnjih rezervi (Stojković, Kačavenda, možda čak i Sučić ili Pjaca) ali ako ode Petko onda mora doći kapitalac. Mora doći netko poput Miereza. Tu onda nema krpanja sa igračem od milijun eura nego baš mora doći velika njuška jer uštedilo se nešto na plaćama i transferima otišlih i jednostavno bi se morala moći skupiti 3-4 milijuna za ozbiljnog igrača.
  • GOAT
    1.2k
    Kakva posudba za Cordobu? Zar se nije pricalo da je jedan korak od reprezentacije?
  • CastAway1986
    1.4k
    Apsolutno se slažem.S obzirom da se smanjuje proračun, reže se na sve strane previše mi je dati 1.5 -2.5M za krilo za koje nisi siguran da će biti prva opcija..ali na kraju krajeva vjerujem ovoj upravi tako da se nadam da će odraditi ovaj rok uspješno kako su i počeli
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma ovo je sve top, ako ne ode nitko od kljucnih igraca onda cista petica
  • Orc123
    7.8k
    a ja sam pak siguran da ne bi toliko inzistirali na tom transferu da ga nisu dobeo, dobro iskautirali....siguran sam da ce biti dobar!
  • sport
    3.3k
    Ja sam siguran da će Dinamo biti bolji nego prošle sezone.
  • vjeko1701
    7.9k
    To ovisi i o kojem Dinamu iz prošle sezone pričamo. Već je Dinamo s kraja sezone bio bolji od onog s početka.
  • Omake
    2.5k
    Sudeći po prijelaznom roku i glasinama, djeluje da su nam prioriteti u skautingu bili igrači kojima istječe ugovor ili ovo ili sljedeće ljeto i koji su ili seniorski ili mladi reprezentativci. Zbog toga vjerujem da je Cordoba dovoljno puta skautiran.
  • don
    5.5k
    2 su moguća scenarija oko Petka:

    1. Ako nitko do sada nije aktivirao klauzulu, neće ni sada.

    2. Netko traži pojačanja i ne uspjeva pronaći i u zadnji čas (dan) aktivira klauzulu.

    Nadamo se prvom scenariju.
  • vjeko1701
    7.9k
    1. Ako nitko do sada nije aktivirao klauzulu, neće ni sada.don

    3. Nekoliko klubova je aktiviralo klauzulu ali sam Petko važe do zadnjeg dana.
  • Droljo
    8k
    Uopće je besmisleno uspoređivati Dinamo i Valladolid jer ne mogu stati u istu rečenicu. Dinamo je neusporedivo veći klubscooniepenn

    Ali tamo je igrao peternac..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions